Program TV na dziś: świetna sensacja "Sicario", "World War Z" ze świetną kreacją Brada Pitta oraz kultowe "Gwiezdne wojny II - Atak klonów"

Piątkowy wieczór przed telewizorem? Takie wieczory lubimy najbardziej! Według programu TV już jutro wracamy do oglądania mundialowych rozgrywek, więc dziś możemy oddać się w pełni filmowym rozrywkom. Sprawdźcie, co znajdziecie w programie TV w piątek 13.07.2018.

PIĄTEK 13.07.2018

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN godz. 20:00

  • "World War Z" (World War Z) - sensacyjny, USA 2013, reż. Marc Forster, wyk. Brad Pitt, Mireille Enos, Daniella Kertesz, James Badge Dale (116 min.)

Gerry Lane (Brad Pitt) jest byłym pracownikiem agencji ONZ. Mężczyzna niczym się nie wyróżnia. Ma szczęśliwą rodzinę, prowadzi przykładne życie u boku pięknej żony. Pewnego dnia zmienia się całe jego życie. Na świecie zaczyna rozprzestrzeniać się wirus, który zamienia ludzi w zombie. Aby zapewnić bezpieczeństwo najbliższym, Gerry dołącza do zespołu ONZ, który podejmuje się walki z epidemią. Jako jedyny ma szansę ocalić świat przed zagładą.

TV4 godz. 20:00

  • "Armia ciemności" (Army of Darkness) - horror, USA 1992, reż. Sam Raimi, wyk. Bruce Campbell, Bridget Fonda, Embeth Davidtz, Marcus Gilbert (81 min.)

Ash i Linda odnajdują w leśnej chacie pradawną księgę umarłych. Jest oprawiona w ludzką skórę i napisana krwią. To zdarzenie wybudza duchy ciemności. Duchy zabijają Lindę. Ash próbuje się bronić, ale jest bez szans. Wraz z piłą tarczową, strzelbą i samochodem zostaje przeniesiony do 1318 r. Trafia w środek walki i zostaje wzięty do niewoli jako jeden z buntowników.

POLSAT godz. 20:05

  • "Gwiezdne wojny II - Atak klonów" (Star Wars: Episode II - Attack of the Clones) - science fiction, USA 2002, reż. George Lucas, wyk. Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Samuel L. Jackson (142 min.)

Anakin Skywalker i Padme Amidala są już dorośli. W czasie pobytu na rodzinnej planecie Anakina zaczyna między nim iskrzyć. Rycerzom Jedi nie wolno jednak angażować się w miłosne związki. Zakochani nie mogą więc nikomu pochwalić się swoim szczęściem. Tymczasem Republika nieuchronnie pogrąża się w chaosie. Na czele ruchu separatystów stoi hrabia Dooku, rycerz Jedi, który przeszedł na stronę ciemności. Tymczasem Obi-Wan Kenobi odkrywa, że na nieznanej planecie Kamino ktoś tworzy wielomilionowa armię klonów.

TVP 2 godz. 20:10

  • "Lwie serce" (Lionheart) - sensacyjny, USA 1990, reż. Sheldon Lettich, wyk. Jean-Claude Van Damme, Harrison Page, Deborah Rennard, Lisa Pelikan (101 min.)

Lyon Gaultier, żołnierz Legii Cudzoziemskiej, dowiaduje się, że jego brat został ciężko ranny w porachunkach między dilerami narkotyków w Los Angeles. Lyon chce spotkać się z bratem, ale jego przełożeni nie wyrażają zgody na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. A pozostało mu jeszcze sześć miesięcy służby w Afryce Północnej. Lyon nie zgadza się z decyzją szefów. Za nieposłuszeństwo wobec przełożonych Lyon zostaje skazany na dwa tygodnie ciężkich robót na pustyni. Wymyka się jednak i dostaje się na statek, który płynie do Nowego Jorku. Zostaje uznany za dezertera.

Program TV na dziś: Lwie serceProgram TV na dziś: Lwie serce materiały prasowe

TVN godz. 22:20

  • "Sicario" (Sicario) - sensacyjny, USA 2015, reż. Denis Villeneuve, wyk. Emily Blunt, Josh Brolin, Benicio Del Toro, Victor Garber (116 min.)

Niedoświadczona, ale grająca według reguł i próbująca przestrzegać prawa agentka FBI bierze udział w operacji zlikwidowania bossa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Wspiera ją tajemniczy konsultant. Kiedy agentka odkryje jego prawdziwą tożsamość mężczyzny, będzie w wielkim szoku. Podczas misji zasady, którymi kieruje się kobieta, zostają wystawione na próbę.

Przeczytaj także: Pogoda nad morzem wakacje 2018 - czego możemy się spodziewać?

PROGRAM TV na dziś: SERIAL

TVP 2 godz. 19:05 i 19:35

  • "Barwy Szczęścia" - serial obyczajowy, Polska 2018, wyk. Marta Nieradkiewicz, Katarzyna Glinka, Izabela Kuna (35 min.)

Odcinek 1870. Carina decyduje się wyznać księdzu Tadeuszowi, że jest w ciąży. Dziewczyna zamierza wrócić do Francji i tam samotnie wychować dziecko. Nieoczekiwanie dla samego siebie duchowny odkrywa, że dziewczyna jest dla niego kimś więcej niż zwykłą parafianką.

Odcinek 1871. Ksiądz Tadeusz stara się z całych sił przekonać Carinę, żeby nie wyjeżdżała z Polski. Dziewczyna w końcu mówi o ciąży Górkom, którzy zaskakująco dobrze przyjmują tę nowinę. Cieszą się. Waleria nie wierzy jednak w wersję Cariny o francuskim ojcu dziecka. Jest przekonana, że może nim być ktoś, kogo Carina poznała w Polsce.

TVP 2 godz. 22:05 i 22:55

  • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", USA 2000-2015 - odcinek 4, 5 (Sezon 15): The Book of Shadows, Girls Gone Wilder

Odcinek 4. W liceum zostaje zamordowany nauczyciel chemii. Następnego dnia ginie najlepszy futbolista szkolnej drużyny. Gdy okazuje się, że nauczyciel produkował sterydy anaboliczne, wszyscy widzą związek z popularnym serialem "Breaking Bad".

Odcinek 5. Cały żeński zespół laboratorium jedzie na konferencję kryminologów. W trakcie jednego z wykładów na salę wdziera się mężczyzna. Zaczyna strzelać z karabinu. Ginie pięć osób, wiele jest rannych.

Przeczytaj także: Komedie romantyczne. Ranking top 10 najlepszych filmów o miłości

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 1 godz. 18:55

  • "Jeden z dziesięciu", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk przywita nas swoim spokojem i oczywiście szeregiem trudnych pytań. Czy jego stoickie opanowanie pomoże uczestnikom odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań?

TVN godz. 15:00

  • "Kuchenne rewolucje" - reality show, Polska 2018, prowadząca: Magdalena Gessler

Odcinek 2, sezon 3: Restauracja "Colloseum", Tychy. Restauracja Colloseum mieści się na obrzeżach miasta, w pięknej okolicy. Niestety niewielu mieszkańców dociera tam na spacery.  Klienci wpadają tutaj tylko w weekend. Wtedy Colloseum zmienia się w dyskotekę. Czy to spodoba się Magdzie Gessler?  

Przeczytaj także: 100 najlepszych piosenek XXI wieku - magazyn Rolling Stone stworzył listę. Zaskakująca czy trafna?

Więcej o: