Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca 2018 roku. Czego możesz się spodziewać w tym tygodniu?

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

To, co nie udawało ci się przez ostatnie tygodnie, powoli zacznie układać się po twojej myśli. Ktoś, kto blokował twoje sprawy lub utrudniał ci działanie, zajmie się czymś zupełnie innym. Dostaniesz dobre wiadomości, potwierdzą się korzystne dla ciebie ploteczki. Zrób plan działania, wypisz swoje cele, znajdź pomocników i nie oglądaj w przeszłość.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych. Chętnie zajmiesz się zaległymi sprawami, ale wszystko będziesz chciał zrobić natychmiast i bez oglądania się na to, co sądzą inni ludzie. To dobry czas, aby sprytnie wyplątać z obietnic, które kosztują cię zbyt wiele czasu i energii. Zrób w swoim życiu miejsce dla nowych spraw, bo Merkury przyniesie ci nowe zainteresowania i ciekawsze propozycje.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Słuchaj swojej intuicji i nie wtrącaj się w sprawy, które mogą się źle dla ciebie skończyć. W pracy nie daj się sprowokować do konfliktów i cierpliwie rób swoje. Odwiedź księgarnię, poszukaj inspiracji. Merkury sprzyja zapisywaniu się na niezwykłe kursy i zdobywaniu umiejętności, które przydadzą ci się w przyszłości. W miłości będziesz teraz bardziej tajemniczy.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Poczujesz, że życie zaczyna biec spokojniejszym rytmem i nad wszystkim uda ci się teraz zapanować. Postaraj się też znaleźć więcej czasu na własne zainteresowania. Kup inspirujący poradnik, bo warto trochę zadbać o swój rozwój i edukację. Czekają cię też udane spotkania z przyjaciółmi. W miłości także nadejdą spokojniejsze dni.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Wstąpi w ciebie niespokojny duch. Nawet na kawie czy w kinie będziesz myśleć o dalszej karierze i szukać nowego pomysły na swoje życie. Popatrz na wszystko z optymizmem, bo Lwy stworzone są do wygodnego życia. W miłości nie będziesz się nudzić, bo Wenus kusić cię będzie do flirtów, a nawet romansu. Uważaj, bo możesz stracić dla kogoś głowę, a przy okazji również zdrowy rozsądek.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Wprowadzisz w swoje życie kilka nowych zasady. W pracy zaczniesz działać według planu, a w domu od nowa podzielisz obowiązki. Lepiej nie podważać twojego autorytetu, bo możesz stać się wymagający i trochę kłótliwy. Koniec tygodnia sprzyja sprawom finansowym. Ktoś nagle odkurzy stary pomysł, ktoś przypomni sobie o wspólnych celach. To może być szansa na awans i sukces.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Waga (23 września do 22 października)

Odzyskasz dobry humor i pewność siebie. Chętnie zajmiesz się sprawami, które wymagają spotkań i rozmów z innymi ludźmi. W pracy będzie mnóstwo gwaru i zamieszania. Postaraj się zapanować nad chaosem, abyś potem nie utonął w morzu zaległości. Weekend także sprzyja spotkaniom z ciekawymi ludźmi. Ktoś spróbuje przekonać cię do dalekiej podróży lub zaproponuje udział we wspólnym przedsięwzięciu.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Szczęście ci sprzyja, a korzystnych okazji nie zabraknie. Nie marnuj tylko czasu na kłótnie z upartym współpracownikiem, którego i tak nie przekonasz do tego, co dobre. Warto za to zabierać się za różne urzędowe sprawy, żeby potem mieć spokojne wakacje. W rodzinie ufaj intuicji, bo mogą ujawnić się różne rodzinne konflikty, a ty będziesz musiał wszystkich pogodzić. W miłości Jowisz przyniesie ci kolejną szansę.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Czeka cię sympatyczny tydzień. Ktoś ważny wreszcie cię doceni, a ktoś bliski szczerze cię pochwali. Uśmiechaj się i słuchaj ludzi, bo dzięki umiejętności współpracy zyskasz o wiele więcej, niż się spodziewałeś. Dyplomatyczne zdolności będą ci szczególnie potrzebne pod koniec tygodnia. Ktoś wtedy spróbuje obarczyć cię swoimi obowiązkami lub nagle zmieni zdanie w ważnej sprawie.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Trudno ci będzie odnaleźć się wśród domowych i zawodowych obowiązków. Łatwo się znudzisz i szybko zniechęcisz do nowych spraw. Jeśli nie wplączesz się w niepotrzebną dyskusję, to twoje sprawy zawodowe biec będą spokojnym rytmem. Za to w domu czas minie ci bardzo przyjemnie, a spotkania z krewnymi wprawią cię w dobry humor.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Zamiast ścigać z ambitnymi współpracownikami, zwolnisz tempa. Popatrz na wszystko z dystansu i bądź dla siebie samego bardziej wyrozumiały. Uda ci się rozsądzić spór i znajdziesz dobre wyjście z trudnej towarzyskiej sytuacji. Pod koniec tygodnia zwróć uwagę na rodzinne sprawy i pamiętaj o kimś, kto czeka na ważną wiadomość. W miłości staniesz się romantyczny, a nawet trochę naiwny.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Pokaż wszystkim w swoim otoczeniu, jak podejmować szybkie i trafne decyzje, ale nie rywalizuj z własnym szefem. Połączenie emocji i ambicji może skończyć się konfliktem, dlatego uważaj na słowa. Pod koniec tygodnia w porę chwycisz szansę na zdobycie dodatkowej gotówki. Weekend bardzo sprzyja podróżom. Nawet jednodniowa wycieczka wprawi cię w doskonały nastrój.

Horoskop tygodniowy 25 czerwca - 1 lipca 2018 roku. Więcej dowiesz się TUTAJ >>


Zobacz też: Tych 5 znaków zodiaku ma najmniejsze szanse na wyjście za mąż

Sprawdź, jak wypadasz w Rankingu największych zołz według znaków zodiaku

Była dziennikarką, została fryzjerką. Małgorzata Serafin o swoim "Planie B"

Więcej o: