Księżniczka Eugenia wychodzi za mąż. To kolejne royal wedding w tym roku. Jej wybrankiem jest były kelner

Córka księcia Andrzeja, 28-letnia księżniczka Eugenia z Yorku, bierze ślub. Jej wybrankiem jest 32-letni Jack Brooksbank, z którym Eugenia zaręczyła się w styczniu tego roku. Ślub będzie ukoronowaniem ich ośmioletniego związku.

Podczas gdy cały świat wciąż przeżywa niednawy ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle, przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej ogłosili kolejne "royal wedding". Tym razem na ślubnym kobiercu stanie wnuczka królowej Elżbiety II, księżniczka Eugenia z Yorku.

Tak wyglądała Meghan Markle, wchodząc do kaplicy na zamku w Windsorze

Wybrakiem 28-letniej Eugenii jest pracujący do niedawna jako barman i kelner, 32-letni Jack Brooksbank. Jack po skończeniu szkoły średniej nie zdecydował się pójść na studia. Zamiast tego wybrał pracę w pubie, która od zawsze była jego marzeniem.

Chcę stworzyć sieć pubów. To było moje marzenie, odkąd skończyłem 18 lat.

Obecnie Jack jest handlarzem win i ambasadorem ekskluzywnych alkoholi.

Zaręczyny podczas wakacji

Para zaręczyła się w styczniu tego roku podczas wakacji w Nikaragui. Na palcu Eugenii pojawił się złoty pierścionek zaręczynowy wysadzany różowym szafirem i diamentami, który zaprojektowała wspólnie z narzeczonym. Błogosławieństwa narzeczonym udzieliła już królowa Elżbieta II.

 

Szczęściem młodej pary cieszy się również mama Eugenii księżna Yorku Sarah Ferguson Fergie.

Niesamowita radość! To uwieńczenie szczęścia i radości. Kochamy Jacka i jestem niesamowicie podekscytowana tym, że zyskam syna, brata i najlepszego przyjaciela. Eugenia to jedna z najlepszych osób, jakie znam i razem stanowią harmonijną całość.

Ślub na jesieni

Sakramentalne "tak" zakochani wypowiedzą 12 października w Kaplicy św. Jerzego na Zamku w Windsorze. Jak na razie to jedyny oficjalny komunikat na temat ślubu. Informacja o liście gości jest wciąż nieznana.

Przeczytaj:  Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli. Podróż poślubna już za nimi i nadal nie wiadomo, gdzie byli

Księżniczka Eugenia z Yorku jest córką 58-letniego księcia Andrzeja i jego byłej żony Sary Ferguson. 28-latka jest dziewiąta w linii sukcesji do brytyjskiego tronu, zaraz po swoim ojcu i o dwa lata starszej siostrze, księżnej Beatrycze.

 

To cię zainteresuje:

Uważasz, że makijaż ślubny Meghan był zbyt delikatny? Tak by wyglądała, gdyby umalowano ją mocniej [ZDJĘCIA]

Modelka plus size została okrzyknięta sobowtórem Meghan Markle. "Wyglądają, jak bliźniaczki"

Więcej o: