"World of Dance": Olga Kalicka i Karol Niecikowski poprowadzą nowe show Polsatu

Już niebawem na antenie telewizji Polsat pojawi się nowy program taneczny - "World of Dance". Aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski poprowadzą program. Stacja ujawniła już wcześniej, kto zasiądzie w jury.

World of Dance w telewizji Polsat

„World of Danc”e to światowy hit amerykańskiej stacji NBC. Jego pomysłodawczynią,  producentką i jurorką jest znana gwiazda, aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez. Prawa do polskiej edycji programu wykupiła stacja Polsat. To jedyne show taneczne na świecie, w którym na takich samych zasadach rywalizują ze sobą dorośli i dzieci, soliści i formacje taneczne. W Stanach Zjednoczonych jego uczestnicy i zwycięzcy mają automatyczną przepustkę do sławy, a ich występy są na ustach wszystkich.

Czy seriale rujnują życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Komisja sędziowska

W składzie polskiej komisji sędziowskiej zasiądzie m.in. Michał Malitowski, który był jurorem ostatnich ośmiu edycji innego show – „Tańca z gwiazdami”. W „World od Dance” jego rola nie ograniczy się wyłącznie do sędziowania. W programie Malitowski będzie także szkolił uczestników i motywował w rywalizacji.

Nowi prowadzący: Olga Kalicka i Karol Niecikowski

Na prowadzących polsatowskie show producenci wybrali aktorkę Olgę Kalicką. Choć Olga Kalicka zawodowo zajmuje się aktorstwem - gra w „Rodzinka.pl” i „M jak miłość”, to taniec jest jej ogromną pasją. Już jako mała dziewczynka trenowała taniec współczesny, musical dance i jazz. W szóstej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” doszła do finału, ostatecznie zajmując drugie miejsce. W programie partnerował jej wtedy Rafał Maserak.

Karol „Niecik” Niecikowski to tancerz, choreograf i biznesmen. Jako nastolatek trenował breakdance. Teraz najbliższe jest mu łączenie różnych gatunków i dodawanie do nich skeczów i pantomimy. Niecikowski tworzy choreografie i współtworzy grupę taneczną Fair Play Crew. Od 7 lat realizuje swoje marzenie organizując Fair Play Dance Camp – taneczny festiwal edukacyjny. W świadomości szerszej publiczności zaistniał występując w jednej z edycji hitu stacji TVN, czyli programu „You Can Dance”.

Będziecie oglądać nowe taneczne show Polsatu?

Więcej o: