Koszulka kibica od Reserved. Sieciówka wypuściła nietypową kolekcję t-shirtów na mundial

Reserved przygotował specjalną koszulkę dla kibica z okazji mundialu w Rosji. Hasło "Polacy, nic się nie stało" wywołało oburzenie wśród klientów marki.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji rozpoczynają się już 14 czerwca. Z tej okazji Reserved przygotował dla kibiców dedykowaną kolekcję mundialową. Wśród niej znajdziemy koszulki w barwach narodowych z napisami "Polska Gola" albo "Polska". Jednak największe zainteresowanie budzi koszulka z dobrze nam znaną przyśpiewką "Polacy, nic się nie stało". Czyżby Reserved zakładał, że polską reprezentację narodową czekają same porażki? Bynajmniej!

Małe dzieci nie odczytują sygnałów wysyłanych przez psy. Behawiorystka wyjaśnia, kiedy i jak głaskać te zwierzęta

2 w 1

Koszulka kibica została specjalnie zaprojektowania. Jest dwustronna i została opatrzona hasłami, które zna każdy Polak od kołyski: "Polska mistrzem świata!" i "Polacy, nic się nie stało". Dzięki tym hasłom możemy okazać zarówno radość z wygranej, jak i smutek z ewentualnej (oby nie!) przegranej. Wystarczy wywinąć koszulkę na drugą stronę.

"Polska nic się nie stało"

Koszulka od Reserved, a dokładnie jej "pesymistyczna" wersja, wywołała w mediach społecznościowych wiele kontrowersji. Ludzie w komentarzach wyrażali swoje negatywne opinie na jej temat. Powód? Większość z nich nie miała pojęcia, że koszulka jest dwustronna.

Już nie wejdę do tego sklepu.
Pesymiści!
Nowa kolekcja przygotowana z myślą o mistrzostwach, wiadomo, jak będzie.
Ale chamówa!
Profanacja!

W końcu jedna z komentujących zwróciła uwagę, że koszulka jest dwustronna:

Ale są dwa typy tych koszulek, jedna w razie zwycięstwa, a druga w razie przegranej! Trochę dystansu.

Dwustronny t-shirt na Mundial, którym można wyrazić emocje.Dwustronny t-shirt na Mundial, którym można wyrazić emocje. fot. http://www.reserved.com/pl/pl/man/check/recommended/bestsellers/sp528-33x/reversible-football-fan-t-shirt

Dwustronną koszulkę od Reserved możemy nabyć w sklepach stacjonarnych i w internecie. Kosztuje 49,99 zł.

Hit czy kit?

Jak wam się podoba pomysł na koszulkę kibica od Reserved? Trzeba przyznać, że jest ciekawy i praktyczny. Mamy jednak nadzieję, że koszulka będzie wykorzystywana wyłącznie z napisem "Polska mistrzem świata!".

To cię zainteresuje:

H&M wreszcie posłuchał narzekań klientów i robi porządek z zaniżoną rozmiarówką. Jest tylko jedno "ale"

Grażyna Torbicka pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani: Czas u pani się zatrzymał

Więcej o: