Program TV na dziś: mecz Polska-Japonia, wyciskacz łez: "I że cię nie opuszczę", biograficzny "Grace. Księżna Monako" i komediowy horror "Straszny film"

Co czeka na nas dziś w telewizji? Program TV na czwartek 28.06. zapowiada się bardzo obiecująco. Oprócz piłkarskich rozgrywek, czekają na nas świetne filmy. Co warto obejrzeć? Sprawdźcie, co wybraliśmy z programu TV na dziś.

CZWARTEK 28.06.2018

Mundial potrwa do 15 lipca. Do tego czasu możemy być spokojni - piłkarskich emocji nie zabraknie. W programie TV na dziś znajdziemy cztery mecze - dwa z grupy G i dwa z grupy H. Które warto obejrzeć? Wybór jest prosty - ten, w którym grają Polacy!

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 1 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz z grupy H: Japonia-Polska

To już ostatni mecz Biało-Czerwonych w fazie grupowej i niestety ostatni… na mundialu. Polacy nie popisali podczas tych mistrzostw świata. Po porażce z Senegalem i Kolumbią pozostaje nam mecz o honor. Do tej pory już cztery razy pokonaliśmy zespół z Japonii.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Polscy piłkarze we fryzurach z czasów Orłów Górskiego. Wyglądają FANTASTYCZNIE [NOWE TWARZE]

TVP 2 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz z grupy H: Senegal-Kolumbia

Obie drużyny wygrały z reprezentacją Polski w pięknym stylu. Obie mają szansę wyjść z grupy. To już drugie starcie tych drużyn w historii. Poprzednie zakończyło się wynikiem 2:2. Walka i tym razem będzie wyrównana?

TVP 1 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz z grupy G: Anglia-Belgia

O 19:40 tradycyjnie komentatorzy sportowi przywitają nas w piłkarskim studiu - rozpocznie się audycja "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio". Dzisiejszy wieczór dostarczy wielu wrażeń. To pierwsze od 18 lat starcie Synów Albionu z Czerwonymi Diabłami podczas mistrzostw świata.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Koszulka kibica od Reserved. Sieciówka wypuściła nietypową kolekcję t-shirtów na mundial

TVP 2 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz z grupy G: Panama-Tunezja

W telewizyjnej dwójce także o 19:40 rozpocznie się audycja "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio". Z pewnością komentatorzy poinformują widzów o tym, że Panamczycy pierwszy raz biorą udział w mundialu. Większym doświadczeniem mogą pochwalić się piłkarze z Afryki. Dla Tunezyjczyków to powinna być łatwa wygrana, ale czy na pewno będzie? Przekonamy się o 19:50.

Oglądasz tylko mecze Polaków? Wieczorem liczysz na dobry serial lub wciągający film? Nic się nie martw, w programie TV czeka nas dziś wiele perełek. Co warto obejrzeć w telewizji w czwartek, 28.06.2018?

PROGRAM TV na dziś: FILM

TV PULS, godz. 20.00

  • "Straszny film" (Scary Movie) - horror komediowy, USA 2000, reż. Keenen Ivory Wayans, wyk. Anna Faris, Jon Abrahams, Shannon Elizabeth (105 min.)

To nie jest film dla każdego. Jednak trudno zaprzeczyć - w pewnych kręgach jest kultowy. Pewnego dnia zamordowana zostaje jedna z uczennic gimnazjum. Sprawcą zbrodni prawdopodobnie jest dziwak w charakterystycznej białej masce i długiej czarnej szacie, który z nożem w ręku włóczy się po szkolnych korytarzach. Grupa przyjaciół dochodzi do wniosku, że zabójstwo może mieć związek z tragicznym wypadkiem sprzed roku.

POLSAT, godz. 20:10

  • "I że cię nie opuszczę" (The Vow) - melodramat, USA/Brazylia/Francja 2012, reż. Michael Sucsy, wyk. Rachel McAdams, Channing Tatum, Sam Neill (135 min.)

Młode, szczęśliwe małżeństwo bierze udział w wypadku, które odmienia ich życie. Śliczna Paige traci pamięć, a mąż staje się dla niej zupełnie obcym mężczyzną. Leo musi sprawić, żeby żona zakochała się w nim po raz drugi. Nie jest to łatwa sprawa, bo na drodze do szczęścia stoją na przykład rodzice dziewczyny. Czy przysięga "I że cię nie opuszczę" sprawdzi się w tym przypadku?

 

POLSAT godz. 23.35

  • "Grace. Księżna Monako" (Grace of Monaco) - biograficzny, Francja/USA/Belgia 2014, reż. Olivier Dahan, wyk. Nicole Kidman, Tim Roth, Frank Langella (130 min.)

Życie gwiazdy filmowej, zawrotna kariera uwieńczona Oscarem i wielka sława to tylko początek baśniowego życia Grace Kelly. Kiedy ma dosłownie wszystko, poznaje księcia Monako Rainera. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gwiazda filmowa porzuca Hollywood i stawia wszystko na jedną kartę. U boku ukochanego kreuje zupełnie nową rolę – księżnej, ulubienicy tłumów i salonów. Ale świat kina o niej nie zapomniał. Pewnego dnia odwiedza ją Alfred Hitchcock.

 

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:00

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Żabcia symuluje po wypadku. Udaje, że ma zerwane więzadła. W ten sposób udaje jej się odroczyć termin wyprowadzki.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Olaf przyjmuje ofertę pracy u Izy. Jego pierwsze zadanie to zakup nowego sprzętu do klubu fitness. Niestety posada u Brzozowskiej staje się przyczyną konfliktu z Martą.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:35

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

W tym odcinku „Jednego z dziesięciu” czeka nas wielki finał. W szranki staną najlepsi zawodnicy. Czy uda im się zaimponować Tadeuszowi Sznukowi wiedzą?

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Kolejny odcinek „Milionerów” w tym tygodniu. Mnóstwo emocji, trudnych pytań i oszałamiający uśmiech Huberta Urbańskiego. Będziecie oglądać?

TVP 1 godz. 22:15

  • "Sprawa dla reportera", magazyn interwencyjny, Polska 2018, prowadząca: Elżbieta Jaworowicz

„Sprawa dla reportera” jest nadawana z przerwami od 14 września 1984 roku. Celem programu jest interwencja w trudnych, konfliktowych sprawach społecznych. Składa się z dwóch części: reporterskiej i studyjnej, w której losy i opinie bohaterów są konfrontowane z ocenami i radami ekspertów

Czy seriale rujnują życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: