Horoskop dzienny 5 lipca 2018 roku. Którym znakom zodiaku przypomni dziś o sobie przeszłość?

Horoskop dzienny 5 lipca 2018 zapowiada, że wiele znaków zodiaku pogrąży się dzisiaj we wspomnieniach. Nie będzie to jednak zmarnowany czas - niektórzy dojdą do całkiem nowych wniosków. Sprawdźcie, co Was dziś czeka.

Horoskop dzienny 5 lipca 2018 roku

Horoskop dzienny 5 lipca 2018 roku przyniesie większości znaków zodiaku ożywione kontakty towarzyskie, rozmowy i spotkania w miłym gronie. Liczyć będą się przede wszystkim przyjaciele i rodzina, a w mniejszym stopniu praca. Na tę ostatnią powinny uważać zwłaszcza Raki – zwracajcie uwagę na to, co i jakim tonem mówicie w obecności ważnej osoby, by nie napytać sobie biedy.

Kilka znaków zodiaku będzie miało dzisiaj spore szczęście w miłości – jeśli szukacie życiowego partnera, wychodźcie dziś do ludzi i dajcie się poznać z jak najlepszej strony. Dla zodiakalnych Ryb to z kolei dzień ważnej rozmowy, która może dać początek życiowym zmianom.

Horoskop dzienny Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranów wszędzie będzie dziś pełno: będziecie w doskonałym nastroju, weseli i chętni do pomocy, czym zaskarbicie sobie sympatię kilku osób. Dzień sprzyja towarzyskim spotkaniom, podczas których będziecie najjaśniejszą gwiazdą, zabawiającą wszystkich dokoła. Planety wróżą Wam dziś także sukcesy w miłości – samotne Barany mogą poznać kogoś interesującego, a Barany w związkach poczują przypływ uczuć. W pracy dzień upłynie spokojnie i bezproblemowo.

Przypowieść o tym, że rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają

Horoskop dzienny Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Horoskop dzienny 5 lipca 2018 roku przewiduje dla Byków dzień poświęcony na wspominanie przeszłości. Nie będzie to jednak zmarnowany czas – analizując kolejny raz te same sytuacje dojdziecie do nowych, interesujących wniosków. Nie zmuszajcie się dziś do niczego, do czego nie jesteście w 100 procentach przekonani. Wieczorem możecie postawić na zabawę albo odpoczynek – każdy wybór będzie dobry.

Horoskop dzienny Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Ten dzień sprzyja pozytywnym zmianom w życiu i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Bliźnięta mają szansę spotkać kogoś z przeszłości, a to spotkanie ożywi wiele wspomnień. Przychylne Wam znaki to dziś Waga i Wodnik. Po emocjach całego dnia rozsądnie będzie znaleźć chwilę na odpoczynek.

Horoskop dzienny Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Główna dzisiejsza wskazówka dla Raków to: bądźcie uprzejmi i taktowni. Zwłaszcza podczas spotkań w pracy, bo swoimi radykalnymi opiniami możecie wywołać oburzenie u ważnej osoby. Sami od rana będziecie wymagać bardzo dużo od innych. Przyda się nieco więcej optymizmu, uśmiechu i wyrozumiałości.

Horoskop dzienny Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzień będzie udany i obfitujący w towarzyskie spotkania. Mogą się nawet pojawić wiadomości od dawno niewidzianych przyjaciół. Po południu ktoś zacznie stroić sobie z Was żarty – miejcie do tego dystans, bo sytuacja będzie nieszkodliwa. Uważajcie za to na Pannę.

Horoskop dzienny Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny skupią się dzisiaj całkowicie na rodzinie. Cel nie do końca będzie szczytny: po prostu będą chciały wywrzeć na kimś jak najlepsze wrażenie. Tym sposobem rozwiążą jednak wiele rodzinnych problemów, choć same będą nerwowe i bardzo wymagające. Możecie liczyć na pomoc innej Panny lub Koziorożca.

Horoskop dzienny Waga (23 września do 22 października)

W życiu Wag najwięcej wydarzy się dziś po południu – dawno poczynione plany mogą nagle się zmienić, w wyniku różnych miłych niespodzianek. Będziecie dziś w nastroju do wizyt i możecie kogoś zaskoczyć swoim niecodziennym zachowaniem.

Horoskop dzienny Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zanurzą się dziś w rodzinne opowieści – rozmowy ze starszymi krewnymi mogą być dla Was doskonałą lekcją. Sprzyjają Wam dziś Panny i Koziorożce. Wieczorem poczujecie przypływ sił witalnych. W pracy i miłości stabilnie.

Horoskop dzienny Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka udany dzień. Po pierwsze, macie dziś passę w miłości. Po drugie, ludzie będą do Was lgnąć, bo tryskacie poczuciem humoru i optymizmem. Po trzecie, pomożecie komuś w sprawach zawodowych, zyskując tym opinię osoby nieocenionej. Trzymajcie się dziś Lwa i Panny.

Horoskop dzienny Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dziś serdeczne i troskliwe, a w domu uczynne i skromne – takim podejściem do ludzi zaskarbicie sobie ich sympatię i podziw. Spodziewajcie się szczęśliwych zbiegów okoliczności i dobrych wiadomości. Jeśli nosicie w sercu jakieś urazy, dziś jest dobry dzień, by już je odpuścić. Sprzyjają Wam dziś Ryby, Raki i Eros, Bóg miłości.

Horoskop dzienny Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Horoskop dzienny 5 lipca 2018 roku mówi, że Wodniki będą dziś zadowolone z życia i wdzięczne za to, co inni dla nich robią. Będziecie weseli, a spotkanie z przyjaciółmi jeszcze poprawi Wam humor i doda wiary w ludzi. Cieszcie się latem i nie myślcie o problemach.

Horoskop dzienny Ryby (19 lutego do 20 marca)

5 lipca to dla zodiakalnych Ryb dzień ważnej rozmowy – ktoś, kogo uważacie za swój autorytet, może doprowadzić Was do odkrywczych wniosków i decyzji. Nie róbcie dziś niczego na pokaz czy nieszczerze, zaakceptujcie swój dzisiejszy spokój i cichość. Sprzyja Wam Panna i Skorpion.

Horoskop dzienny 5 lipca 2018 roku. Więcej dowiesz się tutaj >>

Czytaj też:

Byk unika miłosnego ryzyka, za to Barana łatwo poderwać. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [MĘŻCZYŹNI] >>

Koziorożec pokocha CrossFit i biegi ekstremalne, a Byk? Zobacz, jaki sport pasuje do twojego znaku zodiaku >>

Więcej o: