Dlaczego fitblogerki podciągają legginsy tak wysoko? 23-latka wyjaśniła, że powód jest prosty. I pokazała brzuch

Leggisny i spodnie z wysokim stanem są nie tylko modne, ale i bardzo praktyczne w ukrywaniu niedoskonałości, a te posiadają nawet fitblogerki. Jedna z nich mówi wprost, że to jej sposób na płaski brzuch.

Piękne figury fitblogerek na ich zdjęciach w mediach społecznościowych, to nie do końca zasługa wyłącznie ćwiczeń i dobrych genów - to już wiadomo. Nie ma co się oszukiwać, wiele z nich kreuje swój wizerunek za pomocą Photoshopa i różnego rodzaju trików, począwszy od wystudiowanych póz, po noszenie specjalnych ubrań, które mają pomoc im ukryć fałdki tłuszczyku i inne niedoskonałości. 

Jak wobec wszechobecnego internetowego zakłamania zachować zdrowe podejście i dystans do tematu? Na to pytanie za pomocą zdjęcia odpowiada fitblogerka, 23-letnia Beck Jackson z Australii. Jej fani często nie mogą wyjść z podziwu, że Beck "nigdy nie wystaję ani jedna fałdka tłuszczu". To nie do końca prawda.

Na dwóch zdjęciach udostępnionych przez dziewczynę widzimy ją w legginsach z wysokim i niskim stanem. Beck w komentarzu wyjaśnia, że tajemnicą jej płaskiego brzucha są właśnie spodnie tego typu.

 
Po prostu nie noszę ubrań, które uciskają moje ciało poniżej talii. Spodnie lub legginsy z obniżonym stanem są dla mnie bardzo niewygodne.
Trudno ukryć w nich przedziałek na pupie, a w dodatku sprawiają wrażenie, że masz więcej tłuszczu niż w rzeczywistości.
 

To główny powód, dla którego Beck nosi ubrania wyłącznie z podwyższonym stanem. Beck w swoim poście podkreśla, żeby zawsze wkładać ubrania, w których czujemy się komfortowo i dodaje:

Wystające boczki, fałdki na brzuchu, cellulit i obwisłe ramiona są naturalną częścią naszego życia. Z ich powodu wcale nie jesteś mniej zdrowa, atrakcyjna i kobieca od dziewczyn, które tak nie wyglądają.
 

Swój wpis kończy bardzo przytomną uwagą, o której każda z nas (mężczyźni również) powinna pamiętać

Nie masz wpływu na to, jak twoje ciało radzi sobie z tkanką tłuszczową i skórą, bo u każdego wygląda to inaczej. Możesz być dokładnie tego samego wzrostu i mieć identyczną wagę, a twoja figura będzie wyglądała zupełnie inaczej. Dlatego nie ma nic bardziej głupszego niż porównywanie własnej sylwetki z innymi.

Pod postem 23-latki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a w stronę Beck popłynęło mnóstwo ciepłych słów. Ludzie dziękowali jej za szczerość, podniesienie na duchu i bycie "prawdziwą". To kolejny raz, kiedy Beck pokazuje dystans do swojego ciała, które jak sama podkreśla bardzo kocha i akceptuje. Oby więcej takich profili.

Zobacz także: Legginsy damskie ze średnim stanem!

 
 
 

Więcej zdjęć Beck możecie zobaczyć na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 200 tys. osób.

Zobacz także: Legginsy ze średnim stanem bez dodatków!

Przeczytaj również:

Fitblogerka pokazała cellulit. "Cellulit jest kobietą, a żaden dołek na d*pie nie sprawi, że jesteśmy gorsze"

Kim Kardashian pochwaliła się nowym odkryciem urodowym. To kosmetyki z Podkarpacia!

Więcej o: