Program TV na dziś: dwa mecze 1/8 finału mundialu, sensacyjny dramat "Dorwać gringo", oscarowy "American Hustle" i kultowy "Seks w wielkim mieście 2"

Co warto obejrzeć dziś w telewizji? Program TV na sobotę 30.06. obfituje w wiele kinowych hitów. Po jednym dniu wytchnienia wracamy też do piłkarskich rozgrywek. Co warto obejrzeć? Sprawdźcie, co kryje w sobie program TV na dziś.

SOBOTA 30.06.2018

Mistrzostwa świata w piłce nożnej trwają w najlepsze. Dzisiaj rozpoczynamy mecze 1/8 finału. Choć Polacy nie przeszli dalej, kibice nie odpuszczą kolejnych rozgrywek. Na kogo stawiacie? Walka będzie zacięta.

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 1 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz 1/8 finału: Urugwaj-Portugalia

Piłkarskie emocje rozpoczynamy oczywiście od mundialowego studia o 19:40 - "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio".  Dziś w Soczi do walki staną Urugwajczycy i Portugalczycy. Komu dopisze szczęście? Przekonamy się już wieczorem!

TVP 2 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz 1/8 finału: Francja-Argentyna

Dwójka także tuż przed meczem zaprasza do studia. Komentatorzy przedstawią w krótkim programie "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio" obie drużyny, abyśmy jeszcze lepiej mogli wczuć się w piłkarskie emocje. Na murawie zobaczymy dziś gospodarzy mundialu - Rosję - oraz Hiszpanię. Faworytem spotkania są Hiszpanie, ale Rosjanie z pewnością nie poddadzą się bez walki.

Nie tylko dobrym meczem człowiek żyje. Według programu TV warto dziś dłużej zostać przed telewizorem. Co warto obejrzeć w telewizji w sobotę 30.06.2018?

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Polscy piłkarze we fryzurach z czasów Orłów Górskiego. Wyglądają FANTASTYCZNIE [NOWE TWARZE]

PROGRAM TV na dziś: FILM

TV PULS godz. 20.00

  • "Dorwać gringo" (Get the gringo) - dramat sensacyjny, USA 2012, reż. Adrian Grunberg, wyk. Mel Gibson, Kevin Hernandez, Daniel Giménez Cacho  (120 min.)

Plan był prosty. Udany skok, pieniądze do podziału i niekończące się rajskie wakacje na pięknej wyspie. Wyszło jak wyszło. Po nieudanym skoku Driver (Mel Gibson) trafia do meksykańskiego więzienia. Do więzienia strzeżonego tak pilnie, że może tylko pomarzyć o ucieczce. To jedno wielkie, ogrodzone miasteczko. Kupisz tu, co tylko chcesz, zaznasz rozrywek, o które czasem trudno nawet na wolności. Rządzi tu meksykańska mafia. Driver nie może się tu odnaleźć. Pomaga mu 10-letni chłopiec, który zna to miejsce doskonale i wie, z kim trzeba trzymać. W głowie Drivera rodzi się pewien plan.  

 

TVN, godz. 20:00

  • "Czas na miłość" (About time) - komediodramat, Wielka Brytania 2013, reż. Richard Curtisy, wyk. Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy (150 min.)

Tim Lake (Domhnall Gleeson) odkrywa, że może podróżować w czasie. Mężczyzna może zmienić to, co się stanie lub co się już stało do tej pory w jego życiu. Postanawia uczynić świat lepszym i znaleźć sobie dziewczynę. Kiedy poznaje śliczną Mary (Rachel McAdams), zakochuje się w niej bez pamięci. Niestety podróże w czasie mają swoje konsekwencje. Okazuje się, że wcale jej nie poznał. Przy kolejnej podróży para znowu się spotyka i znowu między nimi iskrzy. Sytuacja powtarza się wiele razy. To przyjemna komedia o miłości i o upływie czasu.

TVP KULTURA godz. 20:00

  • "American Hustle" (American Hustle) - dramat kryminalny, USA 2013, reż. David O. Russell, wyk. Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jennifer Lawrence (145 min.)

Błyskotliwy oszust Irving Rosenfeld (Christian Bale) wraz z partnerką i kochanką, Brytyjką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zmuszony do pracy dla do końca niezrównoważonego agenta FBI Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso szantażem wciąga parę do świata wpływowych lobbystów i mafii.

 

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Masz rację, Jennifer, kwestia stosowności stroju do pogody już nas więcej nie będzie zajmować. Dzięki Tobie

TVN FABUŁA godz. 21:00

  • "Gwiezdne wojny: Część 7 - Przebudzenie Mocy" (Star Wars: Episode VII - The Force Awakens) - science fiction, USA 2015, reż. J.J. Abrams, wyk. Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver (170 min.)

Na ten film fani „Gwiezdnych wojen” czekali naprawdę długo. Akcja filmu rozgrywa się trzydzieści lat po bitwie o Endor i upadku Sithów. Luke Skywalker (Mark Hamill) przepada bez wieści. Na gruzach Imperium Galaktycznego wyrasta złowroga organizacja Najwyższy Porządek, która chce zniszczyć ostatniego Jedi. Z poparciem władz Nowej Republiki generał Leia Organa (Carrie Fisher) dowodzi Ruchem Oporu. Księżniczka chce odnaleźć swojego brata i przywrócić pokój w Galaktyce.

 

TVN godz. 22:30

  • "Seks w wielkim mieście 2" (Sex in the city 2) - komedia, USA 2010, reż. Michael Patrick King, wyk. Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis (190 min.)

Bohaterki kultowego serial lat 90. znowu spotykają się w jednym filmie. Znana felietonistka, Carrie Preston, dwa lata po ślubie ze swoim wymarzonym mężczyzną - Mr. Bigiem - zauważa pierwsze oznaki kryzysu w związku. Zmęczona rutyną wyrusza wraz z przyjaciółkami na wycieczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wakacje w luksusowym kurorcie pozwalają kobietom spojrzeć na swoje życie z dystansem. Przyjaciółki czeka wiele przygód.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 2 godz. 14:00

  • "Familiada", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Karol Strasburger

"Familiada" to niezmiennie jeden z najpopularniejszych teleturniejów w polskiej telewizji. Towarzyszy nam podczas każdego sobotniego i niedzielnego obiadu. Dzisiaj też!

TVP 2 godz. 14:35

  • "Koło fortuny, teleturniej", Polska 2018, prowadzący: Rafał Brzozowski

Wznowiony po wielu latach przerwy teleturniej, gromadzi przed telewizorami olbrzymią publiczność. Duża w tym zasługa śpiewającego prowadzącego - Rafała Brzozowskiego - i jego uroczej pomocnicy - Izabeli Krzan.

Czy seriale rujnują życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: