Program TV na dziś: dwa mecze 1/8 finału mundialu, kostiumowy majstersztyk "Ostatni Samuraj", kultowy "Utalentowany pan Ripley" i po raz pierwszy w telewizji "Blade Runner 2049"

Zastanawiasz się, co dziś obejrzeć w telewizji? Program TV na niedzielę 1.07 zapowiada się naprawdę imponująco. Czekają nas sportowe emocje, ale też wiele premier telewizyjnych. Co znajdziemy w programie TV na dziś?

NIEDZIELA 1.07.2018

Jeszcze przez dwa tygodnie będą towarzyszyć nam piłkarskie emocje. Dziś czekają na nas kolejne mecze 1/8 finału. Macie swoich faworytów?

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 1 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz 1/8 finału: Chorwacja-Dania

Piłkarskie emocje rozpoczynamy tradycyjnie od mundialowego studia o 19:40 - "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio". Na murawę wybiegną Chorwaci i Duńczycy. Macie swoich faworytów?

TVP 2 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz 1/8 finału: Hiszpania-Rosja

Moskiewskie Łużniki są miejscem kolejnego meczu tej fazy turnieju. Ale zanim na boisku pojawią się piłkarze, zapraszamy na "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio". Przed nami olbrzymie emocje, bo na murawie zobaczymy świetną drużynę Hiszpanii i gospodarzy. Czy Rosja stanie na wysokości zadania i nie da się zaskoczyć na swoim podwórku?

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Po olbrzymich, piłkarskich emocjach czas na dobry film. Co znajdziemy w programie TV na dziś?

TO TEŻ CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ: Polscy piłkarze we fryzurach z czasów Orłów Górskiego. Wyglądają FANTASTYCZNIE [NOWE TWARZE]

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN godz. 20.00

  • "Ostatni Samuraj" (The Last Samurai) - dramat kostiumowy, USA 2003, reż. Edward Zwick, wyk. Tom Cruise, Ken Watanabe, Ken Watanabe (190 min.)

Weteran Wojny Secesyjnej, Nathan Algren (Tom Cruise), pod koniec 1876 roku przypływa do Japonii, aby szkolić żołnierzy imperatora Meiji. To przełamanie tradycji. Dotychczas ochroną terytoriów zajmowali się samurajowie. Nieoczekiwanie Algren wplątuje się w konflikt zbrojny przywódców z cesarzem. Zostaje ranny i pojmany przez wojowników. W niewoli poznaje odwieczny kodeks honorowy samurajów i ich lidera Katsumoto (Ken Watanabe). To spotkanie odmienia jego życie.

STOPKLATKA TV, godz. 20:00

  • "Utalentowany pan Ripley" (The Talented Mr. Ripley) - dramat kryminalny, USA 1999, reż. Anthony Minghella, wyk. Matt Damon, Gwyneth Paltrow, Jude Law, Cate Blanchett (170 min.)

Biedny jak mysz kościelna Tom Ripley (Matt Damon) otrzymuje propozycję, która odmieni jego życie. Na zlecenie bogatego biznesmena jedzie do Włoch, aby sprowadzić stamtąd jego marnotrawnego syna Dickiego (Jude Law). Dickie jest przeciwieństwem Toma. Żyje jak playboy, nie szczędzi sobie uciech. Tom chce wypełnić powierzoną mu misję, ale kiedy poznaje Dickiego i jego śliczną dziewczynę Marge, zmienia zdanie. Zafascynowany luksusowym życiem postanawia zająć miejsce Dickiego. Chłopak nie cofnie się przed niczym.

TO TEŻ CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

TVN 7 godz. 20:00

  • "Czas patriotów" (Patriot Games) - sensacyjny, USA 1992, reż. Phillip Noyce, wyk. Harrison Ford, Anne Archer, Sean Bean (150 min.)

Film powstał na podstawie bestsellera Toma Clancy'ego pod tym samym tytułem.  Jack Ryan (Harrison Ford), były analityk CIA, spędza wakacje w Londynie w towarzystwie żony (Anne Archer) i córki (Thora Birch). Podczas zwiedzania okolic Pałacu Buckingham trafiają w sam środek zamachu IRA na członka królewskiej rodziny. Odważna reakcja Jacka ratuje życie jednego z biorących udział w akcji ratunkowej oficera.  Niestety Jack naraża się tym samym terroryście (Sean Bean), którego brat zginął w akcji pod królewską rezydencją.

HBO godz. 20:10

  • "Blade Runner 2049" (Blade Runner 2049) - science fiction, Wielka Brytania/USA/Kanada 2017, reż. Denis Villeneuve, wyk. Harrison Ford, Ryan Gosling (165 min.)

Minęło 30 lat od wydarzeń przedstawionych w filmie "Łowca androidów" Ridleya Scotta. Wtedy w 2019 roku agent Rick Deckard (Harrison Ford) ścigał w Los Angeles zbuntowane androidy z serii Nexus 6. W 2049 roku do akcji wkracza nowy Blade Runner, czyli łowca - oficer K (Ryan Gosling). Młody funkcjonariusz odkrywa spisek, który może zagrozić społeczeństwu. Chce prosić o pomoc Deckarda. Niestety okazuje się, że ten uciekł z Los Angeles.

 

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 2 godz. 14:00

  • "Familiada", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Karol Strasburger

„Familiada” jest obecna w naszych domach od 1994 roku. Także w to niedzielne popołudnie naprzeciwko siebie staną dwie rodziny, który po wysłuchaniu żartu Karola Strasburgera, przystąpią do walki o 15 000 złotych.

TVP 2 godz. 14:35

  • "Koło fortuny", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Rafał Brzozowski

Po „Familiadzie” nie uciekajcie od razu sprzed telewizorów. Jak co tydzień, czeka na nas jeszcze rozśpiewany Rafał Brzozowski i urocza Izabela Krzan. Znacie polskie przysłowia? To z pewnością poradzicie sobie z odgadywaniem przygotowanych przez prowadzących haseł!

TVP 2 godz. 18:30

  • "Postaw na milion", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Łukasz Nowicki

Teleturniej jest oparty na brytyjskim formacie „The Million Pound Drop”. Główną nagrodą w polskiej edycji show jest 1 milion złotych.

Czy seriale rujnują życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: