Gazetka Biedronka - promocje 5.07-11.07. Rabaty na walizki samolotowe i środki czystości

Gazetka Biedronki od 5 do 11 lipca oferuje nie tylko promocje na produkty spożywcze, ale i ciekawe wakacyjne akcje tematyczne - "wakacyjny relaks" i "gotowi do drogi". Gazetka Biedronka oferuje też atrakcyjne oferty dla dzieci oraz promocje na środki czystości.

Gazetka Biedronka - promocje 5.07-11.07

W tym tygodniu aktualne promocje w Biedronce zostały ujęte w kilkunastostronicowej gazetce. W gazetce Biedronki, podobnie jak w przypadku innych gazetek, promocją został objęty szeroki asortyment wybranych produktów spożywczych.

Gazetka Biedronki zawiera również wakacyjne akcje tematyczne, w których po preferencyjnych cenach będziemy mogli kupić rzeczy niezbędne do podróży i wakacyjnego relaksu. Gazetka Biedronki w tym tygodniu oferuje również zabawki dla najmłodszych oraz szeroki asortyment środków czystości.

Na zakup których produktów w Biedronce warto zdecydować się w okresie od 5 do 7 lipca?

Biedronka oferta - promocje na produkty spożywcze 5.07-11.07

W tym tygodniu gazetka Biedronki oferuje rabaty na wybrane konserwy mięsne i rybne. Na czym polega promocja? Przy zakupie dwóch produktów, za drugi zapłacimy minimum 40 proc. taniej.

Promocją objęte są też owoce. M.in.

 • Pomelo tańsze o 22 proc.
 • Awokado tańsze o 55 proc.
 • Arbuz tańszy o 69 proc.

Biedronka promocja - wszystko na grilla

Gazetka Biedronki 5.07-11.07 oferuje również zestawy na grilla w promocyjnych cenach.

 • 29 proc. rabatem objęta jest kaszanka
 • 34 proc. taniej zapłacimy za kiełbasę śląską, paczkowaną
 • 48 proc. taniej zapłacimy za karkówkę na grilla w plastrach

Gazetka Biedronka - promocje na mięso i ryby

Promocją nawet do 36 proc. taniej zostały też objęte wybrane mięsa i ryby. W niższych cenach kupimy m.in. polędwicę wieprzową - 19,95 zł/kg.

Za wędzonego łososia w plastrach zapłacimy o 21 proc. taniej - 10,99 zł, a za porcję fileta z łososia atlantyckiego zapłacimy 15,99 zł.

W ofercie znajdziemy również gotowe zestawy sushi w cenach od 9,99-16,99 zł.

Gazetka Biedronka - śniadaniowa promocja

Gazetka Biedronki 5.07-11.07 oferuje promocję "pyszne śniadanie". W ofercie znajdziemy produkty spożywcze na śniadanie w promocyjnych cenach. Taniej zapłacimy za pieczywo i nabiał oraz wędliny, które dodatkowo objęte są promocją "2+1".

Przy zakupie 3 rożnych wędlin w plastrach, najtańszy produkt otrzymamy gratis.

Biedronka aktualne promocje - gotowi do drogi

Bardzo ciekawą ofertą w gazetce Biedronki jest tematyczna akcja "gotowi do drogi". Kupimy w niej walizki podróżnicze na kółkach przystosowane wymiarami do podróżowania samolotem.

W przypadku zakupu 3 dowolnych walizek zapłacimy o 70 zł mniej za zestaw, a jeżeli zdecydujemy się na zakup 2 dowolnych walizek, wtedy za zestaw zapłacimy 40 zł.

Pojedyncze walizki, w zależności od wymiarów, kosztują od 99 do 149 zł.

Poza tym w ofercie znajdziemy również plecaki i torby turystyczne w cenie - 19,99 zł, noże turystyczne - 14,99 zł, sztućce turystyczne - 14,99, lodówkę turystyczną w cenie 199 zł, poduszka podróżną typu rogal za 14,99 zł i przydatną do podczas podróży smaolotem wagę bagażową za 14,99

Gazetka Biedronka - wakacyjny relaks

W ofercie Biedronki od 5 do 18 lipca znajdziemy m.in. nadmuchiwane rękawki, koło i piłkę plażową dla dzieci w cenie 5,99 zł. Ciekawą propozycją są dziecięce akcesoria do pływania Fisher Price w cenie 39, 99 zł.

Poza tym w gazetce Biedronki są zestawy do gier plażowych, piłki siatkowe, dmuchane zabawki i baseniki wodne dla dzieci. Zakres cen od 19,99 do 39,99 zł.

Miłośnicy pływania będą mogli sprawić sobie basen rodzinny w cenie 129 zł, a dla najmłodszych wodny plac zabaw za 129 zł. W gazetce są również dedykowane do basenów akcesoria m.in.

 • termometr basenowy - 9,99 zł,
 • filtr do basenu - 12,99 zł,
 • dozownik chemii basenowej z termometrem - 19, 99 zł
 • podłoże pod basenu - 37,99 zł

Gazetka Biedronka - świat dziecka

Gazetka Biedronki 5.07-11.07 oferuje również zabawki dla dzieci. W ofercie znajdziemy m.in.

 • wrotki za 99 zł,
 • ciastolina Play-Doh kuchenka za 49,99 zł
 • ciekawą propozycją jest niania elektroniczna audio za 79,90 zł

 

Gazetka Biedronka - lato lśniące czystością

W ofercie Biedronki od 5 do 18 lipca znajdziemy również promocje na środki czystości w tym pormocję nawet do 66 proc. taniej przy zakupie drugiego produktu.

Promocyjne ceny i rabaty obejmują proszki i płyny do prania, produkty do zmywania naczyń, mycia szyb, podłóg i konserwacji powierzchni drewnianych. W niższych cenach kupimy również ściereczki, gąbki i worki do śmieci oraz środki czystości do łazienki.

Jak czyścić meble z sierści psa lub kota? Najlepsze porady

Interesująca promocja dotyczy środków do prania. Do 7 lipca przy zakupie dowolnych produktów marki Silan i Persil, drugi z nich kupimy za 1 grosz.

To cię zainteresuje:

Więcej o: