Horoskop dzienny 6 lipca 2018 roku. Czy to dobry dzień na podejmowanie ważnych życiowych decyzji?

Horoskop dzienny 6 lipca 2018 kryje wiele miłych niespodzianek dla znaków zodiaku, które zdecydują się dziś zaufać gwiazdom i płynąć z prądem zmian.

Horoskop dzienny 6 lipca 2018 roku

Horoskop dzienny 6 lipca 2018 roku uzmysłowi wielu osobom, że są bardziej zmęczone, niż im się wydawało. Dla niektórych znaków zodiaku będzie to więc idealny dzień na zaplanowanie wakacji. Warto sprawdzić, które znaki zodiaku są Wam dziś przychylne, by trzymać się z ludźmi życzliwymi, a nie tymi, którzy tylko udają sympatię, a w rzeczywistości chcą Wam podstawić nogę.

Bez względu na to, co szykują dla Was gwiazdy, pamiętajcie, by mieć dla siebie dużo wyrozumiałości.

Horoskop dzienny Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dziś lepiej schodzić Wam z drogi – będziecie w wyjątkowo buńczucznym nastroju, żądni sławy i nieznoszący sprzeciwu. Barany sprowokowane do kłótni, nie ugryzą się w język i powiedzą komuś wiele przykrych słów. Ten dzień można jednak spożytkować inaczej i dużą dawkę dzisiejszej energii przeznaczyć na przedsięwzięcie ważne i trudne. Możecie też zaufać swoim pomysłom dotyczącym rozwoju zawodowego – dziś intuicja Was nie zawiedzie.

Wiesz, co jest dla ciebie naprawdę ważne w życiu? Ten test obnaży prawdę o tobie

Horoskop dzienny Byk (20 kwietnia do 22 maja)

6 lipca 2018 roku zapisze się w życiorysie Baranów jako dzień, w którym zmienicie zdanie w ważnej dla Was sprawie. Nieoczekiwanie zjednacie tym sobie ludzi, wychodząc na osobę mądrą i wykształconą. Pomoże w tym również fakt, że będziecie dziś weseli, uprzejmi i towarzyscy. Wieczór warto spędzić w kinie lub teatrze.

Horoskop dzienny Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Horoskop dzienny 6 lipca 2018 roku przewiduje dla Bliźniąt dzień magiczny i zaskakujący. Po części za sprawą Waszej własnej nieokiełznanej ciekawości, a po części w wyniku układu planet. Po południu możliwe są niespodzianki i dziwne zwroty akcji w sprawach towarzyskich. Najlepiej będziecie się dziś czuć w towarzystwie Skorpiona – z wzajemnością.

Horoskop dzienny Rak (22 czerwca do 22 lipca)

6 lipca Raki będzie dosłownie rozsadzać energia. Jedne Raki wygarną krewnym, co od dawna o nich myślą (raniąc przy tym do żywego), inne z miejsca zaczną remont. Dzień będzie sprzyjał zajęciom, które wymagają zdecydowania i siły – także fizycznej. Ciężka komoda do przesunięcia wyda się dziś dużo lżejsza.

Horoskop dzienny Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Wczoraj horoskop przestrzegał Was przed Panną i dziś też lepiej na nią uważajcie, a najlepiej puszczajcie mimo uszu jej krytyczne uwagi. Skupcie się za to na sprawach domowych, bo to doskonały dzień na ich załatwianie. Lwy będą dziś nadzwyczaj systematyczne, ale i tak przed zakupami zróbcie listę, żeby o niczym nie zapomnieć. Po południu poczujecie się przemęczeni – odpocznijcie, by nie stracić dobrego humoru.

Horoskop dzienny Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny postanowią dziś odciąć się od przeszłości, ale okaże się to trudniejsze, niż zakładały. Oddech znajdziecie w rozmowie z Wodnikiem – dyskusja z nim okaże się wielce intrygująca. 5 lipca będzie dla Panien także dniem twórczych poszukiwań – będziecie kopać w Internecie w poszukiwaniu inspirujących odkryć, a potem dużo o tym myśleć. W sklepach Waszą uwagę zwrócą dziwne i nowoczesne przedmioty. Słowem: cała naprzód.

Horoskop dzienny Waga (23 września do 22 października)

Horoskop dzienny 6 lipca 2018 roku przewiduje dla Wag spokojny dzień. Nie dacie się wyciągnąć na towarzyskie spotkania. Może powodem jest to, że nie czujecie się dziś zbyt atrakcyjnie? Zróbcie przegląd szafy, idźcie do fryzjera i nałóżcie w domu maseczkę, a nastrój błyskawicznie Wam się poprawi. Źródłem cennych rad na temat dbania o zdrowie i urodę będzie dziś dla Was Panna.

Horoskop dzienny Skorpion (23 października do 21 listopada)

Zodiakalne Skorpiony poczują, że pora coś w życiu zmienić. To nie muszą być duże rzeczy – zadowolicie się planowaniem wakacji lub wypiciem kawy z sąsiadką. Gwiazdy szykują też rozmowę z sympatyczną osobą – zdobyte informacje okażą się warte przemyślenia. Sprzyjają Wam dzisiaj Bliźnięta. Dopisze Wam również zdrowie.

Horoskop dzienny Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nie będą chciały dziś na sobie oszczędzać. Drogie zakupy, wystawna kolacja na mieście i królewskie traktowanie ze strony najbliższych – oto Wasze dzisiejsze oczekiwania względem życia. Mimo że będziecie kapryśni i chwilami nie do wytrzymania, partner będzie cierpliwie to znosił – w miłości będzie się układać.

Horoskop dzienny Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce skupią się dzisiaj na innych. Pomożecie komuś z dobrego serca, ale nie czeka Was za to wdzięczność. Wyciągnijcie z tego wnioski na przyszłość i następnym razem nie dajcie się wykorzystać. Nie wszyscy lubią dobre rady, nawet te najszczersze. Nieco wiary w ludzi przywróci Wam dziś życzliwa Waga. W miłości i pracy stabilnie, ale bez fajerwerków.

Horoskop dzienny Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Horoskop dzienny 6 lipca 2018 roku uświadomi Wodnikom, że pora jechać na urlop. Nie bierzcie dziś za dużo na siebie, bo i bez dodatkowych obciążeń dzień będzie trudny. Ludzie nie będą postępować tak, jakbyście chcieli, przez co możecie poczuć, że nie macie kontroli nad sytuacją. Sami będziecie marudni i niezdecydowani. Niewiele da się zrobić – trzeba odpuścić i przejrzeć wakacyjne oferty.

Horoskop dzienny Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka bardzo udany dzień – jesteście niemalże w szczytowej formie w kwestiach miłości, zdrowia i pracy. Nie zamykajcie się dziś w domu, bo poza nim czekają przyjemne niespodzianki: spotkanie z przyjaciółmi, a także (bardzo prawdopodobna) randka. W pracy poczujecie przypływ pomysłów, a to, co dziś wymyślicie, szalenie spodoba się innym. Ryby wykonujące zawody artystyczne będą mieć dziś wenę i zapał – z tego dnia może powstać coś pięknego.

Horoskop dzienny 6 lipca 2018 roku. Więcej dowiesz się tutaj >>

Czytaj też:

Ranking żon według znaków zodiaku: od przyjaciółki przez pielęgniarkę po ideał tradycjonalistów >>

Ranking mężów według znaków zodiaku: od materiału na starego kawalera po ideał, który nieba żonie przychyli >>

Więcej o: