Brigitte Nielsen urodziła córkę w wieku 54 lat. To jej piąte dziecko

Brigitte Nielsen, była żona Sylvestra Stallone, urodziła w wieku 54 lat córeczkę. Mała Frida jest jej piątym dzieckiem, ale pierwszą córką. Aktorka ma czterech synów w wieku od 23 do 34 lat.

Brigitte Nielsen - późne macierzyństwo 

Posągowa blondynka Brigitte Nielsen zasłynęła rolami w filmach "Rocky IV" (za tę rolę dostała dwie nominacje do Złotych Malin - antynagród za złe aktorstwo)  i "Kobra" u boku swojego drugiego męża Sylvestra Stallone. Warto wspomnieć, że Nielsen była także przez chwilę zaręczona z innym filmowym herosem - Arnoldem Schwarzeneggerem. W młodości Brigitte Nielsen była także znaną modelką słynącą z charakterystycznej krótkiej platynowej blond fryzury, bardzo długich nóg i obfitego biustu.

 

Brigitte Nielsen od 2006 roku jest w związku ze swoim piątym mężem - Włochem - byłym modelem i barmanem - Mattią Dessim. Dessi jest od Brigitte Nielsen młodszy o 15 lat. Do czerwca 2018 roku była także matką czterech synów - najmłodszy ma 23 lata, najstarszy 34.

 

Aktorka już siedem lat temu mówiła w wywiadzie dla „The Guardian”, że bardzo chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko, ale jest pod tym względem rozdarta. Z jednej strony czuje, że byłaby wspaniałą mamą: dojrzałą, kochającą, mogącą wiele dać dziecku, z drugiej nie wie, czy w jej wieku to jeszcze w ogóle możliwe.

Kariera celebrytki

Okazało się, że w wieku 54 lat po raz piąty urodziła - tym razem dziewczynkę. Mała Frida przyszła na świat w Los Angeles, w piątek 22 czerwca 2018 roku. Wcześniej aktorka wrzuciła na swój profil na Instagramie zaledwie kilka zdjęć z widocznym ciążowym brzuchem.

 

Nielsen od pewnego czasu nie grała w filmach, skupiając się na przyjmowaniu zaproszeń do programów typu reality show. Brała udział m.in. w „Big Brotherze”, "Celebrity Rehab", w którym występowały znane osoby przyznające się do nadużywania substancji odurzających, "Get Me Out of Here" (które wygrała) oraz niemieckiej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Brigitte Nielsen dołącza do grona znanych kobiet, które zdecydowały się na dojrzałe macierzyństwo: Rachel Weisz (ma 48 lat i jest w ciąży), Laura Linney (miała 49 lat, kiedy została po raz pierwszy mamą) czy Janet Jackson (urodziła mając 50 lat).

A co Wy sądzicie o późnym macierzyństwie? Piszcie na kobieta@agora.pl. Opublikowane listy docenimy książkami.

Czy urodzenie dziecka pogarsza życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: