Justyna Żyła pokazała zalotne zdjęcie z sesji dla Playboya, ale prawdziwe emocje wywołał komentarz pod nim

Justyna Żyła udostępniła na Instagramie zdjęcie z sesji dla Playboya i opatrzyła je wymownym komentarzem, w którym nawiązuje do swojej obecnej sytuacji życiowej. Zacytowała samą Marilyn Monroe.

O Justynie Żyle, żonie skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, zrobiło się głośno, kiedy ta w mediach społecznościowych poinformowała o zdradzie swojego męża. Jeszcze większy rozgłos przyniosła jej rozbierana sesja dla Playboya.

Czy seks 'dla świętego spokoju' jest dla związku lepszy niż odmowa seksu? [LEPSZY SEKS]

Jednym ze zdjęć z sesji Justyna Żyła podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Na czarno-białej fotografii Żyła pozuje ze zmysłowo rozchylonymi wargami, widać jej nagie ramię i kawałek bielizny. Jednak o wiele więcej uwagi niż samo zdjęcie, zwraca komentarz Justyny, która zacytowała Marilyn Monroe:

Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. A jeśli nie potrafisz mnie znieść, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

- napisała Justyna Żyła.

 

Poza wymownym komentarzem zdjęcie zostało opatrzone równie sugestywnymi hasztagami; "Daty zawsze się zbiegają", "Najlepszy i najgorszy dzień w życiu". Trudno nie odnieść wrażenia, że swoim komentarzem pod zdjęciem Justyna nawiązuje do rozstania z Piotrem Żyłą i ich skomplikowanej relacji.

Pod zdjęciem pojawiło się bardzo wiele nieprzychylnych komentarzy pod adresem Justyny Żyły. Internauci zarzucili jej publiczne użalanie się nad sobą i chęć zwrócenia na siebie uwagi. Poza krytycznymi opiniami sporo jest też pozytywnych głosów, w których ludzie wyrażają dla niej podziw i wsparcie.

Świetne zdjęcie, a ty mega super kobieta.
Bądź silna, jesteś super fajną babka, uwierz w siebie i nie poddawaj się.
Kapitalna!

Naszym zdaniem zdjęcie Justyny jest bardzo atrakcyjne i "robi swoje". Co do cytowanych słów Marilyn Monroe, cóż, bez względu na intencje Justyny i jej perypetie życiowe, trudno się nie zgodzić ze słowami wielkiej Marilyn. 

To cię zainteresuje:

Janda pokazała czarno-białe zdjęcie z młodości z papierosem i nagimi ramionami. Fani: Genialna

Uważasz, że makijaż ślubny Meghan był zbyt delikatny? Tak by wyglądała, gdyby umalowano ją mocniej [ZDJĘCIA]

Więcej o: