Program TV na dziś: półfinał mistrzostw świata w piłce nożnej, melodramat "Bez granic" z Angeliną Jolie i zabawna komedia "Miłość po francusku"

Co czeka na nas dziś w telewizji? Przede wszystkim drugi półfinał mundialowych rozgrywek! Ale program TV na środę 11.07. kryje w sobie znacznie więcej. Stacje telewizyjne zadbały o to, abyśmy się nie nudzili. Specjalnie dla was przestudiowaliśmy uważnie cały program TV i wybraliśmy filmowe perełki.

ŚRODA 11.07.2018

Mistrzostwa świata w piłce nożnej już się kończą. Ale przed nami jeszcze tylko trzy mecze. Dziś zgodnie z programem TV obejrzymy drugi półfinał. Kogo zobaczymy na murawie?

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 1 godz. 19:50

Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - półfinał - Chorwacja-Anglia

O 19:45 tradycyjnie rozpocznie się audycja "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio". Komentatorzy wprowadzą nas w piłkarski nastrój i nie pozostanie nam już nic innego jak przenieść się do moskiewskich Łużników, gdzie na największym stadionie tego turnieju zmierzą się zwycięzcy ćwierćfinałów trzeciego i czwartego, czyli drużyny Chorwacji i Anglii. Kogo zobaczymy w finale? Dowiemy się już wkrótce!

A co, oprócz piłkarskich rozgrywek, znajdziemy w programie TV na dziś? Sprawdzamy, co warto obejrzeć w telewizji 11.07.2018?

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Polscy piłkarze we fryzurach z czasów Orłów Górskiego. Wyglądają FANTASTYCZNIE [NOWE TWARZE]

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN 7 godz. 20:00

  • "Bez granic" (Beyond Borders) - melodramat, USA/Niemcy 2003, reż. Martin Campbell, wyk. Clive Owen, Angelina Jolie, Teri Polo, Linus Roache (127 min.)

Sarah jest szczęśliwa u boku bogatego męża. Pewnego dnia poznaje lekarza, który pracuje w Afryce. Energia i zapał Nicka (Clive Owen), który pomaga głodującym dzieciom, robi na kobiecie olbrzymie wrażenie. Sarah (Angelina Jolie) postanawia wyjechać do Etiopii. Kolejne spotkanie z lekarzem uzmysławia jej, że początkowa fascynacja przeradza się w silne uczucie. Mężczyzna jasno daje jej do zrozumienia, że nie ma czasu na miłość. Kiedy spotykają się po kilku latach w Kambodży, okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć.

TVP 2 godz. 20:10

  • "Miłość po francusku" (20 ans d'écart) - komedia, Francja 2013, reż. David Moreau, wyk. Virginie Efira, Pierre Niney, Charles Berling, Gilles Cohen (89 min.)

Alice Lantins to piękna, ambitna i zupełnie oddana pracy trzydziestoośmiolatka. Liczy na to, że niebawem zostanie redaktor naczelną magazynu "Rebelle". Niestety o awansie może na razie pomarzyć, ponieważ brakuje jej jednej cechy dobrego lidera - nigdy nie wychodzi poza utarte schematy. Kiedy w jej życiu pojawia się ujmujący Balthazar, znajomi i współpracownicy zaczynają dostrzegać w niej pewne zmiany. Alice myśli, że romans z Balthazarem jest dla niej kluczem do kariery.

 

TV 4 godz. 21.00

  • "Wzgórza mają oczy II" (The Hills Have Eyes II) - horror, USA 2007, reż. Martin Weisz, wyk. Michael McMillian, Daniella Alonso, Michael Bailey Smith, Flex Alexander (89 min.)

Oddział Gwardii Narodowej dostaje pierwszą misję - żołnierze mają dostarczyć sprzęt naukowcom, którzy pracują nad badaniami nad energią atomową w Nowym Meksyku. Kiedy docierają na pustynię, nikogo tam nie ma. Wyłapują sygnał alarmowy z pobliskich gór. Żołnierze ruszają na pomoc. Nie wiedzą, że w góry zamieszkują zmutowani ludożercy, którzy wybrali gwardzistów na cel kolejnego ataku. Wkrótce staje się oczywiste, że broń, którą żołnierze dysponują, nie pomoże im w walce z ludożercami.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Netflix: premiery lipiec 2018. Nowe sezony seriali, filmowe klasyki i całkowite nowości [LISTA]

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:05 i 19:35

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1866. Mirek i Luiza wyczuwają napięcie między Magdą i Sebastianem. Sytuacja robi się wręcz dramatyczna, kiedy Kowalski mówi dzieciom, że nie zostanie ich ojcem zastępczym. Kowaluk śmieje się w twarz Bożenie i uzmysławia jej, że nie ma żadnych dowodów na to, że była przez niego molestowana.

Odcinek 1867. Kowaluk, w związku z toczącym się przeciwko niemu postępowaniem o molestowanie, zostaje zawieszony w pracy. Z Bożeną kontaktuje się młody biznesmen - Bilski.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Podczas rozprawy prokurator stara się udowodnić, że Sobczak chciał skrócić męczarnie swojej matki. Agnieszka radzi sobie doskonale i skutecznie odpiera wszelkie zarzuty. Jednak nic nie może zrobić z filmem z  monitoringu szpitala, na którym widać, jak Rafał wchodzi do pomieszczenia z lekami. Prokurator jest pewny, że Sobczak wykradł stamtąd morfinę i zabił nią swoją matkę.

TVP2 godz. 21:50

  • "Jedyna szansa" (Une chance de trop) - miniserial kryminalny, Francja 2015, wyk. Alexandra Lamy, Dana Delany (145 min.)

Po dwóch latach od porwania, kidnaperzy niespodziewanie znów kontaktują się z Alice. Chcą od niej miliona euro. W zamian zamierzają dać jej drugą szansę. Teściowie kobiety, którzy poprzednim razem pomogli jej zgromadzić olbrzymią sumę, tym razem już nie mają środków. Alice prosi o pomoc dawnego kochanka, policjanta.

Program TV na dziś: Jedyna szansaProgram TV na dziś: Jedyna szansa materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:35

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

W "Jednym z dziesięciu" przywita nas tradycyjnie Tadeusz Sznuk. Prowadzi program niezmiennie od 1994 roku. Widzowie mogą sprawdzić swoją wiedzę w zakresie aż stu różnych dziedzin. Gra składa się z trzech etapów i bierze w niej udział dziesięciu zawodników.

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Pierwsza edycja „Milionerów” cieszyła się olbrzymią popularnością. Kiedy zniknęła z ekranu, wielu z telemaniaków pozostało niepocieszonych. Teleturniej wrócił w 2018 roku i przyciągnął przed telewizory wierną publiczność.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: