Program TV na dziś: trzymający w napięciu "Replikant", rewelacyjna polska komedia "U Pana Boga za miedzą" oraz "Złodziej życia" z błyskotliwą Angeliną Jolie

Jak najlepiej spędzić poniedziałkowy wieczór? Przed telewizorem! Program TV na poniedziałek 9.07 zapowiada się obiecująco. Co znajdziemy w programie TV na dziś?

PONIEDZIAŁEK 9.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TV PULS godz. 20:00

  • "Replikant" (Replicant) - film sensacyjny, USA 2001, reż. Ringo Lam, wyk. Jean-Claude Van Damme, Michael Rooker, Catherine Dent, Brandon James Olson (100 min.)

Policjant Jake Riley (Michael Rooker) od bardzo dawna ściga seryjnego mordercę - piromana. W końcu przechodzi na zasłużoną emeryturę, ale nie zamierza złożyć broni. Podchodzi do sprawy bardzo emocjonalnie. Kiedy policja znajduje kolejną ofiarę piromana, okazuje się, że psychopata zostawił ślad – swój włos. Agenci federalni wpadają na pomysł – postanawiają sklonować psychopatę. Liczą tym samym, że klon doprowadzi ich do sprawcy. Niestety replikant ma psychikę małego dziecka. Na dodatek zaczynają go nawiedzać wizję popełnionych zbrodni. Ucieka z laboratorium i postanawia znaleźć złoczyńcę na własną rękę.

Program TV na dziś: ReplikantProgram TV na dziś: Replikant materiały prasowe

TVN 7 godz. 20:00

  • "Półsłodki ciężar" (Obvious Child) - komedia romantyczna, USA 2014, reż. Gillian Robespierre, wyk. Jenny Slate, Paul Briganti,  Gaby Hoffmann, Stephen Singer (83 min.)

Donna Stern (Jenny Slate) zarabia na życie jako komediantka. Dwudziestolatka prowadzi rozrywkowy tryb życia i nie martwi się o następny dzień. Nagle zaskakuje ją zupełnie nieplanowana ciąża. Ta sytuacja zmuszą ją do stawienia czoła surowej rzeczywistości.

POLSAT godz. 20:10

  • "U Pana Boga za miedzą" - komedia, Polska 2009, reż. Jacek Bromski, wyk. Krzysztof Dzierma, Andrzej Beja-Zaborski, Wojciech Solarz, Emilian Kamiński (110 min.)

W idyllicznym miasteczku, w Królowym Moście, czas biegnie wolniej niż gdziekolwiek indziej. Ludność żyje od świąt do świąt. Czas mierzy porami roku. Do rodzinnego miasteczka wraca Staś Niemotko. Ostatnie dwadzieścia lat spędził na emigracji. A na komendzie głównej pojawia się doświadczona policjantka Marina. Z kolei lokalny biznesmen i dotychczasowy burmistrz przygotowują się do kolejnych wyborów. Wszystkie te wydarzenia nie przebiegają jednak zgodnie z planem.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Netflix: premiery lipiec 2018. Nowe sezony seriali, filmowe klasyki i całkowite nowości [LISTA]

TV PULS godz. 22:00

  • "Odrzut" (Recoil) - film sensacyjny, Kanada/USA 2011, reż. Terry Miles, wyk. Steve Austin, Serinda Swan, Danny Trejo, Keith Jardine (94 min.)

Życie byłego policjanta, Ryana Varretta (Steve Austin), legło w gruzach, gdy brutalnie zamordowano jego całą jego rodzinę. Mężczyzna postanawia odnaleźć sprawców. Chce na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość. Okazuje się, że przed laty Ryan zabił brata jednego z przestępców. Gangster zamierza się zemścić.

TVN 7 godz. 22:45

  • "Złodziej życia" (Taking Lives) - thriller, USA/Australia/Kanada 2004, reż. D.J. Caruso, wyk. Angelina Jolie, Ethan Hawke, Kiefer Sutherland, Gena Rowlands (104 min.)

W Montrealu grasuje seryjny morderca. Jest tak przebiegły i od lat policja nie może go złapać. Szefowie policji postanawiają na pomoc ściągnąć utalentowaną agentkę FBI - Illeanę Scott (Angelina Jolie). Kobieta słynie z niekonwencjonalnych metod pracy i umiejętności wczuwania się w psychikę przestępcy. Jej metody zdecydowanie popychają śledztwo do przodu. Niestety kobieta ściąga na siebie uwagę mordercy. Illena odkrywa mroczną tajemnicę zabójcy – mężczyzna zabija, aby przywłaszczać sobie tożsamość kolejnych ofiar.

TV6 godz. 22:55

  • "Nie ma się czego bać" (Nothing Left to Fear) - horror, USA 2013, reż. Anthony Leonardi III, wyk. Anne Heche, James Tupper, Ethan Peck, Rebekah Brandes (100 min.)

Pastor Dan przeprowadza się z żoną i trójką dzieci do miasteczka Stull w stanie Kansas. Rodzina ma nadzieję na lepsze życie. Niebawem jedną z córek duchownego, Rebeccę, zaczynają prześladować niepokojące wizje. W jej życiu pojawia się też dość dziwny, tajemniczy chłopak, Noah. Pastor i jego rodzina muszą zmierzyć się z olbrzymim niebezpieczeństwem.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:05 i 19:35

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1862. Z okazji urodzin Sebastiana Luiza i Mirek, z pomocą Magdy, przygotowują niespodziankę. Dzieci, mimo obaw przed spotkaniem z Elizą, zostają na wieczornym przyjęciu i choć bardzo się starają, to znowu dochodzi do niemiłego incydentu.

Odcinek 1863. Relacja Marka z Anetą zacieśnia się, a Krystyna nalega na formalizację ich związku. Dentystka wpada na pomysł, jak odwrócić od siebie i ukochanego uwagę przyszłej teściowej.

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Olaf negocjuje warunki swojej pracy z Marcinem. Po długich rozmowach Woźniak zgadza się na podpisanie umowy. Szczęśliwy Olaf dzwoni do Marty i zabiera ją na lunch w pobliżu swojej nowej pracy. Kiedy Marta podjeżdża, na parkingu spotyka przyszłego szefa ukochanego. Przerażona staje jak wryta. To człowiek, który zgwałcił ją przed laty.

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Jeden z ulubionych teleturniejów Polaków. Aby wyjść ze studia z milionem złotych – główną nagrodą – należy odpowiedź na dwanaście pytań. Do tej pory udało się to nielicznym. Każdy zawodnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe – telefon do przyjaciela, pół na pół i pytanie do publiczności. Ale czy będzie wiedział, kiedy skorzystać z pomocy?

TVN godz. 21:30

  • "Projekt Lady", reality show, Polska 2018, prowadząca: Małgorzata Rozenek-Majdan

Kolejna edycja reality show, które przysporzyło Małgorzacie Rozenek wielu fanów, ale też wielu przeciwników. Grupa krnąbrnych dziewczyn trafia do eksperymentalnej szkoły. Pod wodzą dwóch mentorek mają nauczyć się manier i stać się dystyngowanymi damami.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: