Adrian jest chory i nikt nie chce świętować z nim urodzin. W tym roku mama robi mu niespodziankę. Pomożecie?

Adrian Nowicki 18 czerwca będzie świętował swoją "18-stkę". Chłopak cierpi na zespół Aspergera i dotąd jego koledzy nie chcieli świętować z nim urodzin mimo zaproszeń. Jego mama postanowiła więc poprosić internautów o kartki z życzeniami.

Adrian Nowicki co roku zaprasza gości na swoje urodziny, ale "prawie nigdy nikt na nie nie przychodził". Prawie pełnoletni już nastolatek mieszka z rodziną w Norwegii i cierpi na zespół Aspergera.

Jak pisze na Facebooku jego mama, Adrian już teraz martwi się, że w tym roku znów nikt nie złoży mu życzeń. A okazja jest wyjątkowa, bo 18 czerwca będzie obchodził 18-ste urodziny.

Adrian nigdy nie miał wielu przyjaciół i prawie każde urodziny spędzał bez nich. Zapraszał, ale nikt nie przychodził. Serce matki pęka w takich sytuacjach. Bo niby w czym moje dziecko jest gorsze od innych?

By uniknąć kolejnych rozczarowań kobieta postanowiła poprosić o pomoc w sieci.

Chciałabym mu udowodnić, że wcale tak nie będzie, że ludzie potrafią być wspaniali i że na pewno dostanie mnóstwo życzeń. Nie proszę o prezenty, tylko o kilka ciepłych słów dla niego, o kartkę urodzinową, która sprawi mu ogrom radości i przywróci wiarę w ludzi.

Kartki z życzeniami można wysyłać na adres:

Adrian Nowicki
Tryggvangveien 38
1458 Fjellstrand
Norwegia

Przyłączycie się do akcji i wyślecie swoją?

Zobacz też:

Więcej o:
Komentarze (6)
Adrian jest chory i nikt nie chce świętować z nim urodzin. W tym roku mama robi mu niespodziankę. Pomożecie?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aretaeta

  Oceniono 1 raz 1

  Czy w tym świecie już ludzi całkowicie pokręciło z rozumem?
  Po co matka tego chłopca rok w rok zaprasza masę gości wiedząc ,że przyjda tylko jego prawdziwi kumple czyli mała garsteczka osób(skłaniam sie ku 2,3 osobach).Czy matka ma tak w głowie niepoukładane,że nie potrafiła do tej pory wytłumaczyć synowi,że zaprasza się tylko tych najbliższych kolegów ,nawet jakby miał być to tylko jeden jedyny przyjaciel czy bliski kolega.
  A te żebranie o kartki to już całkiem nienormalne.
  Jak wytłumaczy matka synowi,że nagle iles tam setek (bo myślę,że masa ludzi wyśle kartkę )ludzi nie znając go wysłało mu kartki?Po co ta matka to robi?
  Znowu synowi zrobi jakąś nadzieję,ze dzieciak będzie myślał,że jest tak lubiany.Coś z mózgiem tej kobiety jest nie halo.

 • gdziekucharek6

  Oceniono 5 razy 1

  troche późno, na poniedziałek nie dojdzie

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy -3

  Bo przyjaciel to nie jest ktoś kto się każdemu należy. Ja mam podobny syndrom i też do mnie nikt nie przychodzi, ale w przeciwieństwie do chłopaka i jego matki się temu nie dziwię i nie wymagam od innych aby mi przysyłali kartki, bo po co mi one ? Przecież te kartki będą nieszczere, wymuszone - nie rozumiem, jakiś skup makulatury chcą założyć, czy co ?

 • shtalman

  Oceniono 15 razy -13

  Adrian jest chory na ebolę, nie dziwię się że nikt nie chce przyjść na urodziny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX