"Magda M." powraca w książce. Czy Joanna Brodzik zagra w kontynuacji popularnego serialu?

"Magda M." to jeden z najpopularniejszych seriali stacji TVN. Choć od zakończenia jego emisji minęło kilka ładnych lat, kontynuację losów głównej bohaterki w formie książki wydał właśnie scenarzysta serialu - Radosław Figura. Czy oznacza to, że serial "Magda M." powróci? Joanna Brodzik odpowiada.

Serial "Magda M." pokochały miliony Polaków! Konkretnie 3 miliony, bo właśnie tyle osób - według szacunków - zasiadało przed telewizorem, gdy w telewizji TVN pojawiały się poszczególne odcinki.

Główne role grali w nim Joanna Brodzik, wcielająca się w rolę tytułowej Magdaleny Miłowicz oraz Paweł Małaszyński, który odtwarzał rolę Piotra Korzeckiego. Losy miłości głównych bohaterów ujęto w 55 odcinkach, które podzielono na 4 sezony.

Ciąg dalszy nastąpił

Choć od zakończenia emisji minęło już blisko 11 lat, fani wciąż pamiętają o ulubionym serialu. Ciekawość tych, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak wyglądało dalsze życie Magdy i Piotra, zostanie wkrótce zaspokojona. Scenarzysta serialu - Radosław Figura - wydał właśnie książkę pod tytułem: "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił".

Czy oznacza to, że czeka nas kontynuacja serialu? Do tych doniesień w wywiadzie dla Party.pl odniosła się Joanna Brodzik.

- To się okaże - powiedziała odtwórczyni głównej roli. - Musiałoby być spełnionych kilka istotnych czynników i zaistnieć kilka zmiennych, żeby warto było "wejść do tej rzeki". - dodała tajemniczo.

Być może chodzi o wzajemną niechęć aktorów, odtwarzających główne role? Jak twierdził tygodnik "Na Żywo", aktor ma mieć ponoć nie najlepsze relacje z Joanną Brodzik (więcej informacji znajdziecie w poniższym filmie).

Paweł Małaszyński i Joanna Brodzik nie lubią się? Aktor źle wspomina "Magdę M.". Gdy spotkali się po latach...

Czy Joanna Brodzik znów zagra Magdę?

Aktorka nie odpowiedziała jednak ani twierdząco, ani przecząco na pytanie o to, czy miałaby ochotę zagrać ponownie w uwielbianym przez rodaków serialu. Książka, którą napisał Radosław Figura, spotkała się jednak z jej aprobatą.

- Bardzo mocno trzymam kciuki za ten całkiem niezły kawałek literatury, który popełnił Radek - powiedziała Joanna Brodzik. - Nie jest to zapis scenariuszowy, tylko literatura. Z dużą dawką życia wewnętrznego bohaterów, którzy pięknie dojrzeli.

Czytaj również:

"Diagnoza" z nową obsadą. Dołączą Danuta Stenka i Mateusz Kościukiewicz. Kogo zagrają?

A czy wy chcielibyście, żeby serial powrócił? Dajcie nam znać w komentarzach.

Więcej o: