"Diagnoza" z nową obsadą. Dołączą Danuta Stenka i Mateusz Kościukiewicz. Kogo zagrają?

Serial "Diagnoza" powiększy się o nowych aktorów. W obsadzie pojawią się Danuta Stenka i Mateusz Kościukiewicz. Produkcja TVN powróci na antenę po wakacjach.

W nowym sezonie serialu TVN "Diagnoza" pojawią się nowi aktorzy. Do obsady dołączają Danuta Stenka, Mateusz Kościukiewicz i Kamila Kamińska. Po wakacyjnej przerwie widzów czeka więc sporo zmian. 

Danuta Stenka sympatykom serialu jest już znana. Jej postać, Bogna Mróz, pojawiła się w serialu "Diagnoza" pod koniec 2. sezonu. W nowej serii ma przejąć obowiązki ordynatora szpitala w Rybniku, zastępując tym samym Marię Kaletę (graną przez Aleksandrę Konieczną). Twórcy serialu nie zdradzają szczegółów, ale mówi się, że ma ona również stać się ważną osobą w życiu doktora Artmana, w którego wciela się Adam Woronowicz.

Ale to nie koniec zmian, na które powinni przygotować się widzowie. "Diagnoza" wzbogaci się także o postać nowej lekarki. Zagra ją młodziutka Kamila Kamińska, a o tym, że dołączy do obsady, fanów poinformował na swoim Instagramie Antoni Królikowski.

 

Później zdjęcia z planu na swoim profilu zamieściła sama aktorka.

 

Nie zabraknie też nowego męskiego bohatera. Będzie nim Mateusz Kościukiewicz. Aktor znany jest m.in. z takich filmów jak "Twarz", "Najlepszy" czy "Bejbi blues". Kogo zagra w serialu "Diagnoza"? Tego producenci na razie nie zdradzają, ale podobno jego postać ma być kluczowa dla fabuły.

Prace na planie nowego sezonu już wystartowały i potrwają do września. Będziecie oglądać 3. serię "Diagnozy"?

'Diagnoza'. Rusza nowy sezon. Wiemy, co dalej z Anną. Zdradziła nam sama Ostaszewska. 'Nagle pojawia się ktoś z przeszłości...'

Czytaj również:

"Magda M." powraca w książce. Czy Joanna Brodzik zagra w kontynuacji popularnego serialu?

Więcej o: