Justyna Majkowska z Ich Troje - jak wygląda i co teraz robi?

Justyna Majkowska od 2001 do 2003 była członkinią zespołu Ich Troje. Występowała na scenie i śpiewała najbardziej znane utwory grupy. Jak wygląda po 15 latach od odejścia z Ich Troje?

Justyna Majkowska zadebiutowała w grupie na płycie „Ad. 4”, później występowała z zespołem przez dwa lata. Zastąpiła w Ich Troje Magdę Femme, a poprzedziła pojawienie się w zespole Anny Świątczak, przyszłej kolejnej żony Michała Wiśniewskiego. Teraz znowu wzbudziła zainteresowanie mediów i fanów – Michał Wiśniewski, lider Ich Troje, zamieścił wspólne zdjęcie z Justyną Majkowską, zapraszając na ich wspólny występ 8 września 2018 roku w Opolu. Co robiła po odejściu z zespołu charakterystyczna blondynka?

 

Justyna Majkowska prawdziwa domatorka

Przede wszystkim Majkowska ma wykształcenie pedagogiczne – Na Uniwersytecie Opolskim skończyła pedagogikę. Po "przejściu do cywila" zajmowała się dziećmi z niepełnosprawnością umysłową. Kariera muzyczna nie była dla niej jedynym sposobem na siebie. Kiedy skończyła występy w Ich Troje całą swoją uwagę poświęciła wychowywaniu synka i karierze solowej – wydała dwie płyty.

Czy seriale rujnują życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Niechęć do show-biznesu wzięła się stąd, że, jak wspominała Majkowska w wywiadach, jest domatorką i życie w trasie i na walizkach nigdy jej do końca nie leżało. Obecnie życie Majkowskiej wygląda całkiem zwyczajnie. Artystka mieszka w rodzinnej Zduńskiej Woli, jest protetykiem słuchu i zajmuje się dziećmi cierpiącymi na autyzm.

Jednorazowy powrót

Jak zapewnia, chociaż od 15 lat nie jest związana z zespołem, to z jej liderem - Michałem Wiśniewskim utrzymuje przyjacielskie relacje. Jak można wnioskować po zdjęciu, na którym Wiśniewski pozuje razem z Majkowską w Zduńskiej Woli, rzeczywiście dawni koledzy ze sceny mają ze sobą kontakt. Michałowi Wiśniewskiemu udało się przekonać Justynę Majkowską do wspólnego występu na koncercie z okazji 20-lecia istnienia Ich Troje w 2017 roku. Czyżby kolejny wspólny występ – tym razem w Opolu – stał się kolejnym krokiem mającym przekonać Majkowską do powrotu na scenę?

Więcej o: