Horoskop dzienny 8 lipca 2018 roku. Panny mają dziś szczęście, Strzelce mogą planować finanse, a Bliźnięta zacząć dietę

Horoskop dzienny 8 lipca 2018 - kogo czeka, spokojna, leniwa niedziela, a kto będzie musiał wziąć sprawy w swoje ręce i być może nawet zdecydować za innych?

Horoskop dzienny 8 lipca 2018 roku

Horoskop dzienny 8 lipca 2018 roku większości znaków przyniesie spokojną, sielską niedzielę, spędzoną w gronie rodziny i przyjaciół. Emocjonujący dzień czeka zwłaszcza zodiakalne Barany, ale już wieczorem odetchniecie z ulgą. Raki powinny dziś zainwestować w odpoczynek. Skorpiony szukające miłości niech śmiało wychodzą z domu - to ten dzień, kiedy możecie spotkać kogoś bardzo interesującego. A co czeka innych? Sprawdźcie horoskop na niedzielę 8 lipca.

Horoskop dzienny Baran (21 marca do 19 kwietnia)

To nie będzie leniwa niedziela – Barany zostaną postawione w sytuacji, w której będą musiały wziąć sprawy w swoje ręce i zdecydować za innych. Możecie bez obaw zaufać swojej intuicji, bo to ona podpowie Wam najlepsze rozwiązanie. Wieczorem odetchniecie z ulgą – podsumowanie dnia będzie korzystne.

Uwolnij przeszłość. Pozwól jej odjeść, to da ci wolność [PRZYPOWIEŚĆ]

Horoskop dzienny Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Niedzielny obiad z rodziną? Dziś Byki zapragną odmiany – spontanicznej wycieczki albo odwiedzin u znajomych. Jak postanowią, tak zrobią i humor natychmiast im się poprawi, a głowa wypełni pomysłami. Tym bardziej że w gronie dobrych kolegów usłyszycie ciekawe wiadomości – nawet w plotkach będzie ziarno prawdy.

Horoskop dzienny Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dziś Bliźnięta postanowią wziąć się za siebie – będą myśleć o diecie i oszczędzaniu. Postarajcie się powściągnąć swój upór i bezwzględne opinie o innych ludziach, zamiast tego idźcie na spacer. W domu ktoś może mieć przed Wami sekret, ale w mig to dostrzeżecie.

Horoskop dzienny Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka udany dzień, jeśli tylko poświęcą go na własne sprawy. Zadbajcie dziś o swój system nerwowy, kondycję i urodę, wieczorem idźcie do kina albo na rower. Rodzinne obowiązki starajcie się załatwić jak najszybciej, dając do zrozumienia bliskim, że reszta niedzieli jest dla Was.

Horoskop dzienny Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mogą mieć dziś problemy z koncentracją, a zirytowane tym faktem będą złościć się na innych. By nie popsuć sobie dnia, odpuśćcie – sobie i domownikom. Odpocznijcie dziś, najlepiej aktywnie, bo to poprawi Wam humor przed poniedziałkiem. Życzliwym Lwom znakiem będą dziś Ryby.

Horoskop dzienny Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom będzie dzisiaj sprzyjać szczęście. Macie szansą wpaść na pomysł, który zapewni Wam finansowe powodzenie i uporać się z trudną i ważną sprawą rodzinną. W miłości również dobra passa. Energiczny Strzelec tchnie w Was jeszcze więcej pozytywnej energii. Słowem: owocny i sympatyczny dzień.

Horoskop dzienny Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dziś tradycjonalistami – nie dacie się namówić ani do nowych pomysłów, ani nawet na skosztowanie nieznanych potraw. Wspomnienia Was wzruszą i skłonią do zadumy. Najważniejsza będzie dziś dla Was rodzina. Sprzyjającym znakiem jest dziś Rak.

Horoskop dzienny Skorpion (23 października do 21 listopada)

Horoskop dzienny 8 lipca 2018 roku przynosi Skorpionom bardzo pomyślne prognozy: gwiazdy wróżą Wam powodzenie w miłości i sprawach zawodowych oraz doskonałe samopoczucie. Jeśli macie trudną sprawę do rozwikłania, to dziś możecie liczyć na pomoc starszej osoby. W ogóle warto dzisiaj uważnie słuchać innych, żeby zyskać nową, bardzo przydatną umiejętność. Sprzyjają Wam dzisiaj Wodniki i Strzelce.

Horoskop dzienny Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

8 lipca Strzelcom sprzyja znak zodiaku Skorpion oraz wyjątkowa koncentracja umysłu i spokój. Dlatego to doskonały dzień na przedyskutowanie ważnych spraw rodzinnych i podjęcie decyzji, które zaważą na Waszej przyszłości. Można dziś śmiało pomyśleć o rodzinnych inwestycjach. Ważne, by kierować się intuicją.

Poznaj ukrytą prawdę o sobie! Japończycy sprawdzają to prostym testem

Horoskop dzienny Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

To będzie dla Koziorożców bardzo udany dzień. Dla samotnych Koziorożców gwiazdy szykują niespodzianki - przypadkowe, a bardzo interesujące spotkania i zbiegi okoliczności. Serce może zabić mocniej! Koziorożce ogólnie mogę dziś liczyć na uznanie i zainteresowanie ludzi - ktoś znaczący doceni Waszą opinię, ktoś z rodziny zapyta o zdanie w ważnej sprawie. Uważajcie dziś tylko na plotki, bo to dzień, gdy wszystkie tajemnice mogą wyjść na światło dzienne.

Horoskop dzienny Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Horoskop dzienny 8 lipca 2018 roku przewiduje dla Wodników spokojny dzień spędzony z rodziną. Liczcie na miłe chwile we własnym gronie. Jedynie zasłyszana informacja o cudzych problemach zdrowotnych może spowodować, że zaczniecie się martwić o zdrowie własnych bliskich - dlatego lepiej dziś puszczać takie rozmowy mimo uszu. Wieczorem spodziewajcie się dobrej wiadomości, która wyraźnie poprawi Wam humor. Posłaniec będzie miłą i mądrą osobą.

Horoskop dzienny Ryby (19 lutego do 20 marca)

Horoskop dzienny 8 lipca 2018 roku mówi, że Ryby mogą dziś zaskoczyć rodzinę - po prostu będą chciały zrobić na przekór. Osoby, które dziś poznacie, mogą stać się Waszymi dobrymi przyjaciółmi. Sprzyjają Wam dziś zwłaszcza Lwy i Bliźnięta.

Horoskop dzienny 8 lipca 2018 roku. Więcej dowiesz się tutaj >>

Więcej o: