Program TV na dziś: trzymająca w napięciu "Zagadka przeznaczenia", lekka komedia "Hotelowa miłość" i hit króla komedii - Woody'ego Allena - "Zakochani w Rzymie"

Co czeka na nas dziś w telewizji? Robimy sobie przerwę w piłkarskich rozgrywkach. Ale program TV na środę 4.07. i tak jest niezwykle bogaty. Stacje telewizyjne zadbały o to, abyśmy się nie nudzili. Specjalnie dla was przestudiowaliśmy uważnie cały program TV i wybraliśmy filmowe perełki.

ŚRODA 4.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN 7, godz. 20.00

  • "Zagadka przeznaczenia" (The City of Your Final Destination) - dramat obyczajowy, USA 2009, reż. James Ivory, wyk. Omar Metwally, Anthony Hopkins, Charlotte Gainsbourg (145 min.)

28-letni doktorant z Uniwersytetu w Kolorado, Omar Razagli (Omar Metwally), stara się o prawa do napisania biografii nieżyjącego pisarza - Julesa Guanda. Kiedy udaje mu się je zdobyć, musi zmierzyć się z rodziną zmarłego. Aby opublikować pracę musi zdobyć od nich autoryzację. Problematyczni są brat pisarza (Anthony Hopkins), wdowa po nim (Laura Linney) oraz jego kochanka (Charlotte Gainsbourg). Wizyta w rodzinnych stronach bohatera biografii zaskakuje zarówno Omara, jak i jego gospodarzy. Po tym spotkaniu nic już nie będzie takie samo.

TVP2, godz. 20:10

  • "Hotelowa miłość" (Management) - komedia romantyczna, USA 2008, reż. Stephen Belber, wyk. Steve Zahn, Jennifer Aniston, Woody Harrelson (100 min.)

Mike (Steve Zahn) prowadzi razem z rodzicami motel. Żeby mieć bliżej do pracy, chłopak mieszka w ośrodku. Pewnego dnia poznaje Sue (Jennifer Aniston), przedstawicielkę firmy zajmującej się sprzedażą dzieł sztuki dla hoteli, która służbowo przyjeżdża w jego okolice i spędza kilka nocy w jego motelu. Mike bardzo szybko ulega fascynacji nową lokatorką. Postanawia poznać ją bliżej. Gdy dziewczyna wyjeżdża, Mike nie waha się. Pakuje się i jedzie za nią. Niestety Sue nie zamierza kontynuować tej znajomości.

POLSAT godz. 20:40

  • "Kocham cię, Beth Cooper"  (I Love You, Beth Cooper) - komedia, Kanada/USA 2009, reż. Chris Columbus, wyk. Hayden Panettiere, Paul Rust, Jack Carpenter  (135 min.)

Denis Cooverman jest licealnym prymusem. Ma wygłosić przemówienie podczas akademii dla absolwentów szkoły. Chłopak wprawia wszystkich w osłupienie, kiedy w trakcie oficjalnego wystąpienia wyznaje miłość najpopularniejszej dziewczynie w szkole. Taki gest robi na pięknej Beth olbrzymie wrażenie. Jeszcze tego samego wieczora zjawia się ona w jego domu, żądając, by udowodnił, że naprawdę ja kocha.

Program TV na dziś: Kocham cię, Beth CooperProgram TV na dziś: Kocham cię, Beth Cooper materiały prasowe

TVP 1, godz. 21:10

  • "Superman" (Superman) - przygodowy, Panama/Szwajcaria/Kanada 1978, reż. Richard Donner, wyk. Christopher Reeve,Gene Hackman Ned Beatty, Jackie Cooper, Margot Kidder (150 min.)

Pochodzący z planety Krypton, Clark Kent na co dzień pracuje w redakcji dziennika sportowego. Jest fajtłapowatym dziennikarzem. Posiada jednak niezwykłe umiejętności. Jest nadludzko silny i jest… najpotężniejszym człowiekiem na Ziemi. Wykorzystuje swoje moce, by jako Superman walczyć ze złem. Pewnego dnia musi powstrzymać superzłoczyńcę Leksa Luthora, który chce przejąć władzę nad światem.

TVP KULTURA godz. 22:20

  • "Zakochani w Rzymie" (To Rome with Love) - komedia, USA/Włochy/Hiszpania 2012, reż. Woody Allen, wyk. Woody Allen, Alec Baldwin, Roberto Benigni, Ellen Page, Penelope Cruze, Jesse Eisenberg (125 min.)

Woody Allen nie tylko potrafi robić świetne komedie, lecz także zgromadzić w każdym filmie gwiazdorską obsadę. Aktorzy światowego formatu występują u niego nawet w epizodycznych rolach. Nie inaczej jest także w tym wypadku.

"Zakochani w Rzymie" to komedia, która przedstawia historie kilku osób, które rozgrywają się w jednym z najbardziej urokliwych miast na świecie - pięknym i monumentalnym Rzymie. Poznajemy między innymi: znanego amerykańskiego architekta, który właśnie przeżywa drugą młodość; przeciętnego mieszkańca Rzymu, który nieoczekiwanie staje się największym celebrytą w mieście; młodą parę z prowincji, która zostaje uwikłana w splot romantycznych zdarzeń oraz amerykańskiego reżysera operowego, który odkrywa niezwykły talent u włoskiego przedsiębiorcy pogrzebowego. 

 

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:05

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Paweł wpada na pewien pomysł. Chce nakręcić film o Marcie w domu Pyrków. Na prośbę chłopaka Agata stara się uzyskać zgodę Klary.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Irena wtrąca się w ślub córki i rządzi przygotowaniami do niego. Ewa traci cierpliwość. Tymczasem Ostrowski jest zajęty zupełnie czymś innym - lekarze na jego oddziale przygotowują się do strajku.

TVP 2 godz. 21:50

  • "Jedyna szansa" (Une chance de trop) - miniserial kryminalny, Francja 2015, wyk. Alexandra Lamy, Dana Delany (145 min.)

Francuska lekarka Alice zostaje postrzelona we własnej kuchni. Dopiero po tygodniu budzi się w szpitalu ze śpiączki. Kobieta dowiaduje się o tragedii – jej mąż nie żyje, a jej córka została porwana.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:35

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

W "Jednym z dziesięciu" przywita nas tradycyjnie Tadeusz Sznuk. Prowadzi program niezmiennie od 1994 roku.

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Pierwsza edycja „Milionerów” cieszyła się olbrzymią popularnością. Nagle zniknęli z anteny. Wrócili w lutym tego roku na antenę TVN-u. W nieco zmienionej formie.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: