Horoskop dzienny 3 lipca 2018 roku. Co gwiazdy szykują dla poszczególnych znaków zodiaku?

Horoskop dzienny 3 lipca 2018 roku przewiduje całkiem co innego dla każdego ze znaków zodiaku. Kogo czeka spokojny dzień, a kogo nie lada emocje? Zwłaszcza dla jednego ze znaków to będzie ważny wtorek.

Horoskop dzienny 3 lipca 2018 roku

Horoskop dzienny 3 lipca 2018 roku to istny kalejdoskop: nie ma dwóch znaków zodiaku, którym tym dzień ułoży się podobnie. Dla jednych to będzie wtorek, jakich wiele, dla innych najbliższe 24 godziny okażą się naprawdę ważne i decydujące o przyszłości. Jeden ze znaków musi uważać, by dziś nie dać się oszukać. Inny czeka wyjątkowe szczęście w miłości. Sprawdźcie, co gwiazdy szykują dla Was, żeby niczego dziś nie przegapić.

Horoskop dzienny Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj idealnymi pracownikami: punktualnymi i przestrzegającymi zasad, a w dodatku błyśniecie świetnymi pomysłami. Dzięki temu czeka Was dzień zwieńczony zawodowym sukcesem. Jedyne, w czym możecie się dzisiaj przeliczyć, to finanse – założycie zbyt optymistyczny zysk, więc liczcie ostrożnie.

Nie przejmuj się tym, co myślą inni [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop dzienny Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dziś śmiało stawać w obronie słabszych, czemu z uznaniem będą przypatrywać się Wodniki. 2 lipca 2018 roku mocno objawi się Wasz buntowniczy charakter, ale z łatwością pociągniecie za sobą innych. Nowe znajomości mogą sprawić, że na niektóre sprawy spojrzycie inaczej niż dotychczas. W miłości i pracy stabilnie.

Horoskop dzienny Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

2 lipca 2018 roku warto poświęcić na załatwienie spraw urzędowych i biurowych. Bliźnięta, będziecie dziś władcze, a nawet despotyczne i prawie wszyscy wokół się temu poddadzą. Atmosfera, którą dziś wokół siebie roztoczycie, sprawi, że możecie zostać poproszeni o rozsądzenie sporu – bądźcie rozważni. Starajcie się też nie przesadzić w domu z żądaniami – ktoś z najbliższych może w końcu stracić cierpliwość. Zdrowie będzie Wam dopisywać.

Horoskop dzienny Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka dobry, ciekawy dzień, z sukcesami praktycznie na każdym polu. Problemy pokonacie dzięki wierze we własne siły i pomyślność losu. Skłócone z kimś Raki właśnie dziś zapragną się pogodzić i wykorzystają nadarzającą się ku temu sposobność. Bardzo słusznie, bo dzień sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień.

Horoskop dzienny Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Horoskop dzienny 3 lipca 2018 roku dla Lwów przewiduje, że dzisiejsze decyzje wyraźnie zaważą na Waszej przyszłości. To, co dziś wydaje się niejasne, znajdzie szczęśliwy finał, jeśli gruntownie się nad sprawą zastanowicie. Dobrą radą służy Wam też Skorpion – warto go wysłuchać. Nie dajcie się dziś chandrze i brońcie swojego zdania. To dla Was ważny dzień.

Horoskop dzienny Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom wszystko będzie dziś szło jak po maśle – za sprawą przychylności gwiazd i Waszych własnych przymiotów: energii, uroku i przedsiębiorczości. Współpracownicy będą Was dziś podziwiać i obdarzać szczerym szacunkiem. Możecie brać się za rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw. Sprzyjający znak to Wodnik. Rysę na szkle może zrobić zazdrosny Wodnik.

Horoskop dzienny Waga (23 września do 22 października)

Horoskop dzienny 3 lipca 2018 roku przewiduje dla Wag dzień chaotyczny i pełen spóźnień. By uniknąć kłopotów, słuchajcie intuicji, nie bierzcie też na siebie obowiązków, którym nie do końca czujecie się na siłach sprostać. Po Waszej stronie są dziś Koziorożce i Lwy.

Horoskop dzienny Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dziś dwa kroki przed wszystkimi. Z jednej strony to dobrze, bo macie szansę wymyślić coś przełomowego, z drugiej gorzej, bo możecie rozzłościć kilka mniej przebojowych osób, szefa lub innych kierowców na drodze. Róbcie dziś swoje, ale nie wciągajcie wszystkich dookoła w swój wyścig.

Horoskop dzienny Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Samotnym Strzelcom będzie dziś sprzyjać szczęście w miłości. Ustabilizowani z kolei poświęcą czas rodzinie – jeśli zastanawiacie się nad większym zakupem lub zmianą wyposażenia domu, dziś gwiazdy temu sprzyjają. Będziecie dziś nieufni wobec obcych, a w pracy także zalecana jest ostrożność. Za to wieczór będzie wesoły.

Horoskop dzienny Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Horoskop dzienny 3 lipca 2018 roku przewiduje, że Koziorożce będą dziś w szczytowej formie. Obserwujcie uważnie ludzi, słuchajcie pilnie tego, co mówią, idźcie w miejsce, gdzie możecie czegoś ciekawego się dowiedzieć, ale sami mówcie niewiele. Wasza dzisiejsza wesołość i ciekawość świata ma szansę zaprocentować w przyszłości.

Horoskop dzienny Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dziś spokojnie i systematycznie pracować, dzięki czemu pod koniec dnia naprawdę będzie widać efekt. Ktoś może zechcieć Was dziś oszukać, więc uważajcie i słuchajcie intuicji. Wieczorem warto zabrać na randkę ukochaną osobę.

Horoskop dzienny Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby wśród ludzi poczują się dzisiaj jak ryby w wodzie. Dzień sprzyja randkom i wyjściom z przyjaciółmi. Będziecie dziś spragnieni pochwał i akceptacji, zdanie innych będzie dla Was bardzo ważne. Jak to w życiu, nie każdy Wam przyklaśnie, więc miejcie dystans do krytykantów.

Horoskop dzienny 2 lipca. Więcej dowiesz się tutaj >>

Czytaj także:

Dla Wagi rok 2018 będzie wyjątkowo udany, Panna w lipcu pozna miłość. Sprawdź, co cię czeka w 2018 roku >>

Szczur jest pewny siebie, Dzik prawdomówny, a Tygrys zawsze spada na cztery łapy. Sprawdź swój chiński horoskop >>

Więcej o: