Mała Szelma po raz trzeci obstawia rezultat meczu. Czy Polacy poradzą sobie z Japonią?

Mała Szelma wytypowała wygraną z Kolumbią. Niestety pomyliła się, ale nie była chyba w tym przypadku jedyna:-). Jaki wynik obstawia z Japonią?

Szelma po raz trzeci przewiduje wyniki meczów polskiej reprezentacji. Serce (albo nos) podpowiedziało jej, żeby stawiać na Polskę. Jak większości Polaków...

Ta zaledwie 3-miesięczna suczka już nie raz dała dowód tego, że kierowanie się instynktem i intuicją jej wychodzi - sama podjęła decyzję o tym, że warto zaufać ludziom, którzy ją uratowali i doprowadziła ich do swoich dwóch sióstr, porzuconych w lesie razem z nią.

Przed polską reprezentacją trzeci mundialowy mecz, po którym wracają do domu. Sytuacja Szelmy wygląda mniej optymistycznie, bo domu ciągle szuka.

Nie tylko psia jasnowidzka jest do adopcji (szczegóły TUTAJ) razem z nią na swojego właściciela i dom czeka wiele innych psów i kotów. Czeka i jest gotowych, bo dzięki opiece programu Adopciaki.pl wszystkie zwierzęta przebywają w domach tymczasowych, gdzie uczą się, jak być grzecznym domownikiem.

Więcej o: