Ona ma 91 lat, a on ma niespełna 2 latka - to najstarsza i najmłodsza twarz słynnej marki na wyjątkowym zdjęciu

CNN udostępnił w mediach społecznościowych niezwykłe zdjęcie. Jego bohaterami jest pierwsza i zarazem najstarsza twarz marki Gerber oraz zwycięzca ostatniego konkursu.

Chyba każdy z nas kojarzy twarz dziecka na słoiczkach od zupek i deserów marki Gerber. Słodka dziecięca buźka na niebieskim tle, to twarz Ann Turner Cook, która dzisiaj ma już 91 lat.

Małe dzieci nie odczytują sygnałów wysyłanych przez psy. Behawiorystka wyjaśnia, kiedy i jak głaskać te zwierzęta

W zeszłą sobotę Ann znowu pozowała. Jednak tym razem chodzi o zdjęcie, na którym staruszka pozuje z nową twarzą marki Gerber, którą w lutym tego roku został niespełna roczny chłopiec z zespół Downa, Lucas Warren.

Wymiana międzypokoleniowa

Na zdjęciu widzimy Ann, pierwszą "modelkę" Gerbera, która trzyma na kolanach Lucasa. Chłopiec jest obecnym i jednocześnie pierwszym ambasadorem marki z zespołem Downa. Oboje są uśmiechnięci i tworzą przeuroczy duet.

 

Zdjęcie na Instagramie polubiło ponad 60 tys. osób, a setki innych zostawiło pod nim komentarze, w których chwalą pomysł i podkreślają wyjątkowość zdjęcia i jego niezwykły czar.

Trochę historii

Ann Cook została oficjalna twarzą Gerbera trochę przez przypadek. Jak do tego doszło? Przyjaciółka mamy sfotografowała malutką Ann, naszkicowała ją i wysłała rysunek na konkurs. Efekt? Twarz Ann gości na słoiczkach Gerbera od lat 30. ubiegłego wieku do dzisiaj.

 

Historia małego Lucasa jest również niezwykła. Chłopiec w ostatnim konkursie na twarz marki pokonał ponad 140 tys. innych kandydatów i tym samym został pierwszym dzieckiem z zespołem Downa w 90-letniej historii marki, które zwyciężyło konkurs.

 

Rodzice chłopca bardzo cieszyli się z wygranej Lucasa i są z niego dumni. Mamy nadzieję, że ta decyzja zwróci uwagę na potrzeby osób upośledzonych - powiedziała mama Lucasa w jednym z wywiadów.

To cię zainteresuje:

Koniec z bikini i wieczorowymi sukniami na wyborach Miss USA. Będą oceniać "wnętrze i duchowość"

"Mój ogromny brzuch wbijał mu się w twarz, ale ustąpił miejsca ładnej dziewczynie z pieskiem na ręku" [LIST]

Więcej o: