Modna szczotka do WC i kosz na śmieci do kompletu. To zestaw z oferty sieciówki pt. "Prezenty na Dzień Matki"

Kwiaty, czekoladki, kosmetyki - takie prezenty dostała chociaż raz każda mama. Ale komplet do sprzątania toalety z modnym motywem flaminga?
Znalazł się on gazetce Pepco, która promuje "Prezenty na Dzień Matki dla każdej mamy".

Pepco to sieć sklepów, w których można kupić głównie ubrania i akcesoria wnętrzarskie. Najnowsza gazetka promocyjna firmy, biorąc pod uwagę jej tytuł, czyli "Prezenty na Dzień Matki dla każdej mamy",  prezentuje dość niespodziewaną ofertę.

Marka proponuje w niej m.in. dekoracyjne słoiki i ramki na zdjęcia, wzorzyste kubki i filiżanki, ozdobne poszewki na poduszki czy ręczniki, a nawet plastikowe pojemniki do przechowywania. Oczywiście, co kto lubi - jeśli mama gustuje w praktycznych prezentach, puchaty komplet ręczników w soczystym kolorze może ją usatysfakcjonować.

Praktyczność praktycznością, ale jedna z propozycji budzi większe zaskoczenie niż inne. To "szczotka do WC z metalowym pojemnikiem z nadrukiem" ozdobiona jakże modnym motywem flaminga. Do kompletu jest niewielki kosz na śmieci z tym samym wzorem.

Niecodzienna propozycja Pepco na prezent z okazji Dnia MatkiNiecodzienna propozycja Pepco na prezent z okazji Dnia Matki Fot. Screen/Materiały promocyjne Pepco

Jak potraktować taką sugestię? Poprosiliśmy o wyjaśnienie przedstawicieli marki. W odpowiedzieli dostaliśmy informację, że "sekcja «Prezenty na Dzień Matki dla każdej mamy» dotyczy tylko pierwszej strony naszej gazetki, w której promujemy, w ramach upominku z okazji Dnia Matki, ramki na zdjęcia, ozdobny łańcuch z klamerkami LED oraz dekoracyjny słoik LED. W dalszej części gazetki pokazane są zdjęcia produktów, które są dostępne w sprzedaży Pepco w dniach 18-24 maja."

Gazetkę w całości można obejrzeć na stronie sieci, a nawet pobrać ją jako osobny plik. Nam brakuje wyraźnego rozdzielenia ofert, tzn. tego, że pomysły na prezenty dla mamy kończą się na pierwszej stronie, a reszta, w tym zestaw łazienkowy we flamingi, to po prostu część prezentacji innych produktów. A wy co sądzicie?

"W życiu kobiety na nic nie jest za późno". O mamie Kamy, która po 40-tce została łyżwiarką figurową

Zobacz też:

Więcej o:
Komentarze (54)
Modna szczotka do WC i kosz na śmieci do kompletu. To zestaw z oferty sieciówki pt. "Prezenty na Dzień Matki"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • luketjorself

  Oceniono 48 razy 38

  W tytule piszecie, że to prezent z okazji Dnia Matki. A dopiero na końcu artykułu, że się pomyliliście i to wcale nie jest prezent na Dzień Matki. Zresztą o jedną stronę dalej w tej gazetce są koszulki dla dzieci. To niby też na Dzień Matki?

 • krzepki.harry

  Oceniono 35 razy 27

  "W odpowiedzieli dostaliśmy informację, że "sekcja «Prezenty na Dzień Matki dla każdej mamy» dotyczy tylko pierwszej strony naszej gazetki, w której promujemy, w ramach upominku z okazji Dnia Matki, ramki na zdjęcia, ozdobny łańcuch z klamerkami LED oraz dekoracyjny słoik LED. W dalszej części gazetki pokazane są zdjęcia produktów, które są dostępne w sprzedaży Pepco w dniach 18-24 maja."

  Czyli wywęszyliście "aferę", udało się wam zdobyć przekonujące i logiczne wyjaśnienie, ale nie powstrzymało was to przed publikacją? Czego chcecie dowieść? Że lubicie się kompromitować?

 • stanislawperkoz

  Oceniono 23 razy 13

  Czy jest gdzieś napisane, że to zestaw prezentowy na Dzień Matki? Na zdjęciu nie widzę, więc o co chodzi?

 • vig

  Oceniono 18 razy 12

  Fake news

 • tonik777

  Oceniono 14 razy 12

  A my myślimy, że np. szorty chłopięce to również słaby prezent na Dzień Matki.

 • Gość: Krzysiek

  Oceniono 12 razy 8

  Artykuł na siłę żerujący na stereotypie i zwiększający ruch (sam się złapałem). Takie niby tropienie nierówności. I te teksty o "średniowieczu" w komentarzach...Taka "prowokacja" jak jakość w Pepco:)

 • sasquatch-junior

  Oceniono 17 razy 7

  Jedyną matką, której bym to dał, jest Matka Kurka.

 • ginztonickiem

  Oceniono 16 razy 6

  Autorze artykułu, warto zrobić studia podyplomowe "Jak czytać gazetki reklamowe" . Analfabetyzm wtórny

 • krzywelustro

  Oceniono 15 razy 5

  Czegoś mi brakuje w tym zestawie. Gustowna ściereczka do wycierania potu (oczywiście, też z flamingiem) znacząco podniosłaby satysfakcję każdej mamy z takiego prezentu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX