Horoskop dzienny 7 lipca 2018 roku. Dla kogo sobota będzie udana?

Horoskop dzienny 7 lipca 2018 pozwoli Wam przewidzieć, jakie wydarzenia szykuje dla Was sobota. Dla niektórych to będzie bardzo przyjemny dzień, inni nie powinni zbyt wiele od niego wymagać.

Horoskop dzienny 7 lipca 2018 roku

Horoskop dzienny 7 lipca 2018 roku przepowiada kilku znakom zodiaku przejściowy spadek energii. Nie walczcie z tym. Czasem lepiej odpuścić obowiązki i iść na rower, niż szarpać się z nieprzychylnym losem – jutro jest kolejny dzień i wszystko może się zmienić. W powietrzu mogą też wisieć nieporozumienia. Nie zmienia to faktu, że dla niektórych znaków zodiaku ta sobota będzie wyjątkowo udana.

Horoskop dzienny Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzień sprzyja wycieczkom, a Barany okażą się doskonałymi przewodnikami i organizatorami. Chyba, że w grupie znajdzie się uparty Wodnik – lepiej nie wdawajcie się z nim w dyskusje, bo niemal na pewno skończy się to awanturą. Bardzo dobrze będziecie się za to czuć w towarzystwie Raków i Ryb. Ogólnie starajcie się unikać dziś konfliktów, a dzień zapisze się jako bardzo udany.

Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zupełnie nie będą się dziś garnąć do domowych obowiązków – będziecie się ociągać i odkładać ważne sprawy na inny dzień. Z radością rzucicie się za to w wir własnych zainteresowań. Byki będą dziś w szampańskim nastroju. Szczególnie docenią to Lwy i Barany – przetańczycie lub przegadacie razem cały wieczór.

Horoskop dzienny Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Drogie Bliźnięta, dziś dowiecie się o bliskiej osobie czegoś, co może Was bardzo zaskoczyć. Starajcie się nie oceniać, nie bądźcie krytyczni – również wobec siebie. Choć uwielbiacie puszczać ciekawe informacje dalej, uszanujcie to, że ktoś powie Wam coś w sekrecie i poprosi o dyskrecję. Tym bardziej, że dzień sprzyja przemyśleniom i poważnym rozmowom.

Horoskop dzienny Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Horoskop dzienny 7 lipca 2018 roku mówi, że Raki mogą dziś zawrzeć interesujące umowy i wynegocjować coś na korzystnych dla siebie warunkach. Możliwe, że pomogą Wam w tym informacje wcześniej zaczerpnięte od znajomych i Wasze własne dobre pomysły, które zaciekawią innych. Raki, które mają coś na sumieniu, dziś powinny mieć się na baczności – Wasze grzeszki i niedociągnięcia wyjdą na jaw.

Horoskop dzienny Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Układ gwiazd 7 lipca wprowadzi w życie Lwów rozkojarzenie i niepokój. Receptą na odzyskanie równowagi będzie brak pośpiechu i dystans do wszystkiego, co dziś usłyszycie. Horoskop przewiduje też nieporozumienie – rzucicie coś od niechcenia, a odkręcenie tego zajmie sporo czasu. Wieczorem wpadniecie na wspaniały pomysł, jak spędzić resztę weekendu.

Horoskop dzienny Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zapragną dzisiaj zmian: bez wahania przełożą terminy wcześniej zaplanowanych spotkań, a w zamian wybiorą się na inne, będą chłonąć najświeższe wiadomości i plotki. Możliwe są nieoczekiwane spotkania i niespodziewane zwroty akcji. Bardzo inspirująco podziała na Was Wodnik – dacie się porwać jego pomysłom i zapragniecie z miejsca wcielić je w życie. Zdrowie będzie Wam dziś dopisywać, w pracy i miłości stabilnie.

Horoskop dzienny Waga (23 września do 22 października)

Czego zapragną dzisiaj Wagi? Władzy, pieniędzy i adrenaliny. Uważajcie tylko, żeby nie przeholować, bo dzień i tak będzie pełen wyzwań. Ostrożnie zwłaszcza z rozkazywaniem rodzinie – najbliżsi dobrze Was znają i wcale nie będą chcieli ulegać Waszym kaprysom, może skończyć się na awanturze. Najmilsze chwile spędzicie w asyście Lwów i Strzelców. Los może szykować Wam też drobne kłopoty. Ostatecznie będziecie mieć farta, ale mimo wszystko lepiej na siebie uważać.

Horoskop dzienny Skorpion (23 października do 21 listopada)

Astrologowie wróżą dziś Skorpionom szczęście w miłości – na Waszej drodze może stanąć bardzo interesująca osoba. Niełatwo będzie Was dziś znaleźć i do Was dotrzeć – niby będziecie załatwiać różne ważne i tajemnicze sprawy, ale myślami jesteście już na wakacjach. Odpoczynek to coś, za czym będziecie dziś bardzo tęsknić. Warto pójść za tym impulsem i zaplanować relaksujący wyjazd.

Horoskop dzienny Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Rano Strzelce przytłoczy nadmiar obowiązków rodzinnych. Bardzo zirytuje Was fakt, że nie wszystko da się załatwić naraz i od ręki – czekanie i towarzyszące mu zamieszanie będzie dla Was szkołą cierpliwości. Decyzje będziecie podejmować pod wpływem emocji i wspomnień. Może powrócić sprawa z dawnym wrogiem, ale dzięki intuicji zdołacie uniknąć konfrontacji. Powrót sił i lepsze samopoczucie pojawi się po południu.

Horoskop dzienny Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dziś obiektem zainteresowania innych – nie jedna, a wiele osób poprosi Was o radę, bo bije dziś od Was odwaga, energia, jesteście szczerzy i wspaniałomyślni. Żeby jednak karta się nie odwróciła, starajcie się nie obiecywać ludziom zbyt wiele, a tylko to, co rzeczywiście możecie zaoferować. Popołudnie poświęćcie już na własne sprawy – odpocznijcie i nie martwcie się o innych.

Myślisz, że nic dobrego cię już nie spotka? Nieszczęścia mogą rozwijać

Horoskop dzienny Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Horoskop dzienny 7 lipca 2018 roku ostrzega, że zodiakalne Wodniki będą dziś marudne, krytyczne i „na nie” względem każdego nowego pomysłu. Prawda jest taka, że po prostu potrzebujecie odpoczynku, stąd chwilowy spadek formy. Czas jechać na wakacje, zająć się zdrowiem i kondycją. Humor poprawią Wam dziś proste przyjemności: dobra książka i ulubiona potrawa. Nie słuchajcie dziś hipochondryków!

Horoskop dzienny Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dziś wyjątkowo zacięte – postanowicie, że ma być tak, a nie inaczej, i nikt Was nie nakłoni do zmiany zdania. Będziecie niechętni zmianom, chyba że to zmiany we własnych czterech ścianach – 7 lipca sprzyja urządzaniu mieszkania. Poświęćcie się też gotowaniu smacznych dań i spędźcie czas z rodziną, ale nie oczekujcie od tego dnia zbyt wiele.

Horoskop dzienny 7 lipca 2018 roku. Więcej dowiesz się tutaj >>

Więcej o: