Modna szczotka do WC i kosz na śmieci do kompletu. To zestaw z oferty sieciówki pt. "Prezenty na Dzień Matki"

Kwiaty, czekoladki, kosmetyki - takie prezenty dostała chociaż raz każda mama. Ale komplet do sprzątania toalety z modnym motywem flaminga? Znalazł się on gazetce Pepco, która promuje "Prezenty na Dzień Matki dla każdej mamy".

Pepco to sieć sklepów, w których można kupić głównie ubrania i akcesoria wnętrzarskie. Najnowsza gazetka promocyjna firmy, biorąc pod uwagę jej tytuł, czyli "Prezenty na Dzień Matki dla każdej mamy",  prezentuje dość niespodziewaną ofertę.

Marka proponuje w niej m.in. dekoracyjne słoiki i ramki na zdjęcia, wzorzyste kubki i filiżanki, ozdobne poszewki na poduszki czy ręczniki, a nawet plastikowe pojemniki do przechowywania. Oczywiście, co kto lubi - jeśli mama gustuje w praktycznych prezentach, puchaty komplet ręczników w soczystym kolorze może ją usatysfakcjonować.

Praktyczność praktycznością, ale jedna z propozycji budzi większe zaskoczenie niż inne. To "szczotka do WC z metalowym pojemnikiem z nadrukiem" ozdobiona jakże modnym motywem flaminga. Do kompletu jest niewielki kosz na śmieci z tym samym wzorem.

Niecodzienna propozycja Pepco na prezent z okazji Dnia MatkiNiecodzienna propozycja Pepco na prezent z okazji Dnia Matki Fot. Screen/Materiały promocyjne Pepco

Jak potraktować taką sugestię? Poprosiliśmy o wyjaśnienie przedstawicieli marki. W odpowiedzieli dostaliśmy informację, że "sekcja «Prezenty na Dzień Matki dla każdej mamy» dotyczy tylko pierwszej strony naszej gazetki, w której promujemy, w ramach upominku z okazji Dnia Matki, ramki na zdjęcia, ozdobny łańcuch z klamerkami LED oraz dekoracyjny słoik LED. W dalszej części gazetki pokazane są zdjęcia produktów, które są dostępne w sprzedaży Pepco w dniach 18-24 maja."

Gazetkę w całości można obejrzeć na stronie sieci, a nawet pobrać ją jako osobny plik. Nam brakuje wyraźnego rozdzielenia ofert, tzn. tego, że pomysły na prezenty dla mamy kończą się na pierwszej stronie, a reszta, w tym zestaw łazienkowy we flamingi, to po prostu część prezentacji innych produktów. A wy co sądzicie?

"W życiu kobiety na nic nie jest za późno". O mamie Kamy, która po 40-tce została łyżwiarką figurową

Zobacz też:

Więcej o: