Mango: letnia wyprzedaż 2018 ruszy 20 czerwca? Obniżki mogą sięgnąć nawet 50 proc.

Mango jest kolejnym sklepem, w którym wkrótce prawdopodobnie ruszy letnia wyprzedaż 2018. Sieciówka nie potwierdziła jeszcze ostatecznej daty, ale wiele wskazuje na to, że będzie to lada dzień.

Letnia wyprzedaż 2018 to coś, na co niecierpliwie czekamy. Jest wtedy szansa na upolowanie naprawdę ciekawych ubrań czy dodatków w atrakcyjnych cenach. Często zniżki topowych marek sięgają nawet 60 proc.

Mango - kiedy letnia wyprzedaż 2018?

Wiele wskazuje na to, że obniżki niedługo pojawią się również w Mango. Sklep nie potwierdza ostatecznej daty rozpoczęcia wyprzedaży, ale według ustaleń portalu Party.pl, najprawdopodobniej będzie to 20 czerwca. Może się jednak okazać, że rabaty w sieciówce pojawią się dzień wcześniej lub dzień później.

Choć termin rozpoczęcia letniej wyprzedaży w Mango jeszcze nie jest potwierdzony, już możecie sprawdzić, co prawdopodobnie zostanie przecenione i o ile. Wystarczy wejść na brytyjską wersję strony internetowej Mango. Tam już ruszyła letnia wyprzedaż 2018. Zniżki sięgają nawet 50 proc. Rabaty objęły między innymi wiele letnich sukienek, które idealnie nadadzą się na nadchodzące ciepłe miesiące.

Mango wkrótce. A gdzie już można kupować taniej?

Już 13 czerwca letnia wyprzedaż 2018 ruszyła w sklepach H&M. Tam zniżki sięgają nawet 50 proc. i obowiązują zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepach online. 

Rabatami zostały objęte kolekcje damska, męska i dziecięca, jak też Modern Classic, Divided, premium oraz produkty z kolekcji H&M Home. 

Ze swoimi promocjami ruszyła również marka Triumph. W salonach czekają na was wybrane modele bielizny w atrakcyjnych cenach. Niektóre zostały przecenione nawet o 60 proc. 

Letnia wyprzedaż 2018 powinna też ruszyć niedługo w sklepach Reserved i Mohito.

Cindy Crawford jakiej nie znaliśmy! A to tego jak tańczy! I to znowu dla polskiej marki

Zobacz też: Wyprzedaże lato 2018: letnie wyprzedaże w topowych markach Zara, H&M, Reserved i Mohito

Wyprzedaż w H&M wystartowała. Zakupy zrobisz nawet o połowę taniej

Triumph ruszył z wielką wyprzedażą. Przecena potrwa do lipca, ale lepiej się spieszyć

Więcej o: