Program TV na dziś: dwa mecze 1/8 finału mundialu, kultowy "Top Gun", przełomowa "Geneza planety małp" i komedia "U pana Boga za piecem"

Zasiadasz przed telewizorem i nie wiesz, co dziś warto obejrzeć? Program TV na poniedziałek 2.07 jest naprawdę bogaty. Oprócz dwóch ważnych spotkań mundialowych, warto zrelaksować się przy dobrym filmie. Co znajdziemy w programie TV na dziś?

PONIEDZIAŁEK 2.07.2018

Mistrzostwa świata w piłce nożnej nabierają tempa. Emocje zaczynają buzować nie tylko u zagorzałych kibiców. A w programie TV na dziś znajdziemy  kolejne dwa mecze 1/8 finału. 

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 2 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz 1/8 finału: Brazylia-Meksyk

Chwilę przed rozpoczęciem meczu (o 15:35) zapraszamy na „Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio”. Warto wiedzieć, kogo będziemy oglądać dziś na murawie i która drużyna ma większe szanse. O 15:50 na boisko wybiegną reprezentacje Brazylii i Meksyku. Komu kibicujecie?

TVP 1 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz 1/8 finału: Belgia-Japonia

Piłkarskie emocje rozpoczynamy tradycyjnie od mundialowego studia o 19:40 - „Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio”.  Podczas tego meczu liczyliśmy, że zobaczymy Polaków. Niestety los spłatał nam figla i na murawie pojawią się reprezentacje Belgii i Japonii. Czy Japończycy pokażą na co ich stać?

A po zakończonym meczu, warto zrelaksować się przy dobrym filmie lub serialu. Co przygotowały dla nas stacje telewizyjne? Zajrzeliśmy do programu TV i oto najlepsze propozycje na dziś.

Polscy piłkarze we fryzurach z czasów Orłów Górskiego. Wyglądają FANTASTYCZNIE [NOWE TWARZE]

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT godz. 20.00

  • "Geneza planety małp" (Rise of the Planet of the Apes) - science fiction, USA 2011, reż. Rupert Wyatt, wyk. James Franco, Freida Pinto, John Lithgow (135 min.)

Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym San Francisco, gdzie naukowcy prowadzą nietypowe badania genetyczne. Podczas jednego z nich sprawy wymykają się spod kontroli. Dochodzi do narodzin wybitnie inteligentnej rasy małp. Zdolny naukowiec postanawiać zabrać jedną z małp do domu.  Przeprowadza na niej eksperymenty, w wyniku których małpa zaczyna rozumieć, że jest wykorzystywana przez ludzi. Postanawia to zmienić. Dochodzi do wojny o dominację na Ziemi.

 

STOPKLATKA TV, godz. 20:00

  • "Frankenstein" (Frankenstein) - dramat, horror, USA/Japonia  1995, reż. Kenneth Branagh, wyk. Kenneth Branagh, Robert De Niro, Helena Bonham Carter (145 min.)

Akcja filmu rozpoczyna się w 1794 roku. Załoga żeglującego u wybrzeży Arktyki statku bierze na swój pokład tajemniczego rozbitka. Ocalony mężczyzna - Wiktor Frankenstein (Kenneth Branagh) - opowiada marynarzom swoje losy. Jego historia mrozi krew w żyłach. Okazuje się, że jest naukowcem, który powołał do życia monstrum. Jego podopieczny w pewnym momencie zaczęło się mścić.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Robert De Niro czy Al Pacino? Który z tych gigantów jest większy?

TVP 2 godz. 20:55

  • "U pana Boga za piecem" - komedia, Polska 1998, reż. Jerzy Bromski, wyk. Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma (110 min.)

Marusia, młoda Rosjanka (Irina Łaczina), przyjeżdża do Polski. Zza wschodniej granicy przyjechała autobusem pełnym drobnych handlarzy. Autobus zostaje napadnięty przez złodziei - bandę „Gruzina”. Złoczyńcy pobierają od kupców haracz. Marusia nie zamierza tego tak zostawić i zawiadamia miejscową policję. Jest głównym świadkiem zdarzenia. Policjant prowadzący sprawę zatrzymuje ją więc w przygranicznym miasteczku.

POLSAT godz. 22:20

  • "Top Gun" (Top Gun) - sensacyjny romans, USA 1986, reż. Tony Scott, wyk. Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Anthony Edwards (150 min.)

Maverick (Tom Cruise) i Goose (Anthony Edwards) są pilotami amerykańskiej marynarki. Zdolni, młodzi, przystojni podczas każdego lotu pogłębiają swoje umiejętności i pokazują swoje możliwości. Zostają wybrani do Top Gun - szkoły asów przestworzy - i są szkoleni na najlepszych pilotów na świecie. Niebawem Maverick zakochuje się w swojej instruktorce Charlie (Kelly McGillis).     

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:00

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Mieszkanie Klary zostaje sprzedane. Dzięki temu Pyrkkowie mogą zachować swój dom. Hubert w końcu ma z czego spłacić swoje rodzeństwo.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Robert już tydzień nie widział Stasia. Jest święcie przekonany, że to wina Olgi. Tadeusiak chce zmusić swoją byłą żonę, żeby nie ograniczała mu praw rodzicielskich. Spokojna na początku rozmowa wymyka się spod kontroli.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Hubert Urbański kolejny raz odczyta pytanie w rundzie eliminacyjnej. Kto będzie najszybszy? I na dodatek prawidłowo odpowie na zadane pytanie? Liczy się sprawność palców i oczywiście wiedza!

TVN godz. 21:30

  • "Projekt Lady", reality show, Polska 2018, prowadząca: Małgorzata Rozenek-Majdan

Dzisiejszego wieczoru czeka na nas już siódmy odcinek lubianego reality show "Projekt Lady". Dziewczyny będą musiały zmierzyć się z artystycznym zadaniem. Będą lepić gliniane posągi, wzorując się na zaproszonych do Rozalina posągach.

Czy seriale rujnują życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: