Gazetka Lidl - tydzień amerykański [2.07-7.07]. Nowa oferta pełna przysmaków. Co kupić?

Gazetka Lidl, 2.07-7.07. Tydzień amerykański w sklepie rozpoczął się w poniedziałek, 2 lipca i potrwa do soboty, 7 lipca. Miłośnicy amerykańskiej kuchni mają więc świetną okazję, aby zaopatrzyć się w ulubione smaki.

Tydzień amerykański. Lidl znów proponuje smaki Ameryki

W tym tygodniu w Lidlu możecie kupić wiele produktów typowych dla kuchni amerykańskiej. W ramach trwającej promocji dostępne są różne rodzaje mięs, słodyczy i innych przysmaków, które kojarzą się ze Stanami Zjednoczonymi.

Miłośnicy amerykańskich produktów czas na ich zakup mają generalnie do 7 lipca. Niektóre są jednak dostępne krócej, bo tylko do 4 lipca. Przy wszystkich obowiązuje też zasada dostępności do wyczerpania zapasów.

Którą colę lubicie najbardziej? Okazuje się, że nie tę oryginalną [TEST SMAKU]

Gazetka Lidl. Tydzień amerykański - co kupić?

W ofercie znalazły się m.in. dwa rodzaje masła orzechowego (gładkiego i z kawałkami orzechów) za 7,49 zł, przy czym jeśli zdecydujecie się na zakup dwóch produktów, drugi będzie 50. proc tańszy, syrop klonowy za 14,99 zł, słodkie pianki marsh mallows (4,79 zł), które idealnie nadają się do upieczenia na ognisku czy lody w stylu amerykańskim, m.in. o smaku cookie dough (masa ciasteczkowa) za 6,99 zł i 7,49 zł.

Naszą uwagę zwróciły też słynne cukierki żelowe Jelly Beans, które są dostępne aż do wyczerpania zapasów. Za opakowanie 250 g zapłacicie 4,99 zł.

Nieco krócej, bo do 4 lipca w amerykańskiej ofercie dostępne są składniki potrzebne do przyrządzenia burgerów czy hot dogów. 

Gazetka Lidl 2.07-4.07. Promocje również na inne produkty

Tydzień amerykański tygodniem amerykańskim, ale w Lidlu w najbliższych dniach czeka na was też wiele innych promocji. Część z nich kończy się już 4 lipca, więc warto wcześniej wstąpić na zakupy.

W tym czasie będziecie mogli kupić taniej (od 20 do 23 proc.) różne rodzaje kawy, obniżone zostały też ceny owoców i warzyw (m.in. ananasów, melonów czy winogron), promocją objęto także wybrane mięsa - zniżki sięgają 30 proc. - oraz ryby (rabaty do 20 proc.).

Do środy, 4 lipca, taniej kupicie też m.in. wybrane produkty do prania i kosmetyki.

Może zainteresuje cię też:

Drogerie Natura gazetka - promocje do 04 lipca 2018. Obniżki na kosmetyki do makijażu, opalania i perfumy

Hebe gazetka - promocje do 4 lipca 2018 r. Co warto kupić?

Letnie wyprzedaże - te ubrania przydadzą się też na sezon jesień-zima 2018/2019

Więcej o: