Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

Premiery kinowe lato 2018 zapowiadają się interesująco. W kinach pojawi się lub już się pojawiło kilka nowości wartych uwagi. Wybraliśmy filmy na wakacje, które mogą urozmaicić wam lato w mieście.

Wiele osób na czas wakacji zostaje w mieście. Poszukują więc rozrywek i wydarzeń, które wypełnią im wolny czas. Jeśli pogoda dopisze, lato oczywiście najlepiej spędzać na powietrzu. Ale pamiętajmy, że ta pora roku w Polsce jest zwykle bardzo deszczowa. Może więc, gdy zdarzy się chłodniejszy dzień, wybierzecie się do kina? Wybór będzie naprawdę duży, na ekrany trafią filmy, które mogą okazać się hitami.

Premiery kinowe lato 2018 - na co iść do kina? Filmy na wakacje, które warto obejrzeć

"Twój Simon" - premiera 15 czerwca

Film opowiada o nastolatku, Simonie, który nikomu ze swojego otoczenia nie przyznał, że jest gejem. Przez internet poznaje chłopaka, w którym się zakochuje. Wkrótce okazuje się, że jest to jego kolega z klasy. Ale Simon nie wie, który.

"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - premiera 15 czerwca

Pablo Escobar uważany jest za najpotężniejszego barona narkotykowego XX wieku. Pewnego dnia na jego drodze staje kolumbijska gwiazda telewizyjna, Virginia Vallejo, w której Escobar się zakochuje. Film opowiada o losach tej dwójki i uczuciu, które nie pozwala im się rozstać. Nawet wtedy, gdy Virginia poznaje mroczne oblicze Escobara.

"Ocean's 8" - premiera 22 czerwca

Żeńska wersja słynnego filmu sensacyjnego "Ocean's Eleven". Główną bohaterką jest Debbie Ocean, która planuje kradzież cennej biżuterii podczas dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki.

"Dziedzictwo. Hereditary" - premiera 22 czerwca

Film opowiada o rodzinie Grahamów. Wszystko zaczyna się od śmierci najstarszej członkini, babci Ellen. Choć jej odejście nie było dla nikogo zaskoczeniem, to, co wydarzyło się później, zszokowało wszystko. Rodzina zaczyna doświadczać niewytłumaczalnych zjawisk. Wkrótce Grahamowie zaczynają odkrywać mroczne tajemnice z przeszłości, które mogą zaważyć na ich losach.

"Na głęboką wodę" - premiera 29 czerwca

Bohaterami filmu są małżonkowie - Claire i Donald Crowhurst. Mają wszystko, co potrzebne do szczęścia. Do momentu, dopóki nie dochodzi do bankructwa ich rodzinnego biznesu. Wtedy Donald decyduje się na ryzykowny krok, aby móc utrzymać rodzinę. Postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata - Sunday Times Golden Globe.

"Mamma Mia: Here we go again" - premiera 27 lipca

Kontynuacja hitu z 2008 roku. Sophie wraca na grecką wyspę i oznajmia mamie i jej przyjaciółkom, że jest w ciąży. Obawia się, że nie da rady wychować dziecka w tak młodym wieku. W filmie zostaje przytoczona historia Donny, która jako nastolatka również zajmowała się córką, jednocześnie prowadząc willę i występując w zespole.

"Ant-Man i Osa" - premiera 3 sierpnia

Wydarzenia przedstawione w "Ant-Manie i Osie" dzieją się tuż po tych z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Główny bohater próbuje pogodzić ze sobą dwie niezwykle trudne role - ojca i superbohatera. Na jego drodze pojawia się Osa, z którą zaczyna odkrywać wiele tajemnic z przeszłości.

I jak? Któreś premiery filmowe lato 2018 was zainteresowały? Wybierzecie się zobaczyć je na dużym ekranie?

Zobacz też: Serial "13 powodów" nie spodobał się rodzicom nastolatków. Słusznie protestują? [PYTAMY EKSPERTA]

QUIZ: Usunęliśmy jeden wyraz z tytułu filmu. Wiesz, który?

Więcej o: