Program TV na dziś: dwa mecze, hit ostatnich lat "X-Men: Ostatni bastion", zabawna komedia "Lepiej późno niż później" i kultowe "Młode wilki"

Zastanawiasz się, jak spędzić dzisiejszy wieczór? Odpręż się przed telewizorem. Zacznij od piłkarskich emocji, a potem sięgnij po propozycję z naszego przeglądu programu TV. Uporządkowaliśmy je, żebyście już nie musieli się tym zajmować. Sprawdźcie, co znajdziecie w programie TV we wtorek 3.07.2018.

WTOREK 3.07.2018

Mistrzostwa świata trwają w najlepsze. Przed nami jeszcze prawie 2 tygodnie piłkarskich emocji. Dziś w programie TV znajdziemy dwa mecze. Na który się zdecydujecie? Macie swoich faworytów?

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 2 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - 1/8 finału: Szwecja-Szwajcaria

Chwilę przed 16.00 (dokładnie o 15:40) zapraszamy oczywiście do studia piłkarskiego - audycja "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio". Dziś czekają nas ostatnie dwa mecze tej fazy turnieju. W pierwszym, który rozegra się na boisku w Sankt Petersburgu, zobaczymy reprezentacji Szwecji i Szwajcarii. Kto zagra w kolejnym meczu? Dowiemy się już za kilka godzin.

TVP 1 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - 1/8 finału: Kolumbia-Anglia

O 19:40 tradycyjnie rozpocznie się audycja „Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio”. Komentatorzy opowiedzą nam o obu drużynach i przedstawią ich najmocniejsze oraz najsłabsze strony. A potem już tylko najlepsze piłkarskie emocje, które zapewnią nam niezawodni Anglicy i nieustraszeni Kolumbijczycy.

Nie oglądasz rozgrywek mundialowych, od kiedy z mistrzostw świata odpadli Polacy? To nic, zostań przed telewizorem i przygotuj się na przyjemny wieczór. Podczas gdy sąsiedzi będą kibicować ulubionym drużynom, ty wybierz coś z programu TV na dziś. Co warto obejrzeć  w telewizji 3.07.2018?

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Polscy piłkarze we fryzurach z czasów Orłów Górskiego. Wyglądają FANTASTYCZNIE [NOWE TWARZE]

PROGRAM TV na dziś: FILM

POLSAT, godz. 20.05

  • "X-MEN: Ostatni bastion" (X-Men: The Last Stand) - science fiction, USA/Kanada/Wlk. Brytania 2006, reż. Brett Ratner, wyk. Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen, Patrick Stewart (130 min.)

Trzecia część filmowej trylogii o mutantach posiadających nadludzkie umiejętności. Bohaterowie stają przed trudnym wyborem - żyć w izolacji, ale zachować moce czy wyrzec się swojego "ja" i zrezygnować ze swoich nadprzyrodzonych umiejętności. Mają wybór, ponieważ wynaleziono lekarstwo, które odwraca proces mutacji w organizmie. Dwaj liderzy mutantów Charles Xavier - Profesor X - (Patrick Stewart) i Eric Lensherr - Magneto - (Ian McKellen) mają odmienne zdanie na ten temat. Mutanci muszą wybrać, po której stronie staną.

Program TV na dziś: X-Man: Ostatni bastionProgram TV na dziś: X-Man: Ostatni bastion materiały prasowe

TVN, godz. 21:30

  • "Lepiej późno niż później" (Something's Gotta Give) - komedia obyczajowa, USA 2014, reż. Nancy Meyers, wyk. Jack Nicholson, Diane Keaton, Keanu Reeves (155 min.)

Harry Sanborn (Jack Nicholson) jest playboyem w średnim wieku. Zawsze wybiera dużo młodsze kochanki. Podczas jednego z wypadów ze znacznie młodszą dziewczyną, zaczyna skarżyć się na ból w klatce piersiowej. Młody lekarz (Keanu Reeves), który przyjeżdża go zbadać, stwierdza zawał serca. Dziewczyna panikuje i ucieka, a Harry zostaje pod opieką jej matki (Diane Keaton). Harry zakochuje się w matce swojej dziewczyny. Problem w tym, że kocha się w niej również lekarz Harry'ego - Julian.

TVP KULTURA  godz. 22:05

  • "Młode wilki" - film sensacyjny, Polska 1995, reż. Jarosław Żamojda, wyk. Piotr Szwedes, Jarosław Jakimowicz, Jan Nowicki, Paweł Deląg (115 min.)

Kultowy, polski film, który można oglądać bez końca. "Biedrona", "Cichy" i "Cobra" to dziewiętnastolatkowie, którzy mają wszystko, lecz, jak to zwykle bywa w tym wieku, chcą jeszcze więcej. Pracują jako przemytnicy dla „Czarnego” - szefa szczecińskiego gangu. Kiedy niespodziewanie kończą się dobre układy z celnikami, chłopcy muszą radzić sobie sami. Muszą zatrudnić kogoś z czystą kartoteką. Decydują się wciągnąć do interesów Roberta - klasowego kujona.

TVN 7 godz. 22:15

  • "Tylko dla orłów" (Where Eagles Dare) - wojenny, USA/Wielka Brytania 1968, reż. Brian G. Hutton, wyk. Richard Burton, Clint Eastwood, Mary Ure (190 min.)

Jeden z lepszych wojennych filmów. Podczas II wojny światowe na niemieckim terytorium rozbija się angielski samolot. Niemcy biorą do niewoli jedynego ocalałego - amerykańskiego generała. Nie wiedzą, jak ważny jest to jeniec - posiada on informacje o planach inwazji aliantów. Anglicy wiedzą, że za wszelką cenę nie mogą dopuścić do sytuacji, w której generał ujawni szczegóły inwazji na Normandię. Powołana zostaje specjalna grupa, której zadaniem jest uratowanie więzionego generała.

Program TV na dziś: Tylko dla orłówProgram TV na dziś: Tylko dla orłów materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:00

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

W tym odcinku zobaczymy długo wyczekiwany ślub Bożeny i Brunona. Niestety ceremonia nie przebiega zgodnie z planem. Państwa młodych czeka niespodziewany finał.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Smolny nie może skontaktować się z synem. Okazuje się, że Przemek poznał na festiwalu dziewczynę. Do zaniepokojonego ojca dochodzą złe wieści - policja znajduje rzeczy jego syna.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:35

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej, za którym przepada zarówno starsza, jak i młodsza część publiczności. W programie padają pytania z najróżniejszych dziedzin życia. Można sprawdzić swoją wiedzę!

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Hubert Urbański ze spokojem i ciętym żartem przywita dziś w studiu kolejnych chętnych do wygrania miliona złotych. Czy komuś się uda? Czy ktoś powtórzy sukces pani Marii, jedynej zwyciężczyni głównej nagrody w tej edycji programu?

Czy seriale rujnują życie seksualne? [LEPSZY SEKS]

Więcej o: