Modelka plus size została okrzyknięta sobowtórem Meghan Markle. "Wyglądają, jak bliźniaczki"

Podobieństwo jest duże, ale czy faktycznie Erica i księżna Meghan wyglądają jak dwie krople wody?

Chociaż od "royal wedding" minęło już trochę czasu, to echa najbardziej wyczekiwanego ślubu roku nie milkną. Doskonale wie o tym Meghan Markle. Odkąd wiadomo o jej zaręczynach z księciem Harrym, Meghan jest na ustach całego świata. Zainteresowanie budzi wszystko, co związane jest z jej osobą. Łącznie z tym, w co się ubiera, do jakiego chodzi fryzjera oraz jakich kosmetyków używa. Wiele kobiet dużo by dało, żeby chociaż odrobinę upodobnić się do świeżo upieczonej księżnej Sussex.

Ile czekać z pójściem do łóżka z nowym partnerem? [LEPSZY SEKS]

Na pewno nie musi tego robić modelka plus size Erica Lauren, która porównywana jest do Meghan Markle. Podobne rysy twarzy, czarne brwi, niemal identyczne ciemne oczy i bliźniaczy kształt ust powodują, że przez wielu Erica nazywana jest "siostrą bliźniaczką" Meghan. Widzicie podobieństwo?

 

Dla Ericki porównania do Meghan to nic nowego, bo tak było, odkąd zaczęła pracę, jako modelka plus size. Ale po "royal wedding" zestawienia z żona księcia Harry'ego przybrały na sile.

Wyglądają jak bliźniaczki. Podobieństwo jest niesamowite.
 
Ja tam wolę Erickę!

Ktoś nawet napisał, że na obu zdjęciach Ericka wygląda równie dobrze.

 

Co na to samo Erica? Porównania do Meghan odbiera z uśmiechem jako komplement.

Uważam, że Meghan jest zachwycająca, dlatego porównanie do niej bardzo mi schlebia. Faktycznie są pewne podobieństwa. Nie zaprzeczam. Widziałam nawet zdjęcia Meghan z młodości i również jesteśmy podobne.

- komentuje Erica.

 

Więcej zdjęć Ericki możecie zobaczyć na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 200 tyś. osób.

 

Czy podobieństwo Ericki do księżnej pomoże jej w karierze czy zaszkodzi?

 

To cię zainteresuje:

Terapeutka: Ani udany seks, ani szczera miłość partnera nie chronią przed romansem, bo szczęśliwi w związku też zdradzają. Dlaczego?

Julia Wieniawa udostępniła zdjęcie bez makijażu. Fani: Są zrobione brwi, rzęsy, kreska. To nie no make-up

Więcej o: