Program TV na dziś: przezabawna "Sekstaśma", "Jennifer 8" z gwiazdorską obsadą i komediowy horror "Straszny film 4"

Co czeka na nas dziś w telewizji? Program TV na czwartek 5.07. jest niezwykle bogaty. Wprawdzie mamy przerwę w transmisjach z mistrzostw świata, ale nie będziemy się nudzić. Co warto obejrzeć? Sprawdźcie, co wybraliśmy z programu TV na dziś.

CZWARTEK 5.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TV PULS, godz. 20.00

  • "Straszny film 4" (Scary Movie 4) - horror komediowy, USA 2006, reż. David Zucker, wyk. Anna Faris, Regina Hall, Craig Bierko, Leslie Nielsen, Carmen Electra (105 min.)

Cindy Campbell po śmierci swojego męża George'a, zajmuje się pomaganiem innym. Zatrudnia się jako opiekunka pani Norris - staruszki cierpiącej na katatonię. Niespodziewanie odkrywa, że w domu straszy! Prześladuje ją duch małego japońskiego chłopca. Tymczasem świat zostaje zaatakowany przez olbrzymie TriPody, które chcą doprowadzić do zagłady ludzkości. Tylko Cindy, wraz z przyjaciółką Brendą, mogą uratować świat.

To już czwarta część parodii horrorów. Tym razem twórcy wyśmiewają takie filmy jak: "Wojna światów", "Osada", "Piła", "Piła 2", "Tajemnica Brokeback Mountain" oraz "Klątwa".

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

METRO, godz. 20:00

  • "Arlington Road" (Arlington Road) - thriller, USA 1999, reż. Mark Pellington, wyk. Joan Cusack, Jeff Bridges, Robert Gossett (145 min.)

Owdowiały profesor uniwersytetu Michael Faraday (Jeff Bridges), którego żona, agentka FBI, zginęła z rąk zamachowców, obsesyjnie gromadzi dowody na istnienie zorganizowanych grup terrorystycznych. Choć mężczyzna związał się ze swoją asystentką, nie może zapomnieć o tragedii. Jego uwagę przykuwają nowi sąsiedzi – Olivier, Cheryl Lang (Tim Robbins i Joan Cusack). Z pozoru są rodziną jakich wiele, ale zdają się skrywać mroczne sekrety.

Program TV na dziś: Arlington RoadProgram TV na dziś: Arlington Road materiały prasowe

POLSAT godz. 20:05

  • "Sekstaśma" (Sex Tape) - komedia, USA 2014, reż. Jake Kasdan, wyk. Cameron Diaz, Jason Segel, Rob Corddry, Ellie Kemper (125min.)

Annie (Cameron Diaz) i Jay (Jason Segel) są małżeństwem z dziesięcioletnim stażem. W ich związek wkradła się rutyna. Postanawiają więc nieco dodać pikanterii swojemu życiu seksualnemu i nagrywają na wideo igraszki w sypialni. Niestety, nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że nagranie przestaje być prywatne. Trafia na wszystkie tablety, które podarowali rodzinie i przyjaciołom. Zdesperowani małżonkowie zrobią wszystko, by odzyskać urządzenia. Stawką jest przecież ich reputacja.

STOPKLATKA TV godz. 21:50

  • "Jennifer 8" (Jennifer 8) - thriller, USA 1992, reż. Bruce Robinson, wyk. Andy Garcia, Uma Thurman, John Malkovich, Lance Henriksen (160 min.)

John Berlin (Andy Garcia), policjant z Los Angeles, ma na koncie wiele niepowodzeń. Postanawia przenieść się na prowincję i tam zrobić porządek ze swoim życiem. Rozpoczyna służbę w miejscowej policji. Natychmiast zostaje oddelegowany do sprawy seryjnego mordercy, które poluje na niewidome kobiety. Kolejną ofiarą zabójcy ma być Helena (Uma Thurman). John za wszelką cenę chce chronić kobietę. Nieoczekiwanie rodzi się między nimi miłość.

Program TV na dziś: Jennifer 8Program TV na dziś: Jennifer 8 materiały prasowe

POLSAT godz. 23:15

  • "Zupełnie jak miłość" (A Lot Like Love) - komedia romantyczna, USA 2005 reż. Nigel Cole, Ashton Kutcher, Amanda Peet wyk. (135 min.)

Olivier (Ashton Kutcher) i Emily (Amanda Peet) poznają się na lotnisku w Los Angeles. Mają po kilkanaście lat. Spędzają ze sobą kilka namiętnych chwil w samolocie, ale są przekonani, że do siebie nie pasują. Każde idzie w swoją stronę. Spotykają się przypadkowo na ulicach Londynu. Od tego czasu zostają przyjaciółmi. Dopiero siedem lat później, gdy mają za sobą kilka nieudanych związków i wiele przykrych doświadczeń, odkrywają, co tak naprawdę ich łączy. Uda im się być razem?

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Netflix: premiery lipiec 2018. Nowe sezony seriali, filmowe klasyki i całkowite nowości [LISTA]

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:05

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Waleria uważa, że Stefan ma romans z Cariną. Pisze do męża list, w którym informuje go, że podjęła decyzję o rozstaniu. Chce definitywnie od niego odejść.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Rozpoczyna się rozprawa rozwodowa Ziemińskich. Marek niespodziewanie stwierdza przed sądem, że wciąż kocha żonę i jest gotowy o nią walczyć. Liczy, że kobieta mu wybaczy. Zdesperowany Robert porywa Stasia.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:55

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Dziesięciu wykształconych, obytych uczestników  i on - szarmancki, elokwentny i spokojny - Tadeusz Sznuk. Czy dzisiejsi uczestnicy zaskoczą go wszechstronną wiedzą?

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Kolejny odcinek „Milionerów” i kolejne emocje. Hubert Urbański potrafi podkręcić emocje jak nikt inny. Niech czarujący uśmiech was nie zwiedzie! Prowadzący lubi podpuszczać uczestników programu. A stawka jest wysoka - milion złotych.

TVP 1 godz. 21:10

  • "Sprawa dla reportera", magazyn interwencyjny, Polska 2018, prowadząca: Elżbieta Jaworowicz

„Sprawa dla reportera” od lat gości na antenie telewizyjnej jedynki. Prowadząca - Elżbieta Jaworowicz - podejmuje się tematów trudnych, o których nie wiele osób chce mówić głośno. Interwencja dziennikarki składa się z dwóch części: reporterskiej i studyjnej, w której losy i opinie bohaterów są konfrontowane z ocenami i radami ekspertów

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Pogoda na wakacje: lipiec i sierpień 2018. Prognoza: pogoda długoterminowa nad morzem, w górach i na Mazurach

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: