Program TV na dziś: ćwierćfinały mistrzostw świata w piłce nożnej, kultowe "Gwiezdne wojny - Mroczne Widmo" i sensacyjna perełka "Mission: Impossible IV - Protokół duchów"

Piątkowy wieczór przed telewizorem? Oj, zdecydowanie tak! Stacje telewizyjne przygotowały prawdziwe emocje. Zaczniemy od piłkarskich emocji, a potem sięgniemy po inne propozycje z naszego przeglądu programu TV. Dziś głównie sensacyjne. Sprawdźcie, co znajdziecie w programie TV w piątek 6.07.2018.

PIĄTEK 6.07.2018

Mistrzostwa świata trwają w najlepsze. Program TV mówi jasno: dziś rozpoczynamy ćwierćfinały. My nie możemy się doczekać, a wy? Przed nami dwa mecze i mnóstwo sportowych emocji.

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 2 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - ćwierćfinał Urugwaj-Francja

Na początek zapraszamy do telewizyjnej dwójki, która chwilę po 15.00 (dokładnie o 15:25) zaprasza nas oczywiście do studia piłkarskiego - "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio". Dziś czekają nas pierwsze dwa mecze tej fazy turnieju. W pierwszym, który zostanie rozegrany na boisku Striełka w Niżnym Nowogrodzie, zobaczymy waleczny Urugwaj i niepokonaną Francję. Komu kibicujecie?

TVP 1 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - ćwierćfinał Brazylia-Belgia

O 19:45 tradycyjnie rozpocznie się audycja "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio". A już o 19:50 przeniesiemy się na murawę stadionu Kazań Arena w Kazaniu. W drugim ćwierćfinale zobaczymy dziś Brazylię i Belgię.

A kiedy piłkarskie emocje opadną, warto wybrać coś relaksującego z programu TV na dziś. Spokojnie, jeśli nudzi cię piłka nożna przygotowaliśmy też propozycje w godzinach, w których kibice będą oglądać mecze. Dla każdego coś się znajdzie! Co warto obejrzeć w telewizji 6.07.2018?

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Polscy piłkarze we fryzurach z czasów Orłów Górskiego. Wyglądają FANTASTYCZNIE [NOWE TWARZE]

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN, godz. 20.00

  • "Mission: Impossible IV - Protokół duchów" (Mission: Impossible - Ghost Protocol) - kino akcji, USA/Czechy/Emiraty Arabskie 2011, reż. Brad Bird, wyk. Tom Cruise, Simon Pegg, Paula Patton, Jeremy Renner (132 min.)

Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt zostaje zwolniony z pracy. Prezydent wdraża program „Ghost Protocol”. Ethan nie ma wyjścia. Został pozbawiony środków, wsparcia, a dawne kontakty nie odpowiadają. Musi oczyścić imię swoje i agencji. A przy okazji uniemożliwić kolejny atak. Sprawy komplikują się, ponieważ Ethan musi podjąć misję wraz z zespołem innych agentów, których motywów nigdy do końca nie pozna.

 

POLSAT, godz. 20:05

  • "Gwiezdne wojny I - Mroczne widmo" (Star Wars: Episode I - The Phantom Menace) - science fiction, USA 1999, reż. George Lucas, wyk. Liam Neeson , Ewan McGregor, Natalie Portman, Jake Lloyd (136 min.)

Tej perełki nie przegapią fani serii George’a Lucasa. Nawet jeśli widzieli ją kilkanaście razy. To pierwsza część sagi. Obi-Wan (Ewan McGregor) przyjmuje nauki od swego mistrza Qui-Gon Jinna (Liam Neeson). Jedi zostają wysłani z misją na Naboo. Mają negocjować pokój między Naboo a Federacją Handlową. Uprzedził ich zamiary Darth Sidious, który dokonał inwazji na tę małą planetę. Rycerze z królową Naboo (Natalie Portman) lecą więc na Tatooine. Na tej planecie mieszka mały chłopiec imieniem Anakin (Jake Lloyd).

 

TVP 2  godz. 20:00

  • "Filip i Letycja: miłość i obowiązek" (Felipe y Letizia: Deber y querer) - film obyczajowy, Hiszpania 2014, reż. Joaquin Oristrell, wyk. Juanjo Puigcorbe, Marisa Paredes, Amaia Salamanca (107 min.)

Film inspirowany prawdziwą historią znajomości następcy hiszpańskiego tronu Filipa VI Burbona z dziennikarką Letizią Ortiz. Prawdziwa bajka o Kopciuszku. Początki ich znajomości, aż do szczęśliwego zawarcia małżeństwa. To dzięki inteligencji i nieodpartemu urokowi Letizia zyskała akceptację rodziców Filipa. Obecnie para ma dwoje dzieci.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

TVP 1 godz. 23:45

  • "Nikita" (Nikita) - sensacyjny, Francja/Włochy 1990, reż. Luc Besson, wyk. Anne Parillaud, Jean Reno, Marc Duret, Alain Lathiere (118 min.)

Młoda dziewczyna uzależniona od narkotyków jest manipulowana przez służby specjalne. Zostaje skuteczną, pozbawioną emocji zabójczynią. Pomaga jej Victor - „sprzątacz”. Nikita chce odkupić winy i zacząć wszystko od nowa. Niestety w życiu nigdy nie ma do końca zapłaty za to, co uczyniliśmy.

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:05 i 19:35

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

W piątkowy wieczór zobaczymy aż dwa odcinki „Barw szczęścia” - 1860 i 1861. Dowiemy się między innym, co słychać u Brunona i Bożeny. Natomiast Natalia nadal boi się Macieja i nie chce wracać do swojego mieszkania, choć ukochany nalega.

TVP 2 godz. 22:05 i 22:55

  • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", USA 2000-2015 - odcinek 2,3 (Sezon 15) : Buzz Kill

Do sklepu z leczniczą marihuaną wchodzi kobieta, która krzyczy, ze właśnie porwano jej rodzinę. Żąda od właściciela okupu. Ochroniarz strzela do kobiety, która ginie na miejscu. Porywacze nie dostali zapłaty, więc rodzinie sprzedawcy grozi niebezpieczeństwo.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:35

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk przywita nas swoim spokojem. Czy jego stoickie opanowanie pomoże uczestnikom odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań?

TVN godz. 15:00

  • "Kuchenne rewolucje" - odcinek 10 (Sezon 2) : Restauracja "Paroles, paroles", Kraków, reality show, Polska 2018, prowadząca: Magdalena Gessler

Paroles, paroles to z francuskiego: słowa, słowa, ale to także nazwa restauracji znajdującej się na krakowskim Kazimierzu, która głównie serwuje dania.... włoskie. Czy Magda Gessler odmieni jej oblicze?

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Pogoda na wakacje: lipiec i sierpień 2018. Prognoza: pogoda długoterminowa nad morzem, w górach i na Mazurach

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: