Horoskop dzienny 4 lipca 2018 roku. Panny i Lwy mają dobrą passę, Ryby powinny uważać

Horoskop dzienny 4 lipca 2018 roku - co dzisiaj czeka poszczególne znaki zodiaku? W czyjej obecności należy zachować ostrożność, a kto niespodziewanie okaże się sprzymierzeńcem? Sprawdźcie.

Horoskop dzienny 4 lipca 2018 roku

Horoskop dzienny 4 lipca 2018 roku zapowiada, że to będzie bardzo interesujący dzień dla wielu znaków zodiaku. Uważać muszą szczególnie Bliźnięta i Ryby, los uśmiechnie się za to do Panien i Lwów.

Horoskop dzienny Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Ten dzień nie przyniesie w życiu Baranów większych zawirowań, pod warunkiem, że będziecie kierować się rozsądkiem i logiką. Nie wtykajcie dziś nosa w nie swoje sprawy, nie pijcie alkoholu i nie szarżujcie z pomysłami, żeby nie wpaść na złe rozwiązanie ważnego problemu.

Nie przejmuj się tym, co myślą inni [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop dzienny Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka nieco rozedrgany dzień: rano będziecie pragnąć kulturalnego towarzystwa, po południu ogarnie Was nerwowość i smutek, a dopiero wieczorem odzyskacie radość i spokój. Uważajcie dzisiaj, by zbytnio nie zaufać pochlebcom – ktoś wyczuje Wasz nastrój i zechce skorzystać z okazji, by ugrać coś dla siebie. Zachowajcie rozsądek i unikajcie kłótni z domownikami, nawet jeśli nie będzie łatwo. 

Horoskop dzienny Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Horoskop dzienny 4 lipca 2018 roku przewiduje, że po nieco leniwym początku tygodnia Bliźnięta ze zdwojoną siłą zabiorą się za pracę. Na szczęście będziecie ostrożne, bo ten dzień może kryć przykre niespodzianki. Uważajcie zwłaszcza w bankach i dwa razy czytajcie ważne dokumenty, dziś diabeł tkwi w szczegółach! Jeśli czeka Was ważne spotkanie, to jest na nie dobry dzień. Wieczorem zatroszczcie się o partnera.

Horoskop dzienny Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dziś w nastroju sennym i marzycielskim. Nie róbcie sobie z tego powodu wyrzutów – z fantazji i wspomnień mogą wyłonić się dobre pomysły. Zresztą, ten dzień nie sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom i działaniu w pośpiechu. Ważne decyzje lepiej odłożyć, a zamiast tego wesoło spędzić czas z Baranem lub Wodnikiem. Kierujcie się dziś intuicją, bo już nie raz ustrzegła Was przed kłopotami.

Horoskop dzienny Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka bardzo udany dzień w pracy i miłości, a jeszcze do tego będziecie w doskonałej formie fizycznej i psychicznej. Warto dziś zakończyć stare sprawy i rozpocząć nowe projekty (o wielu ważnych rzeczach właśnie dziś sobie przypomnicie). Lwy, które coś zgubiły, dziś mają szansę to odnaleźć. Z kolei Lwy niepewne siebie, pesymistyczne i przejmujące się drobiazgami dziś mogą poczuć, że wcale nie trzeba w taki sposób podchodzić do życia.

Horoskop dzienny Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dobra passa Panien trwa. Horoskop dzienny 4 lipca 2018 roku przewiduje rozwiązanie starych problemów. Zyskacie wsparcie dobrze umocowanych osób, mogą pojawić się ciekawe propozycje, a dzięki własnemu zdecydowaniu będziecie umieli skorzystać z nadarzających się okazji. Nie wahajcie się dziś zdobywać informacji od ludzi wyżej postawionych – będą do Was bardzo pozytywnie nastawieni. Szczęście Wam sprzyja, korzystajcie.

Horoskop dzienny Waga (23 września do 22 października)

Horoskop dzienny 4 lipca 2018 roku zapowiada dla Wag ciekawy dzień. Widzicie interesującą książkę? Kupujcie! Ktoś zaczyna z Wami rozmowę? Dajcie się wciągnąć, może się przerodzić we wspaniałą dyskusję! Wiele osób zapragnie poznać Wasze zdanie, więc dziś na pewno nie będziecie się nudzić. Zdobyte dziś informacje mogą za to przydać w przyszłości. Fizycznie również będziecie w dobrej formie.

Horoskop dzienny Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dziś działać jak bardzo solidna firma: dokładnie, sumiennie i zdroworozsądkowo. Całkowicie pochłoną Was ważne sprawy zawodowe i rachunki. Dzień sprzyja wielkim zakupom – kupujcie, ale nie chwalcie się potem majątkiem. Lepiej zaproście przyjaciół na kolację i zróbcie popisowe danie – dziś na pewno wyjdzie pysznie.

Horoskop dzienny Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Interesujący dzień, który będzie wymagał od Strzelców zimnej krwi, odwagi i własnego zdania. Waszą uwagę pochłonie trudny problem zawodowy. Nie pozwólcie, by inni decydowali za Was. Nie bójcie się też dużych przedsięwzięć. Wieczór sprzyja miłości.

Horoskop dzienny Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

4 lipca 2018 roku to nie będzie dzień, w którym Koziorożce będą chciały się przemęczać alby czymś przejmować. Ważne sprawy przełożycie na kiedy indziej i słusznie. Ludzie będą Wam dziś życzliwi – spodziewajcie się miłych telefonów i innych wiadomości, spotkań, a nawet zaproszenia na randkę. Jeśli w pobliżu pojawi się Lew, pilnie go obserwujcie, bo może stać się dla Was inspiracją. Koziorożce-artyści mogą liczyć na przypływ weny i stworzyć coś, co da im dużą satysfakcję.

Horoskop dzienny Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dzień pełen niespodzianek i nagłych zmian planów – Wodniki będą dziś rozkojarzone, a inne znaki zodiaku także nie zawsze przewidywalne. Nie zniechęcajcie się, bo współpraca z ludźmi dzisiaj się opłaci. Znajomi będą sypać dobrymi radami, których warto wysłuchać. Korzystny układ gwiazd w sprawach miłosnych – w drugiej połowie dnia ktoś skutecznie odciągnie Waszą uwagę od codziennych problemów.

Horoskop dzienny Ryby (19 lutego do 20 marca)

Horoskop dzienny 4 lipca 2018 roku mówi, że Ryby będą dziś nieco senne. Z tego powodu powinniście uważać na drodze i nie podejmować dziś ryzykownych przedsięwzięć. Problemy z koncentracją i spowolniony refleks mogą źle się skończyć. Wieczór najlepiej poświęcić rodzinie i na odpoczynek.

Horoskop dzienny 4 lipca 2018 roku. Więcej dowiesz się tutaj >>

Czytaj też:

Ranking żon według znaków zodiaku: od przyjaciółki przez pielęgniarkę po ideał tradycjonalistów >>

Ranking mężów według znaków zodiaku: od materiału na starego kawalera po ideał, który nieba żonie przychyli >>

Więcej o: