Aleksandra Kwaśniewska wygląda zjawiskowo i wprost promienieje! Schudła?

O tym, że Aleksandra Kwaśniewska schudła lub przytyła media donosiły nie raz. Ponoć wszystko przez słabość prezydentówny do słodyczy. Tymczasem Ola Kwaśniewska po raz kolejny udowodniła, że potrafi wziąć się za siebie i nie ulegać zgubnym nawykom!

Aleksandra Kwaśniewska, podobnie jak jej tata, nie raz w swojej "karierze" zmagała się z nadprogramowymi kilogramami. Być może jej trudności z utrzymaniem masy ciała to właśnie kwestia genów? Przecież były prezydent bez skrępowania przyznawał się, że aby schudnąć, stosuje dietę kapuścianą.

 

Jak schudła Aleksandra Kwaśniewska? Sprawdzamy

Nie wiemy, jakie metody zastosowała Ola Kwaśniewska, ale wyraźnie działają! Jej sylwetka i twarz zdają się ostatnio szczuplejsze.

Niestety, przeglądanie Instagramowego profilu gwiazdy nie przynosi odpowiedzi czy to kwestia odpowiedniej diety, czy też konkretnego planu ćwiczeń. Prezydentówna w mediach społecznościowych dzieli się swoim życiem w sposób umiarkowany.

Jak jednak zdradzała portalowi Plotek w 2013 roku (wtedy również media zaobserwowały, że schudła), największe zaufanie ma do zdrowego sposobu odżywiania. W tamtym czasie, wedle zaleceń lekarza, odstawiła kawę, a zamiast tego piła ciepłą wodę z cytryną, a także unikała dań mięsnych i tłustych.

Podczas wywiadu przyznała, że uwielbia słodycze. Szczególną miłością pała do ciast i ciasteczek, zwłaszcza tarty z masłem orzechowym, eklerek i napoleonek. Wygląda jednak na to, że ostatnio zapanowała nad swoją słabością.

Czytaj również:

Uroda po mamie

Pod ostatnimi zdjęciami Aleksandry fani zachwycają się jej urodą.

"Bije od Ciebie super pozytywna energia! Pozdrawiam serdecznie!" - pisze jeden z użytkowników.

 

"Wyglądasz cudownie!, "piękna" - zachwycają się inni. Nie brak również tych, którzy twierdzą, że Aleksandra Kwaśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Możecie śmiało sprawdzić, czy to prawda, ponieważ ostatnio na Instagramie Oli pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy młodą Jolantę Kwaśniewską.

 

Jedno jest pewne - Ola Kwaśniewska to bez wątpienia piękna kobieta. Niezależnie od tego, czy aktualnie ma kilka nadprogramowych kilogramów, czy zachwyca szczupłą sylwetką. Być może niedługo podzieli się z nami swoją receptą na szczupłą figurę?

Czytaj również:

Więcej o: