Aldo Polska - zamknięcie wszystkich sklepów. Czekają nas wielkie wyprzedaże - nawet 50 proc. taniej

Aldo Polska już niebawem przestanie istnieć. To kolejna marka, która rezygnuje ze stacjonarnej sprzedaży swoich produktów w Polsce. W związku z zamknięciem sklepów klientów czekają wielkie wyprzedaże w Aldo.

Aldo Polska - zamknięcie wszystkich sklepów i wyprzedaże

Aldo Polska po tegorocznych wakacjach kończy swoją działalność. Po raz pierwszy tego typu spekulacje pojawiły się, gdy na początku maja tego roku został zamknięty sklep Aldo w warszawskich Złotych Tarasach. Obecnie działa jeszcze kilkanaście butików marki w największych polskich miastach.

Oficjalny powód zamknięcia sklepów Aldo nie jest jeszcze znany. To nie pierwszy raz, gdy popularna marka wycofuje się ze stacjonarnej sprzedaży w Polsce. Przypomnijmy, że w 2015 roku z naszego rynku zniknęła czeska Bata. Podobny los spotkał znane marki odzieżowe - m.in. River Island i Dorothy Perkins.

Aldo po 13 latach wycofuje się z Polski. Ruszyła wielka wyprzedaż w jej sklepach z butami >>

Wielkie wyprzedaże w Aldo Polska

Do czasu ostatecznego zamknięcia wszystkich sklepów, klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert. W salonach marki trwają obecnie wielkie wyprzedaże. Dostaniemy wiele modeli obuwia, torebek i biżuterii w znaczenie niższych cenach. Niektóre z nich są tańsze nawet o 50 proc. 

Produkty ALDO kupimy obecnie m.in. w :

  • CH Arkadia Warszawa
  • Galeria Mokotów Warszawa
  • ATRIUM Biała Białystok
  • C.H. Magnolia Park Wrocław
  • Pasaż Grunwaldzki Wrocław
  • C.H. Manufaktura Łódź
  • Galeria Bałtycka Gdańsk
  • Lublin Plaza

Aldo Polska - kiedy zamknięcie i koniec wyprzedaży?

Mniej więcej do końca sierpnia zostaną zamknięte wszystkie sklepy Aldo w Polsce. Nie oznacza to jednak, że klienci z Polski całkowicie zostaną pozbawieni możliwości produktów tej marki. Od września zakup butów, torebek i biżuterii Aldo nadal będzie możliwy online - m.in. na Eobuwie i Zalando.

ALDO powstało w 1972 roku w kanadyjskim Montrealu. Twórcą marki jest Aldo Bensadoun, przedsiębiorca i filantrop pochodzenia marokańskiego. Obecnie na całym świecie sieć posiada około 3 tys. sklepów.

W Polsce pierwsze salony Aldo pojawiły się w 2005 roku. Początkowo dystrybutorem był Empik Media&Fashion. To zmieniło się jednak w 2015 roku, gdy grupa zrezygnowała z zajmowania się zagranicznymi markami. 

Pastelowe buty z popularnych sieciówek! Balerinki w stylu Sochy znalazłyśmy w Aldo. Modele do 200 zł >>

Więcej o: