Kamil Stoch na ślub zamiast garnituru włożył tradycyjny góralski strój. Fani: Wyglądacie cudnie

Żona Kamila Stocha, Ewa, udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie z Kamilem z wesela znajomych. Fani od razu zwrócili uwagę na oryginalne, ludowe stroje, w które byli ubrani Stochowie. Wyglądają jak z obrazka!

On w galowym serdaku, śnieżnobiałej koszuli, tradycyjnych kremowych portkach z wyszywanymi ornamentami i ozdobnymi lampasami po bokach. Ona gruby warkocz, czerwone korale, biała koszula z kwiecistymi wzorami, żółto-niebieski, bogato zdobiony gorset i w długiej spódnicy zdobionej w ludowe motywy.

Co pies może zjeść z grilla? Nie dla psa kiełbasa!

Oczywiście tradycyjne góralskie stroje, zarówno u Kamila, jak i Ewy, wieńczą kierpce. Tak podczas wesela znajomych prezentowali się Stochowie. Jak wam się podobają?

 

Bo fani byli zachwyceni! Pod zdjęciem pojawiło się kilkadziesiąt bardzo ciepłych komentarzy:

Cudownie! Uwielbiam waszą tradycje, stroje i gwarę.
Śliczna z was para.
Jacy kochani uwielbiam was w tych strojach.
Stroje przepiękne! Pięknie wyglądacie!

Naszym zdaniem para prezentowała się - jak to mówią górale - "piknie"! A jak Ewa Bilan-Stoch podpisała zdjęcie? Z dystansem i na wesoło."Takie tam weselne pogaduszki" i w opisie samą siebie nazwała "babą", a Kamila "chłopem".

To cię zainteresuje:

Dziennikarka szczerze o samoakceptacji: Co z tego że mam cellulit, sadło i obwisłe cycki? Fani: dajesz nam siłę

Dzisiaj premiera kostiumów kąpielowych Ewy Chodakowskiej Mission Swim. Jak wyglądają na mniej (niż Ewa) wysportowanych kobietach?

Więcej o: