Kate Upton topless dziękuje fanom za życzenia urodzinowe

Kate Upton - jedna z najseksowniejszych modelek świata - nie raz pokazywała się topless. Chętnie także nagrywa filmiki, na których zmysłowo podryguje. Tym razem pokazał się topless w podzięce za życzenia.

Seksowna modelka - okrzyknięta ostatnio przez pismo „Maxim” najgorętszą kobietą 2018 roku - skończyła 10 czerwca 26 lat. Świętuje je już od kilku dni (nie tylko topless), ale dopiero teraz zdecydowała się na podziękowania - i to na dodatek - w typowym dla siebie stylu. Na swoim Instagramie napisała:

Założyłam mój urodzinowy strój kąpielowy, żeby podziękować wam za życzenia urodzinowe.

W hashtagach dodała #dzika #26 #wiemżechcieliściemniezobaczyćnagąnagąnagą.

 

Kate Upton nie należy do modelek wybiegowych - ma bardzo kobiece kształty i dość obfity jak na standardy panujące w modelingu biust. Kate Upton często pozuje do zdjęć odważnie pokazując swoje ciało, zazwyczaj pozując w kostiumach kąpielowych i bieliźnie. Jest jedną z ulubionych modelek pisma "Sport's Illustrated" - pojawiała się na okładkach wielu edycji, była również Aniołkiem marki Victoria's Secret.

2018 rok jest dla Kate Upton wyjątkowy także z innych powodów. W marcu wzięła ślub z Justinem Verlanderem - amerykańskim graczem w baseball w przepięknej winnicy we Włoszech.

My także przyłączamy się do - spóźnionych niestety - życzeń dla Kate Upton.

Więcej o: