Program TV na dziś: satyra na współczesne media "Truman Show", "Mój chłopak się żeni" z królową komedii romantycznych - Julią Roberts - oraz thriller "Zaginiona bez śladu"

W programie TV na dziś nie znajdziemy żadnego meczu. Musimy dać odetchnąć piłkarzom. Na szczęście stacje telewizyjne nie pozwolą nam się nudzić. Program TV na czwartek 12.07. obfituje w wiele kinowych perełek. Co warto obejrzeć? Sprawdźcie, co wybraliśmy z programu TV na dziś.

CZWARTEK 12.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN 7 godz. 20:00

  • "Słodkie i ostre" (Sugar & Spice) - komedia, USA 2001, reż. Francine McDougall, wyk. Marla Sokoloff, Marley Shelton, Melissa George, Mena Suvari (81 min.)

Diane jest jedną z najpopularniejszych dziewczyn w szkole. Należy do drużyny cheerleaderek, spotyka się z przystojnym i równie popularnym jak ona Jackiem, szkolną gwiazdą futbolu. Jej życie zmienia się diametralnie, gdy dziewczyna zachodzi w ciążę. Rodzice wyrzucają ją i Jacka z domu. Nastolatkowie z dnia na dzień muszą radzić sobie sami. Diane postanawia razem z innymi dziewczynami z drużyny okraść bank, by zdobyć pieniądze niezbędne do zapłacenia rachunków.

Program TV na dziś: Słodkie & ostreProgram TV na dziś: Słodkie & ostre materiały prasowe

POLSAT godz. 20:05

  • "Mój chłopak się żeni" (My Best Friend's Wedding) - komedia romantyczna, USA 1997, reż. P. J. Hogan, wyk. Julia Roberts, Dermot Mulroney, Cameron Diaz, Rupert Everett (105 min.)

Julianne Potter (Julia Roberts) i Michael O'Neal (Dermot Mulroney) przyjaźnią się od czasów szkoły średniej. Obiecali sobie kiedyś, że się pobiorą, jeśli żadne z nich nie znajdzie sobie innego partnera do ukończenia 28. roku życia. Czas płynie nieubłaganie i ta data właśnie się zbliża. Julianne jest zaskoczona, kiedy odbiera telefon od Michaela. Chłopak informuje ją, że za cztery dni bierze ślub. Jego wybranką jest zjawiskowa Kimmy Wallace (Cameron Diaz) dziewczyną z bardzo bogatej i dobrze ułożonej rodziny. Julianne jest w szoku, ale oczywiście zgodziła się pomóc podczas przygotowań do ślubu. W trakcie uświadamia sobie, że od zawsze bardzo jej zależało na przyjacielu. Zaczyna sabotować ślub.

STOPKLATKA TV godz. 21:50

  • "Zaginiona bez śladu" (The Vanishing) -  thriller, USA 1993, reż. George Sluizer, wyk. Kiefer Sutherland, Park Overall, Lynn Hamilton (105 min.)

Podczas podróży samochodem na wakacje Jeff Harriman i Diana zatrzymują się na stacji benzynowej. Jeff tankuje, a Diane idzie kupić napoje. Kobieta znika bez śladu. Ani policyjne śledztwo, ani poszukiwania Jeffa nie przynoszą rezultatów. Mężczyzna przez lata szuka ukochanej. Kiedy w końcu pogodził się z jej stratą i poznał nową miłość, dzwoni porywacz Diane. Ma dla mężczyzny propozycje. Harriman będzie mógł poznać losy ukochanej, jeśli przejdzie tę samą drogę, co ona. Zgadza się na ten układ i po pewnym czasie budzi się w szczelnie zamkniętej trumnie.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Netflix: premiery lipiec 2018. Nowe sezony seriali, filmowe klasyki i całkowite nowości [LISTA]

TVN godz. 22:30

  • "Truman Show" (The Truman Show) - komediodramat, USA 1998, reż. Peter Weir, wyk. Jim Carrey, Laura Linney, Noah Emmerich, Natascha McElhone (103 min.)

Truman Burbank (Jim Carrey), agent ubezpieczeniowy, mieszka wraz z żoną na wyspie Seaheaven. Któregoś dnia dowiaduje się, że od urodzenia jest bohaterem transmitowanego przez całą dobę reality show. Rzeczywistość, w której żyje Truman, jest zgrabną mistyfikacją, wszystkie jego poczynania śledzą ukryte kamery. Burbank chce uciec z tego "świata na niby".

Program TV na wtorek 30.05: 'Truman Show'Program TV na wtorek 30.05: 'Truman Show' fot. materiały prasowe

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:05 i 19:35

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1868. Oliwka i Kajtek przywożą ze szpitala Gregora. Chłopak ma złamaną nogę i martwi się, że nie będzie mógł zarobić żadnych pieniędzy, przede wszystkim martwi się, jak zapłaci za czynsz. Szukając dla współlokatora starych kul, Cieślak odkrywa, że jego matka śledziła go w internecie.

Odcinek 1869. Carina mdleje w pracy. Na szczęście Waleria natychmiast jej pomaga i otacza dziewczynę opieką. Szybko zabiera ją do lekarza. Tymczasem córka Stefana ukrywa fakt, że spodziewa się dziecka. W tym samym czasie wieści o ciąży przynosi Radkowi szczęśliwa Lidka.

TVN 20:15

  • "Na Wspólnej" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz, Jakub Wesołowski (35 min.)

Przed sądem na Sobczaka czekają dziennikarze i pikietujący przeciwko eutanazji. Są również nowi świadkowie. Prokurator znalazł dwie pielęgniarki, które zeznają, że Sobczak agresywnie domagał się, by podały jego matce większą dawkę morfiny. Agnieszka stara się jak może. Pani prawnik wzywa na pomoc biegłego lekarza.

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:55

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” utrzymuje się na antenie telewizyjnej jedynki bardzo długo. Niezmiennie cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród publiczności. A na udział w programie czeka się kilka miesięcy. To o czymś świadczy!

TVN godz. 20:55

  • "Milionerzy", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Hubert Urbański

Kolejny odcinek „Milionerów” i kolejne emocje. Hubert Urbański potrafi podkręcić tempo jak nikt inny. Niech czarujący uśmiech was nie zwiedzie! Prowadzący lubi podpuszczać uczestników programu. Czy w dzisiejszym odcinku komuś uda się zgarnąć milion złotych?

TVP 1 godz. 21:10

  • "Sprawa dla reportera", magazyn interwencyjny, Polska 2018, prowadząca: Elżbieta Jaworowicz

"Sprawa dla reportera" to program społeczno-polityczny. Prowadząca - Elżbieta Jaworowicz - podejmuje się tematów trudnych, o których nie wiele osób chce mówić głośno.  Dyskusje w programie dotyczą spraw kontrowersyjnych, bulwersujących społeczeństwo.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: