Mąż zdradził ją po tym, jak urodziła dziecko. Gdyby zobaczył ją teraz, pożałowałby swojej decyzji

Mąż namawiał ją do jedzenia, a za jej plecami razem z kochanką wyśmiewał się z niej. Betsy nie ma mu tego za złe. To od jego zdrady zaczęły się pozytywne zmiany w jej życiu.

Betsy Ayala, 36-latka z Houston w stanie Texas po urodzeniu swojej córki Isabelli w 2013 roku ważyła 119 kilogramów. Jej mąż zapewniał ją, że zawsze będzie dla niego atrakcyjna, nawet gdyby przytyła jeszcze kilka kilogramów.

Sam kupował jej niezdrowe jedzenie i namawiał do nieograniczania się podczas jedzenia Po takich zapewnieniach Betsy była przekonana, że mężczyźnie podoba się taka, jaka jest. Nie spodziewała się więc tego, co nastąpiło pół roku później.

Zobacz wideo

"Wszystko zniknęło"

Młoda mama odkryła bowiem, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy. W wiadomościach, jakie do siebie pisali, szydzili z wagi Betsy. Obrażali panią Ayalę, nazywając ją "grubą krową". Betsy nie mogła w to uwierzyć - była przekonana, że w jej związku nie ma żadnych problemów:

Byłam z nim 17 lat i praktycznie poświęciłam życie naszemu związkowi i jemu. Byłam rozbita. [...] Nie wiedziałam w tamtej chwili, co mam ze sobą zrobić. Ważyłam 119 kilogramów, miałam 6-miesięczne dziecko i wszystko, na co pracowałam, zniknęło.

Małe kroczki

Odejście męża zmotywowało młodą mamę do zmian. Betsy postanowiła, że odzyska dawną siebie. Zaczęła od małych kroczków - jadła mniejsze porcje i zrezygnowała ze słodkich przekąsek. W metamorfozie pomogła jej też siostra - to ona zaczęła wyciągać ją na zajęcia Zumby.

 

Małe zmiany obudziły w Betsy apetyt na więcej. Po roku od rozstania z mężem zaczęła biegać i chodzić na siłownię. Zwiększyła również liczbę zajęć Zumby do trzech w tygodniu i zmieniła dietę na bogatszą w białko. Betsy trenowała sześć razy w tygodniu.

"Zdrada była potrzebna"

Pani Ayala chudła powoli, ale systematycznie. Trzy lata po rozstaniu z mężem ważyła już 73 kilogramy. Wraz ze zmianą wagi, wzrosła też jej pewność siebie. Młoda mama zaczęła ubierać się bardziej elegancko, zapuściła włosy i zmieniła sposób malowania się.

 

Betsy założyła konto na Instagramie, na którym dokumentuje swoją przemianę. Obecnie waży 66 kilogramów. Pani Ayala wierzy, że może być dobrą inspiracją dla porzuconych kobiet. Teraz młoda mama patrzy na swoje rozstanie inaczej - uważa, że było jej ono potrzebne do tego, żeby zmienić swoje życie:

Teraz myślę, że to, co się stało, było potrzebne, bo inaczej tkwiłabym w tamtym życiu wiecznie. Teraz jestem zupełnie inną osobą, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki zmianie podejścia do wszystkiego. Jestem szczęśliwa, pewna siebie i podchodzę do wszystkiego pozytywnie.
 

To też może cię zainteresować:

Więcej o:
Komentarze (107)
Mąż zdradził ją po tym, jak urodziła dziecko. Gdyby zobaczył ją teraz, pożałowałby swojej decyzji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mimikra1975

  Oceniono 135 razy 107

  Ok, ok, dalej tak piszcie: zdrada była potrzebna, ble, ble. Chyba wam się we łbach poprzewracało! Nie, zdrada nie jest NIKOMU potrzebna! I chciałam zapytać tę panią od tej przemiany: po schudnięciu tyle kilogramów tak jej urósł biust?! No cuda Panie, po prostu cuda!

 • mg_0

  Oceniono 96 razy 72

  Z tekstu wynika, że facetom chodzi tylko o wygląd. I że warto być piękną, bo gdyby kobieta była tak piękna zaraz po urodzeniu dziecka, to by jej nie zdradził. Czy to pisała 16-latka??

 • lubiedobrefilmy100

  Oceniono 57 razy 47

  Miłe Panie, prawda jest niestety taka, że to, wbrew powszechnej opinii, nie wygląd determinuje dobór lub zmianę partnera. Mężczyźni są różni, jedni wolą grube, inni chude, jedni wysokie, drudzy niskie, jedni blondynki, inni brunetki, ale wszyscy pragną jednego: by kobieta była szczęśliwa, radosna, uśmiechnięta, sympatyczna, zwyczajnie miła. Jeśli mają jęczydło, marudę, wiecznie szukającą dziury w całym czepialską, rywalizującą z nim o wszystko zołzę, prędzej czy później znajdą sobie taką, która przynajmniej przez pierwsze 2 lata będzie udawała, że jest inna niż żona. Ot i cała tajemnica.

 • dante_waw

  Oceniono 51 razy 43

  "Odejście męża zmotywowało młodą mamę do zmian." - zycie jej chlopina uratowal.. nawet trudno go potepiac....

  Jednakze widze ze w tym tygodni w dziale "kobieta" wajcha przestawiona jest na ... "schudnij dasz rade"... w przyszlym tygodniu bedzie "samoakceptacja" i artykuly jak akceptowac swoje "kraglosci" i "pomaranczowa skorke"...i nikomu nic do tego

 • robert.kwi

  Oceniono 45 razy 33

  Niech mu podziękuje :) gdyby jej nie zdradził to by nie schudła ;)

 • pere_noel

  Oceniono 32 razy 26

  okropna konkluzja - jak jesteś gruba, to mąż cię będzie zdradzał, czyli jeśli cię zdradza, to twoja wina

 • allegropajew

  Oceniono 25 razy 21

  Zdradzał ją WTEDY, gdy nie żałował. I dziś nadal zapewne nie żałuje!!!!

  Gościula

 • sieradz2

  Oceniono 18 razy 18

  Żona zdradziła mnie po tym, jak urodziła dziecko. Gdyby zobaczyła mnie teraz, pożałowałby swojej decyzji ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX