Program TV na dziś: ćwierćfinały mistrzostw świata w piłce nożnej, "Wielki Gatsby" z gwiazdorskiej obsadzie, kultowy "Obcy kontra Predator" i oscarowy "American Hustle"

Co warto obejrzeć dziś w telewizji? Program TV na sobotę 7.07. jest niezwykle bogaty. Ale przede wszystkim warto zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć kolejne dwa ćwierćfinałowe mecze mistrzostw świata w piłce nożnej. Co, oprócz piłkarskich emocji, kryje w sobie program TV na dziś? Sprawdzamy!

SOBOTA 7.07.2018

Mistrzostwa świata w piłce nożnej trwają w najlepsze. Gotowi na kolejne dwa mecze? Dotychczasowe ćwierćfinały pokazały nam, że drużyny, które do nich awansowały, naprawdę na to zasłużyły. Czy tym razem będzie tak samo?

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 1 godz. 15:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - III ćwierćfinał - Szwecja-Anglia

Piłkarskie emocje rozpoczynamy oczywiście od mundialowego studia o 15:40 - "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio".  Dziś w Soczi do walki staną reprezentacje Szwecji i Anglii. Anglicy dali ostatnio popis dość brutalnych fauli. Dziś też tak będzie?

TVP 1 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - IV ćwierćfinał - Rosja-Chorwacja

Dziś oba mecze zobaczymy w telewizyjnej jedynce. Tuż przed meczem zapraszamy do studia. Komentatorzy przedstawią w krótkim programie "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio" obie drużyny, abyśmy jeszcze lepiej mogli wczuć się w piłkarskie emocje. Na murawie zobaczymy dziś reprezentacje Rosji i Chorwacji. Komu kibicujecie?

A co po meczu? Warto zostać przed telewizorem. Według programu TV czeka nas sporo kinowych przebojów. Co warto obejrzeć w telewizji w sobotę 7.07.2018?

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Polscy piłkarze we fryzurach z czasów Orłów Górskiego. Wyglądają FANTASTYCZNIE [NOWE TWARZE]

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN godz. 20.00

  • "Listy do Julii" (Letters to Juliet) - komedia romantyczna, USA 2010, reż. Gary Winick, wyk. Amanda Seyfried, Gael García Bernal, Vanessa Redgrave, Christopher Egan (105 min.)

Młoda Amerykanka Sophie (Amanda Seyfried) wybiera się w podróż śladami bohaterów “Romea i Julii” Szekspira. Kiedy dociera do Verony, do domu słynnej kochanki z rodziny Kapulettich, dołącza do grupy, która odpisuje na listy z zapytaniem o miłosne rady do Julii. Odpowiada na list wysłany w 1951 roku. Namawia jego autorkę (Vanessa Redgrave) do podróży do Włoch w poszukiwaniu dawno zaginionej miłości. A czy dzięki temu Sophie sama odnajdzie miłość?

 

TVN7 godz. 21:20

  • "Wielki Gatsby" (The Great Gatsby) - dramat obyczajowy, Australia/USA 2013, reż. Baz Luhrmann, wyk. Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Carey Mulligan, Joel Edgerton (143 min.)

"Wielki Gatsby" zdobył dwa Oscary - jeden za kostiumy, drugi za scenografię. Nic dziwnego. Przepych wnętrz i smak kostiumów idealnie odwzorowuje epokę, w której rozgrywa się akcja filmu - Nowy Jork lat 20. XX wieku.

Poznajemy Nicka Carraway’a jest młodym maklerem giełdowym, który marzy o zrobieniu kariery. Wynajmuje dom na Long Island, ponieważ w okolicy mieszka jego kuzynka Daisy Buchanan z mężem Tomem. Nieopodal znajduje się rezydencja obłędnie bogatego milionera Jaya Gatsby'ego (Leonardo DiCaprio). Kiedy mężczyźni się poznają, Nick jest zaskoczony prośbą bogacza. Jay prosi chłopaka o przysługę - chce, by nowy sąsiad zaaranżował spotkanie ze swoją kuzynką. Okazuje się, że parę przed laty łączył płomienny romans.

 

TVN godz. 22:10

  • "Złodziejka tożsamości" (Identity Thief) - komedia kryminalna, USA 2013, reż. Seth Gordon, wyk. Jason Bateman, Melissa McCarthy, Amanda Peet, John Cho (111 min.)

Diana (Melissa McCarthy) mieszka na przedmieściach Miami. Prowadzi bardzo rozrzutny tryb życia. Pewnego dnia zaczyna podszywać się pod Sandy'ego Bigelow Pattersona (Jason Bateman) i spełnia wszystkie swoje zachcianki. Nie myśli o tym, że jej pozornie sprytny podstęp może w końcu wyjść na jaw. Prawdziwy Sandy orientuje się, co się dzieje i próbuje odzyskać własną tożsamość. Nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać.

TVP1 godz. 22:20

  • "Amercian Hustle" (Amercian Hustle) - dramat kryminalny, USA 2013, reż. David O. Russell, wyk. Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jennifer Lawrence (145 min.)

Błyskotliwy oszust Irving Rosenfeld (Christian Bale) wraz z partnerką i kochanką, Brytyjką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zmuszony do pracy dla do końca niezrównoważonego agenta FBI Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso szantażem wciąga parę do świata wpływowych lobbystów i mafii.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Netflix: premiery lipiec 2018. Nowe sezony seriali, filmowe klasyki i całkowite nowości [LISTA]

POLSAT godz. 22:45

  • "Obcy kontra Predator" (Alien vs. Predator) - science fiction,  USA/Wielka Brytania/Czechy/Kanada/Niemcy 2004,, reż. Paul W.S. Anderson, wyk. Sanaa Lathan, Raoul Bova, Lance Henriksen, Ewen Bremner (101 min.)

Bliżej nieokreślona przyszłość. Jeden z prywatnych satelitów odkrywa nieznane źródło ciepła na Antarktydzie. Właściciel satelity organizuje wyprawę badawczą, która odkrywa na miejscu tajemniczą piramidę. Na miejscu okazuje się, że nie jest to zwykła ekspedycja, gdyż piramida staje się areną w starciu z dwoma niebezpiecznymi gatunkami. Członkowie ekipy naukowej trafiają w środek wojny.

Program TV na dziś: Obcy kontra PredatorProgram TV na dziś: Obcy kontra Predator materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 2 godz. 14:00

  • "Familiada", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Karol Strasburger

W zabawie udział biorą dwie rodziny, które odpowiadają na pytania zadane wcześniej grupie ankietowanych Polaków. Zespół, który zdobędzie największą liczbę punków, przechodzi do finału. A tam ma tylko 15 sekund na popisanie się wiedzą.

TVP 2 godz. 14:35

  • "Koło fortuny", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Rafał Brzozowski

Uczestnicy kręcą kołem, aby w kolejnych rundach odgadywać hasła. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło, zatrzymuje wygraną i może zgadywać kolejne hasło.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: