Adrian jest chory i nikt nie chce świętować z nim urodzin. W tym roku mama robi mu niespodziankę. Pomożecie?

Adrian Nowicki 18 czerwca będzie świętował swoją "18-stkę". Chłopak cierpi na zespół Aspergera i dotąd jego koledzy nie chcieli świętować z nim urodzin mimo zaproszeń. Jego mama postanowiła więc poprosić internautów o kartki z życzeniami.

Adrian Nowicki co roku zaprasza gości na swoje urodziny, ale "prawie nigdy nikt na nie nie przychodził". Prawie pełnoletni już nastolatek mieszka z rodziną w Norwegii i cierpi na zespół Aspergera.

Jak pisze na Facebooku jego mama, Adrian już teraz martwi się, że w tym roku znów nikt nie złoży mu życzeń. A okazja jest wyjątkowa, bo 18 czerwca będzie obchodził 18-ste urodziny.

Adrian nigdy nie miał wielu przyjaciół i prawie każde urodziny spędzał bez nich. Zapraszał, ale nikt nie przychodził. Serce matki pęka w takich sytuacjach. Bo niby w czym moje dziecko jest gorsze od innych?

By uniknąć kolejnych rozczarowań kobieta postanowiła poprosić o pomoc w sieci.

Chciałabym mu udowodnić, że wcale tak nie będzie, że ludzie potrafią być wspaniali i że na pewno dostanie mnóstwo życzeń. Nie proszę o prezenty, tylko o kilka ciepłych słów dla niego, o kartkę urodzinową, która sprawi mu ogrom radości i przywróci wiarę w ludzi.

Kartki z życzeniami można wysyłać na adres:

Adrian Nowicki
Tryggvangveien 38
1458 Fjellstrand
Norwegia

Przyłączycie się do akcji i wyślecie swoją?

Zobacz też:

Więcej o: