Rossmann 2+2 - promocja rusza już dziś. Co tym razem dostaniesz za darmo i na jakich zasadach?

Tym razem w promocji Rossmann 2+2 dostaniesz wszystko, co niezbędne na wakacyjny wyjazd - od kremów do opalania i sprayów na kleszcze po kosmetyczki. Promocja będzie aktualna w dniach 10-19 lipca 2018.

Rossmann 2+2 - tym razem w sam raz na wakacje

Najnowsza promocja Rossmann 2+2 rusza już we wtorek 10 lipca i potrwa do czwartku 19 lipca. Tym razem jej hasło przewodnie to "Spakuj ochronę na wakacje". Promocją objęte zostaną produkty: do opalania, po opalaniu, odstraszające owady oraz kosmetyczki.

Zobacz wideo Płyny na owady - naturalne sposoby na pozbycie się insektów

Jak skorzystać z promocji 2+2? Zgodnie z informacjami podanymi w gazetce promocyjnej, uczestnik, który dokona w ramach akcji "Spakuj ochronę na wakacje" zakupu czterech różnych artykułów objętych promocją, dwa najtańsze otrzyma gratis. Dla ułatwienia, produkty te będą oznaczone specjalną czerwoną etykietą oraz logo promocji Rossmann "2+2".

Jak wynika z regulaminu, dostępnego na stronie Klubu Rossmann, z oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby, zarejestrowane w Klubie. Po drugie, jeden uczestnik Klubu może skorzystać z promocji 2+2 tylko jeden raz. Dodatkowo, w trakcie jednej transakcji można stworzyć z objętych promocją artykułów tylko jeden zestaw.

Rossmann 2+2 - co warto kupić w promocji?

Łącznie promocją Rossmann 2+2 objęto tym razem około 400 artykułów. Jeśli na wakacjach zamierzacie się opalać, nie obędzie się bez kremów z filtrem (promocją są objęte zarówno produkty dla dorosłych, jak i te dla najmłodszych plażowiczów) czy emulsji do opalania. Po opalaniu przydadzą się natomiast łagodzące mleczka.

Jeśli już wiecie, że podczas wakacji przydadzą się wam środki na owady, w najnowszej promocji 2+2 Rossmann na pewno znajdziecie coś dla siebie. Są tu i spraye do ciała odstraszające komary, i urządzenia do kontaktu, a także spraye na wszelkie inne rodzaje owadów (pełzające, biegające, mrówki) czy też pułapki na muszki owocówki i wkładki do obuwia przeciw kleszczom.

Ponadto promocją objęte są kremy z filtrem (także kremy BB) oraz kosmetyczki marki Mundia w różnych rozmiarach. Pełny wykaz produktów, które znalazły się w promocji Rossmann 2+2, znajdziecie na tej stronie.

Czytaj również:

Więcej o: