Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku. Co cię dzisiaj spotka?

Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku: co gwiazdy przewidują dla twojego znaku na ten dzień? Na kim możesz polegać i jakich sytuacji się spodziewać?

Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku

Co może cię spotkać 29 czerwca 208 roku? Przedstawiamy krótki horoskop dzienny dla każdego znaku zodiaku przygotowany przez wróżkę. 

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku przewiduje, że Barany będą dzisiaj potrzebowały odpoczynku. Nie powinny więc obiecywać innym zbyt wiele i zbytnio przejmować się różnymi sprawami. Poza tym to dobry moment na przemyślenia i refleksje.

Sprzyjającym Baranom znakiem będą dzisiaj Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj pełne dobrych chęci. Okażą chęć pomocy pokrzywdzonym przez los i słabszym. Osoby spod tego znaku powinny jednak zachować ostrożność w sprawach rodzinnych. Ich niewinne uwagi mogą doprowadzić do sprzeczek.

Sprzyjającym znakiem powinien być dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Z kolei osobom spod znaku Bliźniąt zamarzy się dzisiaj błogie lenistwo. Trudno im będzie zmusić się do jakichkolwiek obowiązków.

Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku przewiduje, że sprzyjającymi Bliźniętom znakami będą Ryby i Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Ten dzień będzie dobrym czasem na długie spacery i inne aktywności, dzięki którym Raki będą mogły zregenerować siły. Mogą być jednak krytyczne wobec każdego, kto będzie im mówił, jak odpoczywać. 

Sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku przewiduje, że Lwy będą dzisiaj wyrozumiałe i życzliwe dla otoczenia. Sprawy innych będą ważniejsze niż ich własne problemy. Poza tym Lwom radzi się, by ufały dzisiaj swojej intuicji.

Sprzyjającym znakiem jest dzisiaj Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

To będzie wyjątkowo dobry dzień dla osób spod znaku Panny. Bez problemu skoncentrują się one dzisiaj na swoich planach i celach. To także dobry moment na rozpoczęcie walki ze szkodliwymi nałogami.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku mówi, że Wagi będą dzisiaj optymistyczne i wesołe. Nie powinny ulegać jednak presji otoczenia. Dzisiejsze popołudnie sprzyja randkom i dobrej zabawie.

Sprzyjającym znakiem jest dzisiaj Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Osoby spod znaku Skorpiona muszą uważać na wszelkie drobiazgi i traktować ludzi z dużą uprzejmością. Niestety dzisiaj są możliwe pomyłki i opóźnienia w realizacji różnych planów. 

Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Panna.

Skorpion zdradza pod wpływem namiętności, Byk z nudów. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [KOBIETY] >>

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku przewiduje, że Strzelce zaczną ten dzień od przyjemnej pogawędki. Dalsza część dnia także będzie bardzo miła. 

Sprzyjającym znakiem zodiaku będą dzisiaj Bliźnięta. 

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Z kolei osoby spod znaku Koziorożca będą szukać dzisiaj mocniejszych wrażeń. Co ważne, nie zabraknie im pomysłów, by te pragnienia urzeczywistnić. Poza tym ten dzień sprzyja dobrym pomysłom i rozwiązywaniu problemów towarzyskich. 

Sprzyjającym znakiem zodiaku będzie dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku radzi, by osoby spod znaku Wodnika nie przemęczały się dzisiaj. Powinny więc postarać się nie rzucać szefostwu w oczy i zająć się swoimi sprawami. 

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Z kolei Ryby będą dzisiaj pełne energii i sił. Ten dzień będzie sprzyjał ciekawym wydarzeniom i spotkaniom. Warto dla nich zmienić wcześniejsze plany. 

Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Baran.

Horoskop dzienny 29 czerwca 2018 roku - więcej przeczytasz TUTAJ >>

Czy seriale rujnują życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: