Program TV na dziś: cztery mecze, trzymający w napięciu "Gracz", "Patriota" z gwiazdorską obsadą i kultowy "Rocky 3"

Nie wiesz, co dziś warto obejrzeć w telewizji? W programie TV można się czasem pogubić. Co wybrać: mecz, film familijny, a może lepiej zdecydować się na trzymający w napięciu thriller? Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd programu TV. Nasze propozycje możecie obejrzeć we wtorek 26.06.2018.

WTOREK 26.06.2018

Podczas trwającego mundialu większość z was zdecyduje się z pewnością na śledzenie piłkarskich emocji. Jakie mecze będą dziś transmitowane? W programie TV na dziś znaleźliśmy aż cztery mecze.

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 1 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ – Rosja 2018 – mecz z grupy C: Dania-Francja

To będą emocje! Każda drużyna da z siebie wszystko. Ostatnie spotkanie na boisku reprezentacji Danii i Francji odbyło się w 2015 roku. Wtedy zakończyło się wynikiem 2:1 dla Francji. Jak będzie dziś? Dowiemy się już za kilka godzin!

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Polscy piłkarze we fryzurach z czasów Orłów Górskiego. Wyglądają FANTASTYCZNIE [NOWE TWARZE]

TVP 2 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ – Rosja 2018 – mecz z grupy C: Australia-Peru

Drugi mecz także rozpocznie się chwilę przed 16. Z grupy C zobaczymy na murawie zespoły z Australii i Peru. Piłkarze z antypodów bardzo dobrze prezentowali się przed mundialem. Wygrali choćby z Czechami 4:0 i Węgrami 2:1. Zespół Peru także solidnie się przygotowywał. Pokonał m.in. Islandię z wynikiem 3:1 i Szkocję 2:0.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Mundial 2018: Krystyna Janda krytykuje polskich kibiców. "Dostają irracjonalnego obłędu i manii wielkości"

TVP 1 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ – Rosja 2018 – mecz z grupy D: Nigeria-Argentyna

O 19:40 tradycyjnie rozpocznie się audycja „Piłka nożna: MŚ – Rosja 2018 – studio”. Komentatorzy opowiedzą nam o obu drużynach i przedstawią ich najmocniejsze oraz najsłabsze strony. Nigeria i Argentyna zagrają ze sobą trzeci raz z rzędu w fazie grupowej Mistrzostw Świata. Cztery lata temu Argentyna pokonała Nigerię 3:2. Jak będzie dziś? Przekonamy się już wieczorem.

TVP 2 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ – Rosja 2018 – mecz z grupy D: Islandia-Chorwacja

W telewizyjnej dwójce także o 19:40 przywitają nas komentatorzy sportowi w krótkim programie „Piłka nożna: MŚ – Rosja 2018 – studio”. Kiedy poznamy wszystkie szczegóły, na boisko wbiegną reprezentacje Islandii i Chorwacji. Zespoły spotkały się już w eliminacjach do mundialu. Pierwszy mecz wygrali piłkarze z Bałkanów, ale w drugim spotkaniu Islandczycy zrewanżowali się wynikiem 1:0.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Koszulka kibica od Reserved. Sieciówka wypuściła nietypową kolekcję t-shirtów na mundial

Nie interesujesz się piłką nożną? To nic, w programie TV na dziś znajdziemy szeroki wybór ciekawych filmów, seriali i programów rozrywkowych. Co warto obejrzeć w telewizji 26.06.2018?

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT, godz. 20.10

Patriota (The Patriot) – dramat historyczny, USA/Niemcy 2000, reż. Roland Emmerich, wyk. Mel Gibson, Heath Ledger, Gregory Smith (220 min.)
Widowiskowy film kostiumowy, którego akcja rozgrywa się w burzliwym i trudnym okresie rewolucji amerykańskiej. Benjamin Martin (Mel Gibson), weteran wojny francusko-indiańskiej, osiada na farmie i zakłada rodzinę. Wsławił się na wojnie wieloma krwawymi czynami, ale porzucił żołnierskie życie, ożenił się i doczekał się siedmiorga dzieci. Kiedy kraj staje w obliczu kolejnego konfliktu, musi dokonać trudnego wyboru – wyruszyć na wojnę bronić kraju czy zostać w domu i chronić własną rodzinę.

 

TVN, godz. 21;00

Gracz (The Gambler) – dramat kryminalny, USA 2014, reż. Rupert Wyatt, wyk. Mark Wahlberg, Brie Larson, Jessica Lange (145 min.)

Wielu krytyków filmowych twierdzi, że to jedna z najlepszych kreacji w karierze Marka Wahlberga tworzy. Wciela się on w Jima Benneta, profesora literatury angielskiej, który jest nałogowym hazardzistą. Mężczyzna traci cały swój majątek. Pożycza pieniądze od bezwzględnego gangstera i niestety wystawia życie najbliższych na śmiertelne niebezpieczeństwo. Jim musi wkroczyć do podziemnego świata i zaryzykować wszystko, by ocalić tych, których kocha.

 

 TVP 2 godz. 22:15

Rocky 3 (Rocky III) – film sensacyjny, USA 1982, reż. Sylvester Stallone, wyk. Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young, Carl Weathers, Mr. T (105 min.)

Po wygranej z Apollo Creedem (Carl Weathers), Rocky (Sylvester Stallone) zostaje okrzyknięty mistrzem i wszystko układa się dla niego jak najlepiej. Spędza więcej czasu z rodziną, zaprzyjaźnia się nawet z Creedem. Jednak podczas pojedynku z aroganckim Clubberem Langiem (Mr. T), zostaje brutalnie znokautowany, a jego trener, Mickey, umiera. Poza najbliższą rodziną, jedynie Apollo Creed nie pozostawia Rocky'ego i pomaga mu stanąć na nogi. Ich celem staje się doprowadzenie do rewanżu z Langiem.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Sylvester Stallone oskarżony o gwałt na 16-latce. Prawnik aktora: Mój klient stanowczo kwestionuje roszczenie

 

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:00

Barwy Szczęścia – serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

W sądzie trwa ostatnia rozprawa adopcyjna Mai. Ojciec dziewczynki zeznaje przed sędzią, że Sabina ma romans.

TVN 20:15

Na Wspólnej – serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Natasza dowiaduje się, że Sandra już wyjechała. Zaczyna swoją grę – manipuluje Michałem. Natomiast Antoni myśli o powrocie na Ukrainę. Roman zaczyna podejrzewać, dlaczego chłopak chce podjąć taką decyzję. Obmyśla plan działania.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:35

Jeden z dziesięciu, teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

„Jeden z dziesięciu” to jeden z najdłużej emitowanych teleturniejów w polskiej telewizji. Na antenie pojawił się 1994 roku. Telewizja Polska zdecydowała o przeniesieniu programu z TVP2 do TVP1 na początku 2018 roku. Co ciekawe, ta zmiana spowodowała wzrost oglądalności programu o 24 proc.

TVN godz. 20:55

Milionerzy, teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Hubert Urbański kolejny raz przywita uczestników oraz widownię zgromadzoną w studiu i przed telewizorami swoim czarującym uśmiechem. Czy tym razem uda się komuś sięgnąć po wymarzony milion złotych? Przekonamy się już o 20:55.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

Więcej o: