Horoskop dzienny 2 lipca 2018 roku. Co czeka znaki zodiaku w pierwszy poniedziałek lipca?

Horoskop dzienny 2 lipca 2018 to już prognoza na wakacje i właśnie taka ona jest: gwiazdy każą się dzisiaj zatrzymać i zadbać o siebie, a nie gonić za pracą. Ale nie wszyscy zwolnią - niektórzy właśnie dziś zapragną zmian!

Horoskop dzienny 2 lipca 2018 roku

Horoskop dzienny 2 lipca 2018 roku mocno potasował znaki zodiaku: na domatorów i imprezowiczów, na pracowitych i spragnionych odpoczynku. Kto powinien dzisiaj poleżeć z książką na kanapie, a kto znajdzie szczęście w kontaktach z nowo poznanymi ludźmi? Kto przekona dziś innych do swoich pomysłów, a kim będą targać silne emocje i wspomnienia? Mimo wszystko poniedziałek 2 lipca prawie dla wszystkich zapowiada się spokojnie

Horoskop dzienny Baran (21 marca do 19 kwietnia)

2 lipca będzie dla Baranów bardzo przyjemnym dniem, a to za sprawą wyjątkowo udanych kontaktów z ludźmi. W morzu informacji, jakie dziś zdobędziecie, znajdą się też plotki - nie traktujcie ich zbyt serio. Dziś do niczego się nie zmuszajcie, a wieczór bez wyrzutów sumienia przeznaczcie na odpoczynek.

Horoskop dzienny Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Barany, ten dzień lepiej spędźcie w domu - zamiast na spotkania towarzyskie postawcie na dobry film lub książkę. 2 lipca będą bowiem Wami targać emocje i wspomnienia i możecie powiedzieć kilku osobom o parę zdań za dużo. Wyciszcie się klasyką.

Horoskop dzienny Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Horoskop dzienny 2 lipca mówi, że to nie jest dla Bliźniąt najlepszy dzień na pracę. Może właśnie wracacie z urlopu – tym trudniej będzie Wam się wdrożyć w zawodowe tryby. Chętnie za to będziecie dyrygować rodziną, a przy tym oczekiwać od bliskich wsparcia i czułości. Nie bądźcie dziś dla siebie surowi ani wymagający, pozwólcie sobie trochę pomarudzić, bo praca nie zając.

Horoskop dzienny Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dla Raków 2 lipca 2018 roku będzie bardzo interesującym dniem. Sprzyjają Wam Bliźnięta i Waga, będziecie też czuć się wyjątkowo dobrze fizycznie – zdrowi i pełni energii do działania. Ktoś jednak może Was dzisiaj urazić swoim zachowaniem i wprowadzić w Wasze samopoczucie drobne zdenerwowanie. Właśnie dzisiaj będziecie wyjątkowo zważać na etykietę, a inni - niekoniecznie.

Horoskop dzienny Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy powinny dziś zaufać swojej intuicji. Tym bardziej, że uczucia, emocje i wspomnienia będą starały się zburzyć Wasz dobry nastrój. Unikajcie dziś smutasów i maruderów, zróbcie dla siebie coś miłego, np. idźcie do kina. Podsumowując, dzień będzie spokojny.

Horoskop dzienny Panna (24 sierpnia do 22 września)

Zodiakalne Panny mogą dziś zdobyć nowych przyjaciół lub odzyskać kogoś, z kim poróżniły się w przeszłości. Tym bardziej, że wieczór będzie bardzo sprzyjał towarzyskim wyjściom – nie żałujcie pieniędzy na dobrą kolację!

Horoskop dzienny Waga (23 września do 22 października)

2 lipca Wagi zapragną odmienić swoje życie – będziecie robić dalekosiężne plany, opowiadać o czekającym Was sukcesie i… działać tym na nerwy niektórym (zwłaszcza Rybom i Lwom). Dużo zrozumienia dla Waszej dzisiejszej huśtawki nastrojów Wag okażą za to Koziorożce i Byki.

Horoskop dzienny Skorpion (23 października do 21 listopada)

To będzie doskonały dzień dla Skorpionów: zarówno pod względem zdrowia, jak i pracy czy miłości. Śmiało planujcie wakacyjne wyjazdy i dzielcie się odważnymi pomysłami, bo dziś wyjątkowo łatwo będziecie zjednywać sobie ludzi. To dobry dzień, by zająć się nawet najtrudniejszymi, odkładanymi od wielu tygodni sprawami. Jeśli w rodzinie toczycie spór, dziś uda się go zakończyć.

Horoskop dzienny Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Horoskop dzienny 2 lipca 2018 roku mówi jasno: Strzelce powinny dziś zostać w domu i zająć się własnymi, a jeszcze lepiej rodzinnymi sprawami. Nie szukajcie atrakcji na mieście, bo może się to źle skończyć. Wieczorny mecz najlepiej obejrzyjcie na własnej kanapie.

Horoskop dzienny Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

2 lipca to dla Koziorożców dzień ogromnej produktywności w pracy – od samego rana będziecie mieć pomysły, motywację i energię do działania. Chyba, że wdacie się w dyskusję z Lwem – to jedna z nielicznych rzeczy, jaka może Was dziś wyprowadzić z równowagi.

Horoskop dzienny Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dziś niespokojne i nerwowe. Przypomnicie sobie o zaległościach i będziecie się tym zadręczać, a czasem niestety szukać kozła ofiarnego wśród najbliższych. Dziś lepiej dać sobie na wstrzymanie i – mimo zalewu pracy – trochę się porozpieszczać, by jutro wkroczyć w dzień z nową energią.

Horoskop dzienny Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka szalony dzień! Horoskop dzienny 2 lipca 2018 roku mówi, że możecie nawiązać nowe przyjaźnie, niespodziewanie zmienić plany albo… zostać zatrzymani do kontroli przez drogówkę (więc nie szalejcie dziś za kółkiem). Swoim zachowaniem zadziwicie rodzinę, ale dziś po prostu będziecie chcieli zabawy i odmiany.

Horoskop dzienny 2 lipca 2018 roku. Więcej dowiesz się tutaj >>

Czytaj również:

6 etapów miłości. Sprawdź, na którym jest twój związek i co cię czeka w przyszłości

Więcej o: