Program TV na dziś: mecz o trzecie miejsce w mistrzostwach świata w piłce nożnej, Festiwal Piosenki i Kultury Romów oraz kilka świetnych filmów, m.in. "Dług" i "Jak w niebie"

Co warto obejrzeć dziś w telewizji? Program TV na sobotę 14.07. zapowiada się świetnie. Przede wszystkim przyciągnie przed ekrany fanów piłki nożnej. Dziś w programie TV mecz o trzecie miejsce mistrzostw świata. Co, oprócz piłkarskich emocji, kryje w sobie program TV na dziś? Sprawdzamy!

SOBOTA 14.07.2018

Mistrzostwa świata w piłce nożnej dobiegają końca. Przed nami ostatnie dwa mecze. Dziś w programie TV znajdziemy mecz o trzecie miejsce. Już nie możemy się doczekać, a wy?

PROGRAM TV na dziś: MECZ

TVP 1 godz. 15:50

  • Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - mecz o III miejsce Belgia-Anglia

Piłkarskie emocje rozpoczynamy oczywiście tradycyjni od mundialowego studia o 15:40 - "Piłka nożna: MŚ - Rosja 2018 - studio".  Dziś w Soczi do walki o trzecie miejsce turnieju staną reprezentacje Belgii i Anglii. Będzie się działo!

A co po meczu? Warto zostać przed telewizorem. W programie TV widzimy wiele hitów. Na co macie ochotę? Dobrą sensację, śmieszną komedię czy może melodramat? Co warto obejrzeć w telewizji w sobotę 14.07.2018?

PROGRAM TV na dziś: FILM

TVN godz. 20:00

  • "Jak w niebie" (Just Like Heaven) - komedia romantyczna, USA 2005, reż. Mark Waters, wyk. Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Donal Logue, Ben Shenkman (95 min.)

Młoda lekarka, Elizabeth (Reese Witherspoon), po 24-godzinowej zmianie w szpitalu wybiera się na randkę, na którą umówiła ją siostra. Nie dociera na miejsce, ponieważ zostaje ranna w wypadku i zapada w śpiączkę. Duch kobiety wędruje do jej mieszkania, które, jak się okazuje, ktoś już wynajął. Zajmuje je David (Mark Ruffalo), który ma wielką nadzieję, że przeprowadzka do nowego miejsca pomoże mu uporać się z cierpieniem po stracie ukochanej żony. Niebawem mężczyzna i duch Elizabeth dochodzą do wniosku, że są dla siebie stworzeni. Tymczasem rodzina lekarki zastanawia się nad odłączeniem jej od aparatury podtrzymującej życie.

TVP 1 godz. 21:05

  • "Pojedynek na pustyni" (Beyond the Reach) - thriller, USA 2014, reż. Jean-Baptiste Léonetti, wyk. Michael Douglas, Jeremy Irvine, Martin Palmer, Hanna Mangan Lawrence (87 min.)

Bogaty kolekcjoner trofeów, Horton Madec (Michael Douglas), przyjeżdża do małego miasteczka w stanie Nowy Meksyk. Chce tu polować na zagrożonego wyginięciem muflona. Nie zna okolicy, więc postanawia skorzystać z usług przewodnika, Bena. Mężczyzna ma go zaprowadzić do kanionu za miastem. Podczas polowania Madec przypadkowo zabija człowieka. W zamian za milczenie proponuje Benowi sporą sumę pieniędzy. Chłopak dziękuje i zamierza zawiadomić policję o wypadku. Rozwścieczony Madec zabiera Benowi ubranie, prowiant, sprzęt i zostawia go na środku pustyni. Jest przekonany, że chłopak zginie na pustyni.

TVN godz. 22:00

  • "Ostatnia piosenka" (The Last Song) - melodramat, USA 2010, reż. Julie Ann Robinson, wyk. Miley Cyrus, Greg Kinnear, Bobby Coleman, Liam Hemsworth (107 min.)

Nastoletnia Ronnie (Miley Cyrus) nie radzi sobie z rozstaniem rodziców. Buntuje się i obwinia ojca za rozwód. Zrywa z nim kontakt. Matka Ronnie chce, żeby dziewczyna odbudowała relacje z ojcem i wysyła ją do niego na wakacje, do małej nadmorskiej miejscowości w Georgii. Pomiędzy Ronnie a jej tatą brakuje nie tylko porozumienia, lecz także chęci na odnowienie relacji. Stopniowo jednak oboje odkrywają, jak wiele ich łączy. Jednocześnie dziewczyna przeżywa wakacyjną, pierwszą miłość.

POLSAT godz. 22:35

  • "Obcy kontra Predator II" (Aliens vs Predator: Requiem) - science fiction, USA 2007, reż. Colin Strause, Greg Strause, wyk. Steven Pasquale, Reiko Aylesworth, John Ortiz, Johnny Lewis (94 min.)

W Kolorado ląduje awaryjnie statek Predatorów, czyli tajemniczych istot należących do kosmicznej rasy wojowników. Jego załogę zaatakowała niebezpieczna hybryda Predatora i Obcego. Teraz potwór, który zaczyna zabijać mieszkańców miejscowości, rozmnaża się w zastraszająco szybkim tempie. Do miasteczka zostaje wysłany Predator, który ma za zadanie unicestwić hybrydę. Tymczasem miejscowy szeryf wzywa na pomoc Gwardię Narodową. Rozpętuje się krwawa walka na śmierć i życie.

Program TV na dziś: Obcy kontra Predator IIProgram TV na dziś: Obcy kontra Predator II materiały prasowe

TVP 1 godz. 22:50

  • "Dług" (The Debt) - sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Węgry/Izrael 2010, reż. John Madden, wyk. Helen Mirren, Tom Wilkinson, Ciarán Hinds, Romi Aboulafia (109 min.)

Rok 1965. Agentka Mossadu Rachel Singer (Helen Mirren) przyjeżdża do Berlina, żeby wraz z Davidem Peretzem i Stefanem Goldem schwytać byłego nazistowskiego lekarza Dietera Vogla. Agenci mają transportować mężczyznę do Izraela. Akcja kończy się wielkim niepowodzeniem - Vogel niestety ucieka. Agenci nie mówią o tym swoim przełożonym. Oświadczają szefom, że Vogel został zastrzelony podczas próby ucieczki. Wszyscy wierzą w ich relacje zdarzeń. A jednak 32 lata później pewien pacjent szpitala psychiatrycznego podaje się za Vogla. Agenci martwią się, że kłamstwo wyjdzie na jaw, więc postanawiają dokończyć nieudaną przed laty akcję.

Przeczytaj także: Premiery kinowe lato 2018. Filmy na wakacje, które warto obejrzeć. Na co wybrać się do kina?

PROGRAM TV na dziś: PROGRAM ROZRYWKOWY

TVP 2 godz. 14:00

  • "Familiada", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Karol Strasburger

Jak w każdą sobotę i niedzielę telewizyjna dwójka zaprasza na rodzinne emocje. Dwie rodziny powalczą o nagrodę główną - 15 tysięcy złotych. Aby przejść do finału i w ogóle mieć szansę na takie pieniądze, rodziny muszą zmierzyć się z pytaniami, na które wcześniej odpowiadali ankietowani.

TVP 2 godz. 14:35

  • "Koło fortuny", teleturniej, Polska 2018, prowadzący: Rafał Brzozowski

Rozśpiewany Rafał Brzozowski zaprasza do wznowionego teleturnieju. Trzech uczestników kręci kołem i losują stawki oraz nagrody, o które grają. Potem pozostaje im tylko odgadnąć jak najwięcej spółgłosek, aby w konsekwencji ułożyć całe hasło i zgarnąć nagrody.

TVP2 godz. 20:05, 21:05, 22:10

  • XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2018, festiwal, Polska 2018 (1 odcinek - 50 min.)

Podczas XXII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów zaprezentowane zostaną utwory z różnych gatunków muzycznych. Program prowadzą znana dziennikarka Anna Popek i muzyk Dziani. Wystąpią między innymi: Guitar Master z Rosji, duet akordeonistów VIVA Mołdawia, siostry Rajfer z Izraela, Vasyl Zhadan z Ukrainy, Giennadij Ischakow z Izraela, Balkan Ekspres, Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni, Trubadurzy.

Przeczytaj także:

Więcej o: