Horoskop dzienny 9 lipca 2018 roku. Co spotka cię tego dnia?

Horoskop dzienny 9 lipca 2018 roku to okazja, aby dowiedzieć się, co szykują dla ciebie gwiazdy. Czy poznasz kogoś nowego? A może dowiesz się, na co zwrócić szczególną uwagę? Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Będziecie wyrozumiali i czuli, dzięki czemu oparcie w was znajdą bliskie wam osoby. Nie zaniedbujcie jednak domowych obowiązków. Uda wam się rozwiązać tajemnicze sprawy, które ciągnęły się za wami od dawna.

Horoskop dzienny Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Ten dzień Byki mogą zaliczyć do udanych. Poświęćcie go na załatwienie ważnych spraw. Okaże się, że wiele osób jest po waszej stronie, ale musicie być dla niektórych bardziej wyrozumiali. Nie zwracajcie uwagi na to, co inni szepczą po kątach. 

Czas wydorośleć. Weź życie w swoje ręce! [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop dzienny Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

To nie jest najlepsza pora na wylegiwanie się, bo przed wami okres ciężkiej pracy. Gwiazdy pokazują, że w tym czasie dobrze byłoby podjąć ważne decyzje finansowe. Ale jednocześnie wystrzegajcie się chciwości. Przez nieuwagę może dojść do zaskakujących pomyłek. Dobrą radą posłuży wam Wodnik.

Horoskop dzienny Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Horoskop dzienny 9 lipca 2018 roku pokazuje, że będzie to dobry dzień na zawarcie kilku porozumień. Dzięki temu przełożeni i współpracownicy spojrzą na was przychylnym okiem. Oczekujcie ciekawej propozycji zawodowej. Wieczór to dobry czas na miłość.

Horoskop dzienny Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Nie trzymajcie się kurczowo postanowień, bo możecie się zaskoczyć. Bądźcie elastyczni, wszystkiego nie przewidzicie. Unikajcie kłótni, lepiej merytorycznie dyskutować. Wieczorem skontaktujcie się z przyjaciółmi, którzy są najlepszym lekiem na troski. 

Horoskop dzienny Panna (24 sierpnia do 22 września)

Będzie dopisywał wam dobry humor. Podejmiecie kilka odważnych decyzji. Bliscy was wesprą i zainspirują. Zadbajcie o sprawy zawodowe, bo wasze pomysły mogą zaowocować w przyszłości.

Horoskop dzienny Waga (23 września do 22 października)

Nie zaznacie chwili spokoju. Czeka was kilka ważnych spotkań, a obowiązki spadną na was całą falą. Nie załamujcie się, tylko dzięki sile i energii uda wam się przetrwać. Nie pozwalajcie innym decydować za was. Wasze umiejętności przystosowawcze w końcu wam się przydadzą.

Horoskop dzienny Skorpion (23 października do 21 listopada)

Wreszcie będzie w lepszym nastroju. To dobry moment na zaplanowanie ambitnych przedsięwzięć. Wieczór upłynie wam nostalgicznie i na rozmyślaniach. Będziecie chcieli poruszyć kilka poważnych kwestii. 

Horoskop dzienny Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Wiele spraw będziecie trzymać w tajemnicy i nie będziecie chcieli o nich rozmawiać. 9 lipca zainteresują was szczególnie tematy z zakresu psychologii i miłości. Skontaktujcie się z przyjaciółmi, bo może okazać się, że ominęło was coś ważnego. 

Horoskop dzienny Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Odważne wyrażanie poglądów sprawi, że Koziorożce będą dziś w centrum uwagi. Nie przestawajcie jednak obstawać przy swoim. Popołudnie sprzyja miłości, szczególne możliwości otwierają się przed samotnymi Koziorożcami. 

Horoskop dzienny Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Sumiennie przystąpicie do czekających na was obowiązków. To dobry dzień na to, aby zabrać się w końcu za długo odkładane sprawy. Nie przejmujcie się utyskiwaniami osób dookoła was. Pomocnym słowem posłuży wam Baran, a Bliźniąt lepiej dziś unikajcie.

Horoskop dzienny Ryby (19 lutego do 20 marca)

Wesołość i swoboda zagości dziś u was. 9 lipca sprzyja spotkaniom towarzyskim, będziecie w wyśmienitych humorach. Szczęście będzie po stronie tych, którzy poszukują miłości. To także dobry moment na załatwienie ważnych spraw. Znakiem zodiaku, który wam sprzyja, jest Byk. Przygotujcie się też na mile spędzony czas z Rakiem.

Horoskop dzienny 9 lipca 2018 roku. Więcej dowiesz się tutaj >>

Zobacz też: Dla Wagi rok 2018 będzie wyjątkowo udany, Panna w lipcu pozna miłość. Sprawdź, co cię czeka w nowym roku [HOROSKOP 2018]

Skorpion zdradza pod wpływem namiętności, Byk z nudów. Dlaczego, jak i z kim zdradzają poszczególne znaki zodiaku? [KOBIETY]

Więcej o: