Ewa Minge pokazuje zdjęcie sprzed ćwierć wieku. Tak wygląda bez retuszu. Fani: Nogi jak petarda

Ewa Minge udostępniła w mediach społecznościowych stare zdjęcie w bikini. Ma na nim zaledwie 25 lat! Zdjęcie nie zostało poddane żadnej obróbce graficznej.

Uroda 51-letniej Ewy Minge od zawsze wzbudzała wiele kontrowersji. Projektantce mody wytykano, że jej wygląd to zasługa wielu operacji plastycznych. Bez względu na zarzuty, dotyczące jej nienaturalnego wyglądu, trzeba przyznać, że figura Minge robi wrażenie. Jak się okazuje, znakomitą sylwetką Minge mogła się pochwalić już ponad ćwierć wieku temu.

Minge zawsze miała smukłe i wysportowane ciało. Udowadnia to zdjęciem, które udostępniła na Instagramie. Widzimy na nim projektantkę w kostiumie kąpielowym, który podkreśla jej kobiece kształty i eksponuje zgrabne nogi. Zdjęcie zostało wykonane w 1992 roku, a do jego obróbki nie użyto ani "grama" Photoshopa, co podkreśla sama Minge.

 

Minge opatrzyła zdjęcie opisem, w którym ze skromnością i dystansem komentuje swój wygląd.

Nogi jak nogi. Zawsze były do ziemi, a czasem do... wody. Nic nadzwyczajnego, widziałam sporo lepszych i dłuższych. A propos częstych pytań, co do ich długości i, Photoshopa 1992 rok i moje nogi. Bez retuszu.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których padło mnóstwo komplementów na temat nóg Ewy Minge.

Przepiękne! Jak modelka!
Figura marzenie!
Nogi... petarda!
Piękne zdjęcie, piękna, figura cudowna osoba.
 

Publikowanie zdjęć z młodości cieszy się dużą popularnością. Niedawno pisaliśmy o czarno-białym zdjęciu Krystyny Jandy, na którym możemy zobaczyć aktorkę z papierosem i nagimi ramionami.

To cię zainteresuje:

Janda pokazała czarno-białe zdjęcie z młodości z papierosem i nagimi ramionami. Fani: Genialna

Ginekolożka namawia do spania bez majtek i zachęca do "wietrzenia narodowego". To pomaga w odchudzaniu

Więcej o: